ولز فارگو به هر حال خط اعتباری شخصی شما را نمی بندد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 شعبه ولز فارگو

ولز فارگو

ماه گذشته ، CNET گزارش داد که ولز فارگو تمام خطوط اعتباری شخصی خود را بسته است و دیگر این خدمات را به مشتریان ارائه نمی دهد. چند هفته پس از مواجه گردیدن با نظارت عمومی مشتریان و مدافعان مصرف کننده ، بانک اعلام کرد که تصمیم خود را لغو کرده است.

“بر اساس بازخورد مشتریان (اگر بازخورد ارائه کردید متشکریم!) ما رویکرد خود را تعدیل می کنیم.” جان راسموسن ، معاون اجرایی که بر فعالیت وام دهی شخصی ولز فارگو نظارت می کند ، در یک ایمیل به مشتریان فعال نوشت. بلومبرگ ، این روزنامه چهارشنبه گزارش داد. “شرایط حساب شما تغییر نمی کند.”

چرا ولز فارگو تصمیم خود را لغو کرد؟

ولز فارگو بلافاصله به درخواست CNET برای اظهار نظر پاسخ نداد. پیش از این ، سخنگوی ولز فارگو گفته بود که تصمیم بانک مبنی بر بستن خطوط اعتباری شخصی به منظور ساده کردن ارائه محصولات آن به منظور “برآوردن بهتر نیازهای وام گیری مشتریان از طریق کارت اعتباری و محصولات وام شخصی” است.

این بانک چندین سال تحقیقات فاجعه بار در فدرال انجام داده است. در اواخر سال ۲۰۱۷ ، فدرال رزرو برای دارایی های بانک سقف وضع کرد – اساساً مانع از افزایش ترازنامه خود گردید. این اقدام پس از آن صورت گرفت که تحقیقات نشان داد کارمندان ولز فارگو بدون اطلاع مشتریان حسابهای چک و پس انداز باز کرده اند. دارندگان حساب نیز مجبور به پرداخت میلیون ها هزینه اعتباری و وام مسکن گردیدند. در فوریه ۲۰۲۰ ، بانک موافقت کرد ۳ میلیارد دلار تسویه بدهد به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و وزارت دادگستری ، و سقف دارایی تا زمانی که مسائل مربوط به تطابق با رسوایی حساب جعلی به طور کامل حل نشود ، همچنان فعال است. به

در بحبوحه همه گیری در سال ۲۰۲۰ و به دلیل محدودیت های تعیین گردیده توسط فدرال رزرو ، بانک خطوط اعتباری جدید مسکن خود را متوقف کرد و اعلام کرد که دیگر وام خودرو به اکثر نمایندگی های مستقل خودرو نمی دهد ، CNBC گزارش داد.

در فوریه امسال ، فدرال رزرو پیشنهاد ولز فارگو را برای بازنگری در مدیریت ریسک داخلی و شیوه های حکمرانی تصویب کرد و بانک را یک گام به لغو تحریم های فدرال رزرو نزدیک کرد. در پاسخ به این س whetherال که آیا سقف دارایی عامل عدم ارائه خط اعتباری است ، نماینده ولز فارگو گفت که این دو موضوع به هم مرتبط نیستند.

چرا طرفداران مصرف کننده با بسته گردیدن حساب های اعتباری مخالفت کردند؟

ولز فارگو در بیانیه قبلی خود که تعطیلی حساب را اعلام می کرد ، ناراحتی را پذیرفت ، “به ویژه هنگامی که اعتبار مشتری تحت تأثیر قرار گیرد.” طرفداران مصرف کننده با این حرکت و تاثیر احتمالی آن بر ثبات مالی مشتریان مخالفت کردند.

“سناتور الیزابت وارن سناتور الیزابت وارن در ۸ ژوئیه در توییتر خود نوشت:” حتی یک مشتریWellsFargo نباید متوجه شود که اعتبار اعتباری خود دچار آسیب می شود فقط به این دلیل که بانک آنها پس از سالها کلاهبرداری و بی کفایتی در حال تجدید ساختار است. ” به سادگی خوب نیست – ولز فارگو باید این کار را انجام دهد. “

خطوط اعتباری گردان چگونه بر نمره اعتباری من تأثیر می گذارد؟

بستن یک حساب اعتباری می تواند با تأثیر بر طول سابقه اعتباری شما ، به نمرات اعتباری شما آسیب برساند ، به ویژه اگر حساب چندین سال باز بوده است. همچنین می تواند بر میزان استفاده از اعتبار شما ، میزان بدهی شما در مقایسه با مجموع محدودیت اعتباری شما تأثیر بگذارد. هرچه نسبت بدهی به اعتبار شما کمتر باگردید ، امتیاز اعتباری شما بهتر است. به عنوان مثال ، فرض کنید شما سه حساب اعتباری دارید:

  • حساب A: موجودی ۵۰۰۰ دلار ، محدودیت ۱۰٫۰۰۰ دلار
  • حساب B: موجودی ۲۰۰۰ دلار ، محدودیت ۱۰٫۰۰۰ دلار
  • حساب C: موجودی ۳۰۰۰ دلار ، محدودیت ۱۰ هزار دلار

مجموع بدهی بالای (۱۰٫۰۰۰ دلار) تقسیم بر کل اعتبار اعتباری (۳۰٫۰۰۰ دلار) برابر با نسبت استفاده ۳۳٪ است. حال فرض کنیم حساب C توسط بانک بسته گردیده است. هنگامی که این اتفاق می افتد ، کل اعتبار اعتباری شما به طور خودکار به ۲۰۰۰۰ دلار کاهش می یابد و نسبت استفاده از اعتبار شما به ۵۰ افزایش می یابد.

در حالی که کارهای زیادی نمی توانید در مورد تصمیم بانک خود برای بستن حساب خود انجام دهید (یا نه) ، می توانید سایر موارد گزارشات اعتباری خود را حفظ کنید. به گفته TransUnion ، یکی از سه آژانس گزارشگری اعتباری ایالات متحده ، بهترین راه برای به حداقل رساندن خسارت اعتباری باز و فعال نگه داشتن حساب های قدیمی است تا اطمینان حاصل شود که طول اعتبار شما به طور دقیق نشان داده گردیده است. همچنین ایده خوبی است که بیش از ۳۵ درصد از محدودیت کل خود را برای هر حساب اعتباری دریافت نکنید.

در اصل ماه گذشته منتشر گردید. با اطلاعات جدید به روز گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه
اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت