با Nestflix آشنا شوید ، جایی که فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جعلی اصلی ترین معامله هستند

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 nestflix

تصویر صفحه توسط Leslie Katz/CNET

“هی کلادیوس. تو پدر من را کشتی. یک اشتباه بزرگ.”

هملت را ندیده اید تا زمانی که آرنولد شوارتزنگر را در نقش اصلی شاهزاده پاره پاره گردیده و سیگاری پف کرده عموی فاسد خود را از پنجره قلعه بیرون می اندازید.

شما احتمالاً در هیچ جشنواره فیلم شکسپیر صحنه ای را مشاهده نخواهید کرد ، اما آن را در نسخه فیلم طنزآمیز هملت خواهید دید که در یک فیلم کوتاه دیگر ، کمدی اکشن آخرین قهرمان ۱۹۹۳ ظاهر می شود.

شاهزاده برمی گردد.


تصویر صفحه توسط Leslie Katz/CNET

این یکی از “فیلم های تو در تو” در Nestlix است ، یک پلتفرم آنلاین جدید که همه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جعلی تقلبی را که در ارائه سرگرمی واقعی ظاهر می شوند ، جمع آوری می کند (به The Itchy and Scratchy Show از The Simpsons فکر کنید).

“لین فیشر” ، توسعه دهنده وب مستقر در ققنوس و تصویرگر دیجیتال پشت سرگرمی می گوید: “من سالها به فیلم ها و نمایش های تو در تو علاقه مند بودم ، زیرا فهمیدم که فرشتگان با روحهای کثیف از خانه تنها یک فیلم جعلی است.” سایت. “بعد از اینکه یک جستجوی وب لیست فوق العاده ای را نشان نداد ، من فکر کردم که می تواند یک سایت جمع آوری داده سرگرم کننده باگردید.” فیشر عاقلانه می گوید

Nestflix شبیه دوقلو Netflix است ، اگرچه شما نمی توانید فیلم ها و نمایش های جعلی ذکر گردیده را بازی کنید – “مانند یک کپی رایت کپی رایت است که نمی خواهم نگران آن باشم.” با این حال ، این مکان عالی برای کشف تلفن های هوشمند و تماشای آنها در جای دیگر است.

من ، به عنوان مثال ، هنوز Ghandi II (“پشت سر گاندی و این بار او دیوانه گردیده است. دیگر آقای مقاومت غیرفعال”) از فیلم طنز ۱۹۸۹ UHF ، با بازی Weird Al Yankovic را ندیده بودم. و تا به حال ، من همانطور که در Family Guy دیده می شود ، جنایت Homicide Life در خیابان کنجد را ندیده بودم. این یک نگاه هگردیداردهنده به قسمت تاریک خیابان کنجد است که با حرف H. برای شما آورده گردیده است

داستانهای درون داستان ، بیش از ۴۰۰ مورد از آنها ، بر اساس طبقه بندی – درام ، کمدی ، هیجان انگیز ، فیلم های جاسوسی ، وسترن ، تلویزیون واقعیت و موارد مشابه. فیشر دو ماه طول کشید تا همه اطلاعات و دارایی های مورد نیاز برای ساخت سایت را جمع آوری کند. تعجب آور نیست که “من تعدادی صفحه گسترده و فایل های Photoshop/Illustrator دارم.”

دیگر پروژه های آنلاین فیشر شامل سایت Dress David Rose است ، جایی که می توانید نسخه دیجیتالی شخصیت Schitt's Creek را با هر پیراهن ، ژاکت و ژاکتی که دیوید در نمایش می پوشید ، مجهز کنید. پروژه دیگری سعی می کند آن کد های همیشه گیج کننده فرودگاه را معنا کند. MSY برای نیواورلئان؟ واقعا؟

فیشر طرفداران را تشویق می کند تا فیلم های تو در تو یا مورد دلخواه خود را که در آخرین پروژه اش وجود ندارد ، ارسال کنند ، هرچند او به دلیل کمترین هزینه دریافتی از زمان راه اندازی سایت در هفته گذشته ، آثار خود را موقتاً متوقف کرد. یا شاید او بیش از حد مشغول تماشای فیلم بیوگرافی توماس جفرسون با بازی تریسی جردن است تا در حال حاضر با Nestflix کار کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت