VW مفهوم مشتاق GTI BBS خود را با الهام از دهه ۸۰ معرفی کرد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

مفهوم GTI BBS بسیار لذت بخش دهه ۸۰ است ، اما بدون کیتچ.


فولکس واگن

فولکس واگن Mark VIII GTI یک ماشین راد است ، مطمئناً ، اما به این شکل نیست که GTI های کلاسیک دهه ۸۰ و ۹۰ بود ، اگرچه این شرکت با جیمی اور ، علاقه مندان به فولکس واگن همکاری کرد برای ساختن یکی که هست جدیدترین مفهوم مشتاق VW ، که هفته گذشته اعلام گردید ، مفهوم GTI BBS نام دارد. همانطور که از نامش پیداست ، بسته بندی برخی از چرخ های BBS کلاسیک کشنده و سایر تغییرات بصری برای ایجاد حس و حال مناسب دهه ۸۰ است. /لاستیک ۱۹ D7. این سبک از چرخ ها به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است و از دهه ۸۰ در اتومبیل های اروپایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. او همچنین خودرو را با نصب کویل های H&R که برای افزایش تنظیمات کامبر در جلو تغییر داده بود ، پایین آورد. تحویل سه شنبه ها و پنجشنبه ها.

GTI BBS هیچ گونه تغییراتی در افزایش قدرت به غیر از سیستم اگزوز Borla ندارد ، که اولین سیستم پس از فروش موجود برای MkVIII جدید با نام تجاری جدید است.

در نهایت ، Orr افزود مجموعه ای زیبا از خطوط سیاه و قرمز که به GTI های قدیمی باز می گردند بدون این که بیش از حد بالا بروند. فضای داخلی MkVIII دست نخورده باقی مانده است.

به طور کلی ، این واقعاً یک ماشین فوق العاده فوق العاده است ، و ما آرزو می کنیم که فولکس واگن این نسخه از خودرو را به فروش برساند ، زیرا تقریباً دقیقاً همانطور است که ما داشتیم GTI 2022 ما هنگامی که در اواخر امسال به نمایندگی های ایالات متحده وارد می شود.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ VW Golf GTI Clubsport: پول بیشتر ، سرگرمی بیشتر۱۴:۴۱

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت