بازی بعدی تاج و تخت؟ کتاب های فانتزی که به نمایش تلویزیون و فیلم می روند

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 اسکار ایزاک آماده جنگ با دوک لتو آتریدس در دون است.

اسکار آیزاک آماده نبرد به عنوان دوک لتو آتریدس در دون است.


تصاویر برادران وارنر

بازی تاج و تخت تقریباً ۱۰ سال زندگی ما را پر کرد. در حالی که منتظر (و منتظر) جورج آر آر مارتین هستید تا رمانهای الهام بخش سریال های فوق العاده HBO را به پایان برساند ، کمبود کتابهای فانتزی حماسی ، علمی تخیلی و مهیج در فیلم ها و نمایش های تلویزیونی کم نمی شود. [۱۹۶۵۹۰۰۵] آمازون در حال ساخت مجموعه ای بر اساس چرخ زمان و ارباب حلقه ها است ، که قرار است گران ترین برنامه تلویزیونی ساخته گردیده تا کنون باگردید. بنیاد رمان کلاسیک به زودی از Apple TV Plus عرضه می شود ، در حالی که پرفروش ترین های معاصر مانند Who Who Fears Death و Ninth House نیز در راه اکران هستند. در اینجا تعدادی از اقتباس هایی وجود دارد که پتانسیل ارتقاء تا سطح بازی تاج و تخت را دارند.

Dune

فیلم فرقه ۱۹۸۴ و ۲۰۰۰ سریال کوتاه طرفداران خود را دارد ، اما در سال ۲۰۲۱ ما با یک نسخه بزرگ از رمان کلاسیک فرانک هربرت آشنا می شویم. در آینده دور بشریت ، دوک لتو آتریدس و پسرش پل بر سر یک ادویه جان بخش با بارون هارکونن در دنیای بیابانی آراکیس نبرد می کنند. پس از تصور مجدد Blade Runner 2049 ، کارگردان تحسین گردیده دنیس ویلنوو با کمک کهکشانی از ستارگان ، از جمله تیموتی شالامت ، ربکا فرگوسن ، اسکار ایزاک ، جاش برولین ، یک کلاسیک علمی تخیلی دیگر را به عهده می گیرد. ، زندایا ، جیسون موموآ و خاویر باردم. در سال ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری دو بار به عقب رانده گردید. آخرین تاریخ اکران آن در تئاتر ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ است و از طریق HBO Max نیز پخش می شود. بر اساس داستانهای ارباب حلقه ها JRR تالکین ، زیرا کسی که به مجموعه فیلم های پیتر جکسون نگاه نکرده و فکر نکرده است: بله ، خوب است ، اما می تواند طولانی تر باگردید. مجموعه فیلم های پرشور آمازون پرایم در تاریخ دور سرزمین میانه ، سالها قبل از وقایع هابیت ، یاران حلقه ، دو برج و بازگشت پادشاه ، تنظیم گردیده است. همه گیری فیلمبرداری در نیوزلند متوقف نگردید و نمایش در ۲ سپتامبر ۲۰۲۲ آغاز می شود.

بنیاد

مجموعه بنیادی بنیادین اسحاق آسیموف به سرویس پخش اپل می آید ، اپل TV Plus . کتابهای بنیاد که از سال ۱۹۴۲ به عنوان مجموعه ای از داستان های کوتاه شروع گردید ، حماسه علمی تخیلی وسیعی را در مورد دانشمندانی که سعی در جلوگیری از عصر تاریک پیش رو دارند تشکیل می دهند. این مجموعه ۱۰ قسمتی توسط جاش فریدمن ، مرد پشت مجموعه تلویزیونی نابودگر و دیوید گویر ، نویسنده فیلم های شوالیه تاریکی در حال توسعه است. این فیلم در ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ در Apple TV Plus نمایش داده می شود.

The Wheel of Time

Amazon Prime Video همچنین برای مجموعه طولانی رمان های فانتزی رابرت جردن پول می اندازد. چرخ زمان در قلمرویی تنظیم می شود که همزمان گذشته و آینده زمین است ، جایی که زنان جنگجو از اژدها متولد گردیده برای نبرد با تاریکی محافظت می کنند. ستارگان روزاموند پایک و نمایش آن در نوامبر ۲۰۲۱ به نمایش در می آید. داستان پسا آخرالزمانی afrofuturist داستان جوان Onyesonwu را در جستجوی یافتن پدرش-جادوگری که به مادرش تجاوز کرده است ، دنبال می کند. این فیلم توسط نویسنده منطقه گرگ و میش Selwn Seyfu Hinds اقتباس گردیده است.

Armada

موفقیت فراری رمان ارنست کلاین Ready Player One تضمین کرد که کتاب بعدی او ، Armada ، قبل از انتشار توسط Universal Pictures خریداری گردید. این کتاب دانش آموز دبیرستانی زک لایتمن را دنبال می کند زیرا او مشکوک است که بازی آنلاین مورد علاقه او یک شبیه ساز پیچیده است که به او آموزش می دهد تا با یک حمله بیگانه واقعاً روبرو شود.

پشم

کتاب هیو هاوی در سال ۲۰۱۱ ، پشم ، اولین کتاب از سه گانه پسا آخرالزمانی است که در یک سیلوی بزرگ زیرزمینی تنظیم گردیده است. توسط Apple TV Plus به یک سریال تبدیل گردیده است. ربکا فرگوسن تهیه کننده و بازیگر نقش اصلی ژولیت خواهد بود.

پشم نماد یک شرکت رسانه ای مدرن است: در سال ۲۰۱۱ به عنوان یک کتاب الکترونیکی سریالی توسط انتشارات Kindle Direct Amazon شروع به کار کرد و اکنون توسط یک سرویس پخش اقتباس گردیده است. طرفداران Howey از شنیدن اینکه سایر کتابهای نویسنده Sand ، Beacon 23 و Half Way Home به ترتیب توسط آمازون ، AMC و CBS اقتباس گردیده اند خوشحال خواهند گردید.

 http://www.cnet.com/

Gormenghast

توسط BBC در سال ۲۰۰۰ اقتباس گردید ، اما این بار نیل گیمن و آکیوا گلدزمن در اقتباس جدیدی از رمان های باروک توسط مروین پیک نقش دارند. قتل و خیانت به عنوان وارث حقیقی تیتوس گروان در قلعه گورمنهاست ، استرپایک حیله گر را به چالش می کگردید.

زمین شکسته

سونی پیکچرز در حال اقتباس از سه گانه زمین شکسته توسط N.K. جمیسین: فصل پنجم ، دروازه ابلیسک و آسمان سنگی. جمیسین با کسب جایزه معتبر هوگو برای هر سه کتاب این مجموعه تاریخ ساز گردید. او همچنین کتاب ها را به فیلم تبدیل می کند و داستانی از فصل های ویران کننده پس از آخرالزمان را به نمایش می گذارد که توسط “orogenes” ، افرادی که انرژی سیاره را کنترل می کنند ، مورد بررسی قرار می گیرد.

The Sandman

مجموعه طنز افسانه ای نیل گیمن ده ها سال است که موضوع شایعات اقتباسی است. این سرانجام به لطف Netflix و جانباز تلویزیونی آلن هاینبرگ-که فیلم مشترک زن شگفت انگیز را نیز نوشت-با Gwendoline Christie ستاره GoT در نقش لوسیفر اتفاق می افتد.

The Kingkiller Chronicle

خالق همیلتون لین مانوئل میراندا و کارگردان فرقه گفته می شود سام راییمی بر اقتباس تلویزیونی و سینمایی این مجموعه اخیر توسط نویسنده پاتریک روتفوس نظارت می کند. نام باد برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ منتشر گردید و دنباله ترس مرد خردمند خاطرات موسیقی دان و شعبده باز Kvothe را بازگو می کند. مانند بازی تاج و تخت ، آخرین کتاب ، به نام درهای سنگ ، هنوز منتشر نگردیده است.

Phlebas را در نظر بگیرید

رئیس آمازون ، جف بزوس ، مهر شخصی تأیید این اعلامیه را زد که سرویس پخش آمازون در حال اقتباس Iain M است. رمان ۱۹۸۷ بانک ، اولین مجموعه در مجموعه فرهنگ. این داستانهای سنگین اپرای فضایی در یک جامعه آرمان شهر اتفاق می افتد که در آن تمدنها به طرز ناخوشایندی با یکدیگر و با هوش مصنوعی همکاری می کنند ، در حالی که سفینه های فضایی دارای نامهایی مانند “وجدان پروتزی” و “دیگر آقای نیس گای” نیستند.

ایستگاه یازدهم

HBO Max در حال آماده سازی یک مینی سریال بر اساس رمان ۲۰۱۴ امیلی سنت جان ماندل است ، که گروهی از تئاتر را در جهان پس از همه گیری دنبال می کند.

خانه نهم

آمازون در حال اقتباس است خانه نهم باردگو ، اولین مجموعه در مجموعه بزرگسالان درباره جوامع مخفی شبح در ییل.

خانه اژدها

 hotd-emma-d-arcy-matt-smith

اما دارسی نقش پرنسس رانیرا تارگرین و مت اسمیت را بازی می کند شاهزاده دیمون تارگرین. ​​


وارنر مدیا

خوب ، بنابراین شاید هیچ چیز نتواند جایگزین بازی تاج و تخت شود. اگر فقط وستروس این کار را انجام دهد ، HBO شما را با مجموعه برنامه پیش ساخته بازی تاج و تخت ، خانه اژدها ، که قرن ها قبل از نمایش موفقیت آمیز تنظیم گردیده است ، پوشش داده است. خانه اژدها در سال ۲۰۲۲ اکران می شود.


در حالی که منتظر اتفاق بزرگ بعدی هستید ، اقتباس هایی وجود دارد که می توانید از قبل تماشا کنید ، چه در میانه جریان و چه در حال حاضر گفته و انجام گردیده است. [۱۹۶۵۹۰۰۹] Dark Materials

 screen-shot-2019-07-19-at-10-32-34-am

نسخه تماشایی فیلم ۲۰۰۷ قطب نمای طلایی را فراموش کنید. این اقتباس از بی بی سی و HBO یک برنامه تلویزیونی است که فضا و عمق را برای نگاه رضایت بخش به رمان های فیلیپ پولمن در مورد چراغهای شمالی ، چاقوی ظریف و شیشه جاسوسی کهربا فراهم می آورد. داستان که توسط برخی از تهیه کنندگان پشت Doctor Who هدایت می شود ، داستان Lyra جوان را در یک ماجراجویی شامل نسخه های موازی پیچیده واقعیت ما دنبال می کند. دافنه کین لوگان در نقش لیرا با جیمز مک آووی و لین مانوئل میراندا بازی می کند. فصل سوم و پایانی در راه است.

Shadow and Bone

 shadowandbone-season1-00-11-55-10r

آلینا (جسی مای لی) و مربی باغرا (زوئه وانامیکر) .


Netflix

بر اساس کتابهای محبوب Grishaverse توسط لی باردگو ، خلاقانه Netflix Shadow and Bone یک پیچ و تاب تازه در زمینه فانتزی با زیبایی استپانک روسیه امپریالیستی خود به ارمغان می آورد. پخش این مجموعه YA در آوریل ۲۰۲۱ آغاز گردید. به عنوان ویلهلمینا واتسون.


NBC / طاووس

رمان سخت کوب آلدوس هاکسلی در سال ۱۹۳۲ در سری ۲۰۲۰ در سرویس پخش NBC's Peacock اقتباس گردید. این بازیگر جوان هان سولو ، آلدن اهرنریش ، در نقش مردی خارج از زمان در یک جامعه دستکاری گردیده ژنتیکی بازی می کند. دمی مور نیز ظاهر می شود. خالق دیوید وینر خالق بازگشت به خانه ، مسئول این کار ، گرانت موریسون ، عجیب غریب کمیک ها است. با این حال ، برای فصل دوم تمدید نگردید. sheen-goodomens-106-03098-1-fnl ” height=”729″ width=”1092″/>

مایکل شین (سمت چپ) و دیوید تننت از Good Omens لذت می برند.


کریس رافائل

دیوید تننت و مایکل شین کاملاً به عنوان دیو و فرشته ای در آثار آخرالزمان در Good Omens در آمازون نقش آفرینی می کنند. مینی سریال Amazon Prime Video 2019 بر اساس رمان شیطنت آمیز خنده دار تری پرچت و نیل گیمن در سال ۱۹۹۰ در مورد شیطنت های لذت بخشی است که وقتی دجال به طور تصادفی با خانواده اشتباه رگردید می کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت