سقف شما ممکن است بیشتر از آنچه فکر می کنید دوام بیاورد: متوسط ​​طول عمر سیستم تهویه مطبوع ، پنجره ها ، یخچال و موارد دیگر

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 cnet-smart-home-exterior-routt.jpg

گفتن این جمله کلیشه ای است ، اما احتمالاً واقعیت دارد: خانه شما بزرگترین سرمایه گذاری مالی شما است. به این ترتیب ، طبیعی است که نگران این سرمایه گذاری باشید و از هر چیزی که می تواند بر آن تأثیر بگذارد ، مراقب باشید – مانند سقف آسیب دیده یا یک واحد تهویه مطبوع در حاشیه.

آیا باید نگران این موارد باشید ، همراه با شکست احتمالی همه چیز دیگر در خانه جدید شما؟ لازم نیست. در حالی که مطمئناً آمادگی برای خرابی و نیاز به جایگزینی مهم است (زیرا اتفاق می افتد) ، حقیقت این است که بیشتر خانه شما احتمالاً سالها دوام خواهد آورد. در اینجا می توانید انتظار داشته باشید که چیزهای مختلفی که خانه جدید شما را تشکیل می دهند چقدر دوام می آورند. به خاطر داشته باشید که اینها تخمین ها هستند.

نمای بیرونی: جایی که همه چیز می تواند گران شود

بیایید با نگرانی های اصلی پول شروع کنیم ، که اغلب تا زمانی که مشکلی ایجاد نشود ، دور از چشم و دور از ذهن هستند ، بیشتر به این دلیل که آنها در حال حاضر

سقف

 http://www.cnet.com/

مارتین لامونیکا/CNET

  • میانگین طول عمر: ۱۵ سال یا بیشتر
  • هزینه تعویض: ۵۰۰۰ دلار تا ۸۰۰۰ دلار و بیشتر

“آخرین بار کی سقف تعویض یا تعمیر گردید؟” یکی از مهمترین سالات قبل از خرید خانه است. اگر پاسخ ۱۵ سال پیش یا بیشتر باگردید ، ممکن است در آینده نزدیک به دنبال تعمیر سقف یا تعویض کامل آن باشید.

با این حال ، و با بازگشت به دوران دانشگاهی که در بخش مصالح ساختمانی یک فروشگاه سخت افزار محلی کار می کردم ، اکثر زونا با ۲۵ سال گارانتی ارائه می شود. علاوه بر این ، سقف سازها ممکن است مادام العمر گارانتی کنند ، بنابراین سقف شما ممکن است بیش از ۱۵ سال دوام داشته باگردید.

آنچه می توانید برای افزایش طول عمر سقف خود انجام دهید. من توصیه می کنم در مورد آنچه که سقف را می پوشاند (احتمالاً زونا کامپوزیتی دارید ، اما ممکن است سقف فلزی یا کاشی داشته باشید) بیشتر از خود ساختار سقف. آسیب به زونا اغلب در طوفان ها اتفاق می افتد ، به ویژه آنهایی که با باد گردیدید و تگرگ همراه است.

در حالی که نمی توانید طوفان پیش رو را دور بزنید ، می توانید – و باید – سقف خود را پس از طوفان بزرگ بازرسی کنید تا به دنبال نشانه های آسیب باشید. شناسایی و درمان سریع مناطق آسیب دیده می تواند از نشت یا آسیب های گسترده تر در جاده جلوگیری کند. به غیر از این ، شما می خواهید هر اندامی که در بالای خانه خود قرار دارد هرس کنید تا از سقوط آنها روی سقف جلوگیری شود.

واحد تهویه مطبوع

 http://www.cnet.com/

پنجره ها

 http://www.cnet.com/

Monstera

  • متوسط ​​طول عمر: ۲۰ سال
  • هزینه تعویض: به ازای هر پنجره ۲۰۰ تا ۱۸۰۰ دلار

اگر یک بیس بال سرکش شیشه پنجره شما را بشکند ، پنجره های خانه شما باید مدتی دوام بیاورد ، به گفته Forbes.com تا ۲۰ سال یا بیشتر. رایج ترین مشکل در مورد پنجره ها ، مهر و موم شکسته است که می تواند منجر به تشکیل تراکم بین شیشه ها و مه آمدن پنجره شما شود. این بزرگترین معامله در جهان نیست ، اما می تواند هزینه گرمایش و سرمایش شما را کمی بالا ببرد و مه به چشم می خورد (سلام ، من پدر هستم و این شوخی های من است.)

همه شوخی ها را کنار بگذارید ، ممکن است بخواهید همه پنجره های خود را قبل از “نیاز کامل” تعویض کنید. با این کار می توانید در قبض برق خود صرفه جویی کنید و ظاهری تازه و جدید به خانه خود ببخشید. به علاوه ، شرکت های پنجره اغلب هنگام نصب چندین پنجره همزمان تخفیف های قابل توجهی می دهند.

آنچه می توانید برای افزایش طول عمر پنجره های خود انجام دهید. در طول سال چندین بار در اطراف پنجره های خود از نظر ترک خوردگی مهر و موم بررسی کنید. بیرون بروید و دست خود را در جایی که پنجره ها با قاب برخورد می کنند بچرخانید. اگر احساس می کنید هوای خنک یا هوای گرم در زمستان بیرون می آید ، نشتی دارید. مقداری درزگیر ضد آب در اطراف درز قرار دهید و صورتحساب انرژی شما از شما تشکر خواهد کرد.

عرشه

 http://www.cnet.com/

عسکر Abayev از Pexels

  • میانگین عمر: ۱۰ تا ۳۰ سال
  • هزینه جایگزینی: ۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار یا بیشتر

عرشه شما احتمالاً از چوب تشکیل گردیده است و حتی اگر آن چوب ممکن است تصفیه شود ، به شما نیاز دارد. توجه در طول سال در طول زمستان ، آب می تواند وارد شکاف ها شود ، سپس به یخ تبدیل گردیده ، منبسط شود و صدمه ای واقعی وارد کند. علاوه بر این ، تابش گردیدید نور خورشید بر روی عرشه شما در طول تابستان می تواند باعث محو گردیدن و خرد گردیدن چوب شود.

عرشه هایی که از مواد کامپوزیت یا PVC ساخته گردیده اند ، گرچه کمی گرانتر هستند ، اما به دلیل معمول بودن بیشتر (به گفته شرکت بهبود خانه Straight Line Construction تا ۵۰ سال یا بیشتر) محبوبیت بیشتری پیدا می کنند و به همان نیاز ندارند. سطح نگهداری از چوب.

آنچه می توانید برای افزایش طول عمر عرشه خود انجام دهید. برای عرشه چوبی ، حتماً سالی یکبار آن را مهر و موم کنید ، ترجیحاً قبل از شروع زمستان یا تابستان. به غیر از این ، مراقب تخته گندیده یا اسپیندل شل گردیده و در صورت نیاز تعمیر کنید.

درب و بازکن گاراژ

 http://www.cnet.com/

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت