چه زمانی Reminiscence ، Dune ، Matrix 4 و بیشتر به HBO Max می آیند؟

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 rev-1-rem-06254r-high-res-jpeg

تاندیو نیوتون در نقش واتس و هیو جکمن در نقش نیک بنیستر در “یادآوری خاطرات”.


بن روتشتاین/برادران وارنر

تصمیم AT & T در سال گذشته برای انتقال ۲۰۲۱ تئاتر برادران وارنر به اکران همزمان در HBO Max بدون هیچ گونه هزینه اضافی موج تکان دهنده ای را در هالیوود به دنبال داشت. همچنین برای مشترکانی که به دنبال چیزهای جدید برای تماشای در حالی که در خانه گیر کرده اند هستند ، از مزایای خوبی برخوردار گردید. با شروع کامل فصل تابستان ، فیلم بعدی از برادران وارنر Reminiscence است که جمعه ۲۰ اوت در سینماها و سرویس پخش پخش می شود. به کارگردانی و تهیه کنندگی لیزا جوی (خالق شبکه Westworld شبکه HBO). می توانید تریلر فیلم را در زیر مشاهده کنید.

 wb-film-2021-slate-hbo-max-800.png

تابلوی برادران وارنر ۲۰۲۱ به HBO Max می آید.


WarnerMedia

مانند دیگر نمایش های تئاتر ۲۰۲۱ وارنر براز ، برای پخش فیلم جدید در خانه برای مشترکان HBO Max هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی شود ، اما چند مورد وجود دارد. همه این فیلم های اولین بار تا زمان خروج از HBO Max در یک ساعت ۳۱ روزه هستند ، بنابراین باید در آن پنجره حتماً تماشا کنید.

این فیلم ها همچنین فقط برای مشترکان ماهانه ۱۵ دلار بدون تبلیغات HBO Max در دسترس هستند. اگر سرویس ماهانه ۱۰ دلار ارزان تر با پشتیبانی تبلیغات را دارید ، فیلم ها در دسترس نخواهند بود.

چه چیز دیگری در راه است؟ در اینجا تعدادی از بقیه تئاتر Warner Bros. 2021 و همچنین پاسخ به چند س otherال دیگر را مشاهده می کنید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

موارد جدید برای پخش در آگوست ۲۰۲۱۴:۰۷

کدام فیلم های بزرگ کی اکران می شوند؟

این لیستی از برخی از فیلم های بزرگ جدید HBO Max در سال ۲۰۲۱ است ، و زمانی که آنها هم در سینما و هم در سرویس پخش پخش می شوند.

  • اوت. ۲۰: یادآوری
  • سپتامبر. ۱۰: بدخیم
  • سپتامبر. ۱۷: گریه ماچو
  • اکتبر. ۱: بسیاری از مقدسین نیوآرک
  • اکتبر. ۲۲: Dune
  • نوامبر. ۱۹: شاه ریچارد
  • دسامبر. ۲۲: ماتریکس ۴

آیا هیچ یک از این فیلم ها در Imax در سینماها اکران می شوند؟

WarnerMedia ، گروه AT&T که بر Warner Bros. و HBO Max نظارت می کند ، تأیید کرد که قصد دارد تعدادی از فیلم های فوق را در مناطقی که سینماها باز هستند در Imax منتشر کند. این شامل The Suicide Squad و فیلمهای بعدی مانند Dune و Matrix 4 است.

بیشتر بخوانید : افکار ما در مورد ۱۰ دقیقه اول فیلم جدید Dune

اگر من در HBO Max تماشا می کنم ، آیا فیلم ها با کیفیت ۴K HDR در دسترس خواهند بود؟

اولین فیلم مهم در این تلاش ، Wonder Woman 1984 ، همچنین اولین عنوان HBO Max بود که در ۴K HDR ، Dolby Vision و Dolby Atmos پخش گردید. در حالی که سرویسهای پخش رقیب مانند Netflix و Disney Plus به طور مرتب نسخه های اصلی را با فرمت های با وضوح بالاتر منتشر می کنند ، HBO Max در ارائه ۴K خود کمی کندتر عمل کرده است.

WarnerMedia تأیید کرد که تمام تئاتر تئاتر که به HBO Max می آید با کیفیت ۴K در سرویس پخش پخش می شود ، اگرچه پشتیبانی Dolby Atmos برای کیفیت صدای بالاتر ممکن است بسته به نحوه تولید هر فیلم متفاوت باگردید.

 002-hbo- max-profiles-parental-control-and-carousel

HBO Max پخش تئاتر خود را با کیفیت ۴K پخش می کند.


سارا تیو/CNET

این فیلم ها تا چه مدت در HBO Max خواهند بود؟

پنجره اولیه پخش این فیلم ها در HBO Max 31 روز است ، هرچند زمان دقیق ممکن است متفاوت باگردید. به عنوان مثال ، Wonder Woman 1984 ، ساعت ۹ صبح PT در ۲۵ دسامبر سال گذشته وارد گردید.

ما هنوز نمی دانیم که ساعت دقیقاً با همه این فیلم های آینده کی شروع می شود ، زیرا ممکن است برخی از عناوین زودتر از موعد همزمان با نمایش نیمه شب در سینماها برسند. گروه خودکشی رسماً از ساعت ۴ بعد از ظهر ظاهر گردید. PT (ساعت ۷ عصر ET) در ۵ اوت و سرویس را در ۵ سپتامبر ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر ترک می کند. PT (2:59 بامداد ET ، ۶ سپتامبر).

پس از پایان این دوره ۳۱ روزه ، فیلم ها نمایش خود را ادامه می دهند و روند سنتی پس از تئاتر را دنبال می کنند و به پلت فرم های درخواستی ، DVD ، Blu-ray و دیجیتال می روند.

آیا هزینه اضافی وجود دارد؟ برای پخش این فیلم ها در HBO Max؟

بر خلاف دیزنی پلاس و دسترسی برتر آن ، HBO Max برای مشاهده اولین فیلم های جدید خود هزینه ای دریافت نمی کند. همه فیلمهای فوق به عنوان بخشی از اشتراک HBO Max معمولی که ۱۵ دلار در ماه اجرا می شود ، برای پخش در دسترس خواهند بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت