رئیس بایدن در آمریکا می خواهد ۶۰۰ میلیارد دلار از راه درست هزینه کند

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Road Trip 2021 است ، پوشش CNET از تلاش دولت بایدن برای رگردید تولیدات آمریکایی و تولید چیزهای بیشتر در ایالات متحده.

سلست دریک شغل بلندپروازانه ای دارد: بدست آوردن دولت فدرال گسترده در پشت وعده های رئیس جمهور جو بایدن مبنی بر تولید کالاهای بیشتر در آمریکا.

دریک منصوب در آوریل ، ناظر اولین دفتر ساخته گردیده در آمریکا است ، یک گروه تازه تأسیس دولت ایالات متحده که وظیفه اجرای استانداردهای دولتی در مورد هزینه بیشتر مالیات دهندگان در خانه را بر عهده دارد. هدف: استفاده از بودجه سالانه ۶۰۰ میلیارد دلاری دولت – تقریبا نیمی از آن صرف محصولات تولیدی می شود – برای تشویق تولید بیشتر در ایالات متحده آمریکا.

در سخنرانی ژوئیه ، بایدن پیشنهاد تگردیدید موجود با افزایش میزان محصولی که باید در داخل تولید شود تا “ساخت آمریکا” در نظر گرفته شود ، از ۵۵ درصد به ۷۵ درصد افزایش یابد. دفتر دریک – بخشی از دفتر بودجه و مدیریت – بر ضرورت اهداف وی تأکید می کند ، که شامل پر کردن شکاف در زنجیره های تأمین ایالات متحده برای محصولات و اجزای مهم و ایجاد شغل است.

 celeste-drake-headshot

سلست دریک


با احترام سلست دریک
دریک ، یکی از مقامات سابق اتحادیه و کارشناس تجارت ، هفته گذشته در مصاحبه ای گفت: “ما مطمئن می شویم وقتی پول خود را برای کالاهایی که در آمریکا تولید می شود هزینه می کنیم ، مطمئن می شویم که بیشتر آن در آمریکا تولید می شود.” به “این فقط یک نکته تبلیغاتی نیست. [Biden] معتقد است که کارگران آمریکایی و شرکت های آمریکایی ، با شرایط مساوی و فرصت های مناسب ، می توانند هر کاری را انجام دهند. و او پول خود را در جایی که دهانش است قرار می دهد.”

س isال این است که چگونه و چگونه می توان این کار را انجام داد. استفاده از قدرت آتش هزینه های فدرال یا تدارکات برای تحریک بخش هایی از اقتصاد چیز جدیدی نیست. رئیس جمهور هربرت هوور با استفاده از قانون خرید آمریکایی ۱۹۳۳ پیشگام این ایده گردید. از آن زمان ، روسای جمهور از جمله رونالد ریگان ، باراک اوباما و دونالد ترامپ این تاکتیک را درجات مختلف موفقیت مورد بازبینی قرار دادند.

تلاش بایدن پس از چند دهه فعالیت دریایی باعث ایجاد میلیون ها شغل آمریکایی در خارج از کشور می شود و اکنون ایالات متحده را مجبور به وارد کردن برخی از مهمترین کالاهای خود مانند تراشه های رایانه ای و لوازم پزشکی می کند. بیماری همه گیر COVID-19 ، که کارخانه های تولیدی در سراسر جهان را تعطیل کرد ، شکنندگی زنجیره پیچیده تامین بین المللی را نشان داد که در صنایع مختلف از فناوری پیشرفته تا لوازم خانگی غالب گردیده است.

دریک اعتراف می کند که چالش هایی وجود دارد. به عنوان مثال ، اپل به دلیل هزینه نسبتا پایین نیروی کار در مقایسه با ایالات متحده ، تولید محصولات از جمله پرفروش ترین آیفون خود در آسیا را آغاز کرد. قوانین پیروی از محیط زیست نیز ساخت محصولات در آمریکا را گران تر می کند.


رابرت رودریگز/CNET

“اما ایالات متحده همچنین مزایای زیادی برای تولید در اینجا ، از نظر سیستم حمل و نقل ما ، از نظر سیستم عدالت ما دارد.” و علاوه بر این ، هدف بازگشت همه تولیدات به ایالات متحده نیست ، بلکه تمرکز بر اطمینان از افزونگی زنجیره های تأمین کلیدی ، مانند تراشه های رایانه ، و دادن مالیات و مشوق های دیگر به شرکت های آمریکایی برای تولید برخی از این محصولات در اینجا است.

“ایده این نیست که به دهه ۱۹۵۰ بازگردیم. این ایده تسخیر صنایع آینده است.” دریک می گوید. “این در مورد آوردن هر زنجیره تأمین گسترده به ایالات متحده نیست. اما واقعاً کار زیادی برای شناسایی اجزای مهم و فهمیدن اینکه چگونه می توانیم این اجزای مهم را در اینجا ایجاد انگیزه کنیم ، انجام می دهد.”

ابتکار ساخت آمریکا بخشی از دستور کار بایدن است که شامل هزینه های مربوط به زیرساخت های فیزیکی ، مانند جاده ها و پهنای باند ، و زیرساخت های انسانی ، مانند مراقبت های بهداشتی و آموزش می شود. در مجموع ، این سیاست ها م componentsلفه های کلیدی طرح مشاغل آمریکایی را نشان می دهند ، که بایدن می گوید میلیون ها شغل خوب ایجاد می کند ، زیرساخت های کشور ما را بازسازی می کند و ایالات متحده را در رقابت با چین قرار می دهد.

به عنوان اولین مدیر دفتر ساخت آمریکا ، وظیفه دریک این است که بر همه سازمان های دولتی نظارت کند تا مطمئن شود که آنها قوانین دولت را به طور مداوم اعمال می کنند. وظیفه وی شامل اطمینان از رعایت مقررات توسط آژانس ها می شود ، به ویژه هنگامی که به دنبال معافیت از کالاهایی هستند که ۷۵ goal هدف ایالات متحده را برآورده نمی کند. همچنین در مورد اطمینان از شفافیت روند معافیت برای مردم آمریکا است. وی می افزاید: با این کار اطمینان عمومی به مردم خواهد رسید که کالاهایی که ادعا می شود در ایالات متحده ساخته گردیده اند واقعاً هستند.

این کار آسان نیست. دریک خاطرنشان کرد: این اولین بار است که ابتکاری در این مقیاس ، که وعده نظارت بر هزینه های کل دولت را می دهد ، پیشنهاد گردیده است. هنوز مسائلی وجود دارد که دفتر او نمی تواند به آنها بپردازد ، مانند هزینه بالای نیروی کار یا کمبود کارگران غیر ماهر ، که دلایلی است که بسیاری از مدیران از آن برای استقرار تولید در خارج استفاده می کنند.

دریک با کونی گوگلیمو ، سردبیر CNET و مگی ریردون ، گزارشگر ارگردید در زوم صحبت کرد تا درباره نقش جدید خود ، اولویت های خود و اینکه چرا رویکرد سیاستی بایدن با وعده های قبلی رئیس جمهورهای قبلی متفاوت است ، صحبت کرد. در زیر متن کمی از گفتگو را ویرایش کرده ایم.

 رئیس جمهور بایدن با

در ماه ژوئیه ، رئیس جمهور بایدن از آلنتاون ، پنسیلوانیا دیدن کرد و در آنجا قانون جدیدی را پیشنهاد کرد که الزامات قطعات ساخت آمریکا در کالاهای فروخته گردیده به دولت را افزایش می داد. [۱۹۶۵۹۰۰۷]کاخ سفید

س: کار روزانه شما چیست؟ ما می دانیم که بدیهی است بخشی از آن پیگیری ابتکارات رئیس جمهور بایدن و دستور کار وی است.
برای بیان واضح تر ، ما می خواهیم مطمئن شویم که دلار مالیات دهندگان وقتی برای خرید برای دولت هزینه می شود یا برای کمک های مالی برای کارهای دیگر ، مانند ایجاد شبکه ملی پهنای باند ما ، مورد استفاده قرار می گیرد. تا حد امکان بیشتر این دلارهای مالیات دهندگان به شرکت های آمریکایی تعلق می گیرد. به این ترتیب ما برای کارگران آمریکایی شغل بیشتری ایجاد می کنیم و جوامع آمریکایی را واقعا تقویت می کنیم.

روشهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، مانند قانون پیشنهادی خرید آمریکایی که چند هفته پیش وضع کردیم. همچنین در حال بررسی مواردی است که از قوانین خرید آمریکایی معاف گردیده است و آیا می توانیم نیاز به معافیت را کاهش دهیم یا خیر. و همچنین در حال بررسی بسیاری از فضاهای دیگر ، شناسایی شکاف در زنجیره های تأمین ما ، و تلاش برای انجام هرچه می توانیم برای ایجاد تولید در جایی که این شکاف ها را داریم.

بیایید در مورد آن صحبت کنیم. برای اکثر افرادی که بخواهند بخشنامه ساخت آمریکا که پرزیدنت بایدن امضا کرده است بخوانند ، در مورد خریدهای فدرال صحبت می شود ، که فکر می کنم همان چیزی است که شما به آن اشاره می کنید. دولت فدرال محصولات زیادی را خریداری می کند و شما می خواهید این محصولات به طور قابل توجهی در ایالات متحده ساخته یا تولید شوند. او به تازگی درصد آن دسته از محصولات مورد نیاز در ایالات متحده را افزایش داده است. بنابراین فقط یک درک سریع از میزان پول صحبت می کنیم و به طور کلی این قوانین چیست.
وقتی در مورد تدارکات دولتی صحبت می کنیم ، این فقط یک روش فانتزی برای بیان مطالبی است که دولت خریداری می کند. دولت فدرال سالانه حدود ۶۰۰ میلیارد دلار خرید می کند. تقریبا نیمی از آن برای کالاها است. بنابراین هنگامی که ما در مورد تولید ، ساخت وسایل در آمریکا صحبت می کنیم ، در حال بررسی این مقدار پول هستیم.

برخی از آنها آمریکایی خریداری می کنیم ، برخی از آنها لغو می شود. و حتی وقتی آمریکایی می خریم ، قانون فعلی می گوید فقط ۵۵ درصد محتوا باید در ایالات متحده ساخته شود. بنابراین قانون پیشنهادی که رئیس جمهور در ۲۸ جولای اعلام کرد این است که ما در ابتدا آن ۵۵ تا ۶۰ درصد را تغییر می دهیم. سپس با گذشت زمان ، تا ۷۵ go افزایش می یابد.

بنابراین ما می خواهیم مطمئن شویم که وقتی برای کالاهایی که در آمریکا تولید می شوند پول خرج می کنیم ، بیشتر آن در آمریکا ساخته می شود. و این به حمایت از جوامع ما ، ایجاد شغل ، همه این موارد کمک می کند. ما همچنین قصد داریم در این نقش ابتکارهایی را برای اندازه گیری بهتر محتوا انجام دهیم. به عبارت دیگر ، مطمئن شوید وقتی پیمانکار می گوید ۷۵ درصد است ، ما احساس بهتری داریم که قطعاً ۷۵ درصد است.

و کمی از آن ابزارها ، همانطور که قبلاً اشاره کردم استفاده کنید تا سعی کنید این شکاف ها را پر کنید و مطمئن شوید که چیزهای بسیار مهمی که ما می خواهیم مطمئن شویم در ایالات متحده باقی مانده است در ایالات متحده ساخته گردیده است. به همین دلیل است که ما مشوق ها و مشوق های قیمتی می دهیم تا کارآفرینان انگیزه ای برای سرمایه گذاری در آمریکا داشته باشند تا تولید در خارج از کشور ، تا بتوانند آن قراردادها را به دست آورند.

یک پیگیری دیگر برای آن. دولت در سال ۲۰۱۸ تعدادی را اعلام کرد که طبق تعاریف موجود در آن زمان ۹۶ درصد از آنچه دولت فدرال خریداری می کند در آمریکا ساخته گردیده است. بله ، شما در حال حاضر پیشنهاد تغییر آن را می دهید ، اما ۹۶ seems در حال حاضر بسیار زیاد به نظر می رسد. آیا واقعاً این یک سوزن را جابجا می کند؟
وقتی شما در مورد این تعداد بسیار زیاد صحبت می کنید ، من ۶۰۰ میلیارد دلار از تدارکات را ذکر کردم – بنابراین حتی اگر درصد کمی از آن را داشته باشید ، این هزینه قابل توجه واقعی است.

قطعه دیگر این است که ۹۶ درصد مواقع یعنی معافیت صادر نگردیده است. اما اگر شما کالاهایی را می خریدید که ۵۵ made ساخت آمریکا بودند و آنها را به ۷۵ made ساخت آمریکا تغییر می دادید ، واقعاً تفاوت زیادی ایجاد می کنید زیرا این ۲۰ additional اضافی – این فرصت های جدید برای مشاغل کوچک است ، فرصت های جدید برای مشاغل متوسط ​​باید وارد آن زنجیره تأمین شوند. این همه مشاغل و فعالیتهای اقتصادی و جوامع سراسر کشور در هر گوشه از آمریکا است ، از جمله مشاغل متعلق به اقلیتها ، سایر مشاغل کم نماینده.

این تغییر ایجاد می کند. و قرار است با دیگر عناصر برنامه مشاغل آمریکایی رئیس جمهور ترکیب شود تا واقعاً از اقتصاد ما حمایت کند و اطمینان حاصل شود که ما از شیوع ویروس کرونا باز می گردیم.

هر چند این مفهوم جدیدی نیست. همه اینها بر اساس قانونی از سال ۱۹۳۳ است که به دوران هربرت هوور برمی گردد ، قانون خرید آمریکایی. روسای جمهور دیگر از این نوع ابتکار ساخت آمریکا حمایت کردند – ریگان ، اوباما ، ترامپ. این بار با پرزیدنت بایدن چه فرقی می کند؟
سوال بزرگ. رئیس جمهور بایدن ساخت آمریکا را یک سیاست می داند نه یک وعده. و از این تعهد سیاست با اقدامات واقعی برای بهبود ساخت آمریکا در سراسر دولت پشتیبانی می کند.

بنابراین او اولین دفتر Made in America را با اولین کارگردان Made in America ایجاد کرد. وظیفه من این است که بر همه سازمان های دولتی نظارت کنم و مطمئن شوم که آنها قوانین ساخت آمریکا را به طور مداوم و با وضوح اعمال می کنند. و سپس ما مطمئن می شویم که همه معافیت های مقررات ساخت آمریکا شفاف هستند. به عبارت دیگر ، عموم مردم می توانند کار ما را بررسی کنند و اطمینان داشته باشند که ما حداکثر تلاش خود را برای حمایت از خانواده ها و جوامع و شرکت های آمریکایی با دلار مالیات دهندگان خود انجام می دهیم.

من می خواهم این موضوع را کمی بیشتر تحت فشار قرار دهم. باز هم می گویم که این سیاست ها یا وعده ها مدت هاست وجود دارد. اما از نظر مشاغل واقعی – مشاغل تولیدی در ایالات متحده – از اواخر دهه ۹۰ در حال کاهش بوده است. بنابراین این سیاست چگونه به مشاغل جدید تبدیل می شود؟ و فکر می کنید چه تعداد شغل می تواند ایجاد کند؟ آیا هدفی دارید که برای رسیدن به آن تلاش می کنید؟
این اولین بار است که ما در حال تلاش برای ابتکاری به این بزرگی از نظر تعهد کلی دولت برای بهبود انطباق Made in America و افزایش استانداردها هستیم. به و این درست است که سیاست تدارکات به تنهایی بخش تولید را به قدرت قبل از ۵۰ سال قبل یا حتی ۲۰ سال قبل باز نمی گرداند.

اما این یک تعهد بسیار واضح از طرف دولت بایدن است تا اطمینان حاصل شود که وقتی ما دلار مالیات دهندگان را خرج می کنیم ، این کار را به گونه ای انجام می دهیم که تولید آمریکایی را تقویت کند. اما این بخشی از دستور کار بزرگتر Build Back Better است ، جایی که ما مجموعه ای از مسائل را بررسی می کنیم – شکاف در زنجیره های تأمین حیاتی – و دریابیم که ابزارهای سیاستی برای پر کردن شکاف هایی که بسیار فراتر از خرید است ، چیست. و نگاهی به سیاست های مالیاتی و دیگر سیاست های اقتصادی.

ما در حال بررسی این هستیم که چرا الگویی وجود داشته است که ایالات متحده چنین مبتکر بزرگی بوده و محصولات زیادی را اختراع کرده است که اغلب در اینجا ساخته نمی شوند و تلاش می کنند بفهمند چگونه می توانیم آن فضای سیاست را پر کنیم.

بنابراین این یکی از برنامه های بلندپروازانه رئیس جمهور است که واقعاً به پایان می رسد تا اطمینان حاصل شود که دیگر هرگز در بحرانی مانند همه گیری COVID-19 و بدون دسترسی به کالاهای بسیار مهم گرفتار نمی شویم ، زیرا ما اجازه دهید زنجیره های تأمین نه تنها به خارج از کشور بروند ، بلکه در مکانی متمرکز شوند که انعطاف پذیر نیستند. و سپس ما در دسترسی به همه چیز از نیمه هادی ها تا PPE با مشکلات واقعی روبرو هستیم. اون چیزها درست میشه

بیایید در مورد آن زنجیره تأمین صحبت کنیم ، که بیشتر آن در آسیا متمرکز است. برخی از مسائلی که می بینید چیست؟ منظور من بدیهی است که هزینه های نیروی کار عامل بزرگی است. شما به عنوان مثال محصولاتی مانند iPhone دارید که در ایالات متحده ساخته نمی شود و در خارج از آسیا ساخته می شود. مدیران عامل اپل – استیو جابز در ابتدا و تیم کوک – گفته اند که بازگرداندن بخشی از تولید بسیار پرهزینه است.
مطمئناً ایالات متحده هزینه هایی دارد که در همه جا از نظر دستمزد ، رعایت محیط زیست و موارد دیگر وجود ندارد.

اما ایالات متحده همچنین مزایای زیادی برای تولید در اینجا ، از نظر سیستم حمل و نقل ما ، از نظر سیستم عدالت ما دارد. ایده این نیست که به دهه ۱۹۵۰ بازگردیم. ایده این است که صنایع آینده را در اختیار بگیریم.

به همین دلیل است که کار رئیس جمهور در زمینه زنجیره تامین مهم بسیار مهم است. و کار او در مقابله با تغییرات آب و هوایی بسیار مهم است. زیرا صنعت انرژی پاک ، آنطور که به نظر می رسد ، در ۱۰ سال آینده یا ۲۰ سال آینده ، هنوز وجود ندارد. چه انگیزه هایی می توانیم برای اطلاع از این که کجا قرار است به کجا برسد چیست؟ بدست آوردن آن نوآوری جدید و تولید و خرید جدید قطعاً بخشی از آن خواهد بود ، زیرا دولت ایالات متحده در خرید خودروهای برقی پیشرو خواهد بود تا اطمینان حاصل کند که ما در زمینه انرژی پاک پیشرو هستیم.

هر چند شما اشاره کردید که در زنجیره تامین شکاف هایی وجود دارد. بنابراین آن شکاف های مهم را چه می بینید و چگونه دولت می تواند این شکاف ها را پر کند؟
یکی از اولین دستورات اجرایی وی پس از دستور اجرایی ساخت آمریکا ، دستور اجرایی در مورد زنجیره های تأمین حیاتی بود. این سازمان شش حوزه کلیدی شامل فناوری اطلاعات و ارتباطات ، دفاع ملی ، مراقبت های بهداشتی ، دارو – شش زنجیره تأمین خاص را مشخص کرد. یک گزارش ۱۰۰ روزه منتشر گردید که برخی از شکاف ها و توصیه های مهم را در آنجا مشخص کرد.

سپس یک بررسی طولانی تر یک ساله وجود دارد. و این به طور منظم به یک بازبینی تبدیل می شود تا نگاهی استراتژیک به صنعت ما داشته باگردید و بگوید ، این مواردی است که ما باید داشته باشیم: ما باید دفاع ملی داشته باشیم. ما باید یک سیستم بهداشت عمومی امن داشته باشیم.

[So we’re] به دنبال شناسایی شکاف های بسیار خاص و یافتن بهترین راه برای ایجاد زنجیره های تامین انعطاف پذیر است و به این ترتیب زنجیره تأمین انعطاف پذیرفته گردیده است. این امر در مورد آوردن هر زنجیره تأمین گسترده به ایالات متحده نیست. اما برای شناسایی اجزای مهم و فهمیدن اینکه چگونه می توانیم در ساختن این م criticalلفه های مهم در اینجا انگیزه ایجاد کنیم ، کارهای زیادی انجام می شود. و در آنجا ما همچنین با متحدان و شرکای تجاری خود کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم که این افزونگی و انعطاف پذیری را داریم ، به طوری که در هنگام همه گیری ، هنگامی که یک بلای طبیعی رخ می دهد ، در برابر این مشکلات آسیب پذیر نباشیم.

در مورد ارتباطات ، به عنوان مثال. نیمه هادی ها یک م missingلفه گمگردیده بزرگ بودند که تولیدکنندگان – در همه چیز ، از یخچال ها ، تا رایانه ها تا تلفن های همراه – نمی توانستند دست خود را در دست بگیرند. اگر ایالات متحده بخواهد این تولید را به ایالات متحده بازگرداند یا وارد ایالات متحده کند ، چگونه این کار را انجام می دهید؟ ما در مورد بیشتر بودن هزینه تجارت در اینجا صحبت کردیم. آیا ایالات متحده به طور بالقوه به شرکت ها یارانه می دهد؟ باز هم ، در واقع چگونه می خواهید برخی از این اجزا را در اینجا بسازید؟ یا این هدف نیست ، زیرا شما همچنین اشاره کردید که شاید در مورد ایجاد زنجیره تامین اضافی ، مانند سایر نقاط جهان؟
در نیمه هادی ها ، ایالات متحده پیشرو و مبتکر توسعه نیمه هادی ها بود ، و در ۱۹۹۰ ، [it] حدود ۳۷ درصد از ظرفیت جهانی برای نیمه هادی ها در ایالات متحده را در اختیار داشت. اکنون ما به حدود ۱۲ درصد از ظرفیت جهانی رسیده ایم.

باز هم ، نیازی به ساختن هر نیمه هادی مورد نیاز برای محصولات ایالات متحده در ایالات متحده نیست. اما ما باید مطمئن شویم که بحران دیگری مانند شرایط فعلی نداریم ، جایی که در دسترسی جهانی به نیمه هادی ها مشکل جهانی وجود دارد.

شما می توانید با اطمینان از این که فرصت هایی را برای فروش به دولت فدرال ارائه می دهید ، زیرا ما خریدار بزرگی هستیم ، به سرمایه گذاری در ایالات متحده انگیزه دهید. استراتژی های مالیاتی ، استراتژی های اعطایی ، استراتژی های وام نیز وجود دارد – مجموعه ای از کارها وجود دارد که دولت فدرال می تواند انجام دهد. دفتر Made in America تمام قطعات برنامه Build Back Better را کارگردانی نمی کند ، اما ما یک قطعه هستیم. و سایر اجزای دولت پرزیدنت بایدن ، و همچنین همکاری با کنگره ، به توسعه بسیاری از این استراتژی ها برای بازگرداندن آن زنجیره های تأمین حیاتی ادامه خواهند داد.

شما به بیماری همه گیر اشاره کردید. همه ما در طول یک سال گذشته شاهد اخبار ونتیلاتورها بوده ایم ، زیرا آنها کمبود دارند ، به همراه تجهیزات محافظتی ، ماسک صورت و غیره. منطقی است ، اما از منظر زمان ، اگر سال آینده ، یک وضعیت اضطراری ملی رخ دهد ، چه اتفاقی می افتد؟ جدول زمانی که شما در حال بررسی آن هستید تا مطمئن شوید مردم می دانند که این نمی تواند چیزی باگردید که ما پنج سال یا هشت سال دیگر در مورد آن بحث می کنیم؟ آیا واقعاً در این زنجیره های تامین و برخی مواردی که در مورد آنها صحبت می کنید ، حرکت می کنید ، در سه ، پنج سال آینده؟
رئیس جمهور قبلاً اقدامی انجام داده است و برای انجام اقدامات بیشتر با کنگره همکاری می کند. به عنوان مثال ، مجلس سنا به تازگی نسخه زیرساخت و قانون مشاغل و همچنین لایحه آشتی بودجه را تصویب کرده است. و این موارد بخشهایی از برنامه مشاغل آمریکایی رئیس جمهور و دستور کار ساخت بهتر را اجرا می کند.

یک گروه کاری COVID وجود دارد که به دنبال این نیازهای مهم است. شما به دستگاه های تنفسی اشاره کردید – این داروها ، واکسن ها ، تجهیزات حفاظتی شخصی نیز هستند. ما آماده خواهیم بود زیرا ما در حال حاضر همچنان این نیازها را با COVID-19 تجربه می کنیم ، این یک برنامه بلند مدت است. اما دستاوردهای کوتاه مدت نیز وجود دارد و ما در حال ایجاد تغییر هستیم.

وقتی مردم فکر می کنند ساخت آمریکا است ، نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از مردم پشت این مفهوم هستند. اما همه مطالعات همچنین نشان می دهد که آنها در جایی که اهمیت دارد – با دلارهای خود – رای نمی دهند. آنها کالاهای ارزان تری می خرند. بنابراین باید نوعی کمپین آگاهی عمومی یا تغییر ذهن وجود داشته باگردید تا مردم درک کنند که شاید خرید چیزی در آمریکا هزینه بیشتری داشته باگردید. آیا کاری دارید انجام می دهید یا برنامه خود را برای پر کردن این شکاف انجام می دهید؟
یکی از مزایای ایجاد دفتر نمایندگی ساخته گردیده در آمریکا توسط رئیس جمهور این است که واقعاً به موضوع اهمیت زیادی می بخگردید و این موضوع برای افسران قراردادی که از طرف دولت فدرال خرید می کردند ، برای کنگره و برای کل آمریکا بسیار مهم است.

کارهای زیادی وجود دارد که می توانیم انجام دهیم تا مطمئن شویم که میزان تولید مناسب در ایالات متحده وجود دارد و ما کالاهای حیاتی تولید می کنیم. و یکی از این موارد استفاده رئیس جمهور از منبر قلدری است. او مدام در این مورد صحبت می کند. واقعاً مهم است. این فقط یک نکته تبلیغاتی نیست. او معتقد است که کارگران آمریکایی و شرکت های آمریکایی با رعایت شرایط برابر و فرصت های مناسب می توانند هر کاری را انجام دهند. و او پول خود را در جایی که دهانش است قرار می دهد. و این یک دستور کار بسیار جدی است و ما قصد داریم تغییر ایجاد کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت