نرخ های بازپرداخت فعلی در ۱۹ اوت ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 007-cnet-finance-mortgage-home-exterior-features

جان گریم/گتی ایماژ

چندین نرخ بازپرداخت معیار امروز کاهش یافت. بازپرداخت های ثابت ۱۵ ساله و بازپرداخت های ثابت ۳۰ ساله نرخ متوسط ​​خود را با افت مواجه کردند. با این حال ، نرخ متوسط ​​بازپرداخت های ثابت ۱۰ ساله ، اندکی افزایش یافت. اگرچه نرخ بازپرداخت مالی نوسان دارد ، اما نسبت به سالهای گذشته کمتر بوده است. به همین دلیل ، در حال حاضر زمان مناسبی برای صاحبان خانه برای دریافت نرخ بازپرداخت خوب است. قبل از تأمین مالی مجدد ، به یاد داشته باشید که نیازهای شخصی و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید و پیشنهادات چندین وام دهنده را مقایسه کنید تا بهترین را برای شما پیدا کنید.

بیشتر بخوانید : نحوه تأمین هزینه بازسازی منزل

نرخ های ۳۰ ساله بازپرداخت مجدد ثابت

نرخ متوسط ​​وام ۳۰ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۳٫۰۰، است ، کاهش ۴ امتیازات پایه در مقایسه با یک هفته قبل (یک نقطه پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) یک تأمین مالی مجدد ثابت ۳۰ ساله معمولاً پرداخت های ماهانه کمتری نسبت به تأمین مجدد ۱۵ یا ۱۰ ساله خواهد داشت. اگر در پرداخت های ماهانه خود در حال حاضر با مشکل روبرو هستید ، تأمین مالی ۳۰ ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باگردید. با این حال ، توجه داشته باشید که نرخ بهره معمولاً در مقایسه با بازپرداخت ۱۵ یا ۱۰ ساله بیشتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کندتری پرداخت می کنید.

نرخهای ۱۵ ساله تامین مالی مجدد ثابت

میانگین نرخ وام ۱۵ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۲٫۲۹ درصد است که نسبت به هفته گذشته ۴ واحد کاهش داشته است. با یک تأمین مالی مجدد ثابت ۱۵ ساله ، پرداخت ماهیانه بیشتری نسبت به وام ۳۰ ساله خواهید داشت. اما به مرور زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد ، زیرا وام خود را سریعتر پرداخت می کنید. نرخهای بازپرداخت ۱۵ ساله به طور معمول کمتر از نرخهای بازآفرینی ۳۰ ساله است ، که به شما کمک می کند در طولانی مدت حتی بیشتر پس انداز کنید.

نرخ بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله ثابت

متوسط ​​نرخ بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله در حال حاضر ۲٫۳۲ است که ۱ واحد افزایش نسبت به هفته گذشته نشان می دهد. در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ یا ۱۵ ساله ، بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله معمولاً دارای نرخ بهره کمتر اما پرداخت ماهانه بیشتر است. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در دراز مدت از سود خود صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که می توانید با ارزیابی بودجه و وضعیت کلی مالی ، هزینه ماهانه بالاتری را پرداخت کنید.

در جایی که نرخ ها پیش می روند

ما با استفاده از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ بازپرداخت را پیگیری می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد توسط وام دهندگان در سراسر کشور مشاهده می کنید:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ هفته گذشته تغییر
بازپرداخت ثابت ۳۰ ساله ۳٫۰۰ [ ۳٫۰۴ [ -۰٫۰۴
پالایش ثابت ۱۵ ساله ۲٫۲۹ [ ۲٫۳۳ [ -۰٫۰۴
بازسازی ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۲ [ ۲٫۳۱ [ +۰٫۰۱

نرخ ها تا ۱۹ آگوست ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازآفرینی

هنگام جستجوی نرخ های بازپرداخت آنلاین ، مهم است به یاد داشته باشید که وضعیت مالی خاص شما بر نرخ پیشنهادی شما تأثیر بگذارد اگرچه شرایط فعلی بازار یک عامل خواهد بود ، اما نرخ بهره خاص شما تا حد زیادی به درخواست و سابقه اعتباری شما بستگی دارد.

داشتن نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم و سابقه پرداخت های ثابت و به موقع به طور کلی به شما کمک می کند تا بهترین نرخ بهره را بدست آورید. تحقیق در مورد نرخ بهره به صورت آنلاین همیشه ایده خوبی است ، اما برای دریافت نرخ بازپرداخت دقیق خود باید با یک متخصص وام مسکن تماس بگیرید. همچنین باید هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است پس انداز احتمالی تأمین مالی مجدد را جبران کند ، در نظر بگیرید.

همچنین باید بدانید که بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام در چند ماه گذشته شرایط سخت تری داشته اند. این بدان معناست که اگر رتبه اعتباری بالایی ندارید ، ممکن است نتوانید از نرخ های کاهش یافته بهره ببرید – یا در مرحله اول واجد شرایط تأمین مالی مجدد باشید.

برای به دست آوردن بهترین نرخ های تأمین مجدد ، ابتدا باید برنامه خود را تا حد ممکن قوی کنید. شما می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری در قبال بدهی و نظم دادن به امور مالی خود قبل از درخواست تأمین مالی مجدد انجام دهید. همچنین باید با چند وام گیرنده خرید کنید و پیشنهادات را مقایسه کنید تا مطمئن شوید که بهترین نرخ را دریافت می کنید.

چه زمانی باید به تأمین مجدد وام مسکن توجه کرد

برای اینکه تأمین مالی مجدد معنا پیدا کند ، عموماً می خواهید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید. صرف نظر از نرخ بهره ، تغییر مدت وام شما نیز دلیل دیگری برای تأمین مالی مجدد است. در حالی که نرخ های بهره در چند ماه گذشته پایین بوده است ، هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تأمین مالی مجدد برای شما مناسب است ، باید به مواردی بیشتر از نرخ سود بازار توجه کنید.

تأمین مالی مجدد ممکن است همیشه از نظر مالی منطقی نباگردید. اهداف شخصی و شرایط مالی خود را در نظر بگیرید. چه مدت قصد دارید در خانه خود بمانید؟ آیا در حال تأمین مالی مجدد برای کاهش پرداخت ماهانه خود ، پرداخت زودتر خانه خود هستید – یا به دلایلی ترکیبی؟ و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را فراموش نکنید ، که می تواند با هم جمع شود.

برخی از وام دهندگان شرایط خود را در طول همه گیری تگردیدید کرده اند ، بنابراین اگر استانداردهای آنها را برآورده نکنید ، ممکن است نتوانید با نرخ های بهره ارسال گردیده – یا حتی اصلاً تأمین مالی مجدد – تأمین مالی مجدد داشته باشید. اگر نرخ مناسبی دریافت کنید یا بتوانید وام خود را زودتر پرداخت کنید ، تأمین مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید – اما به دقت در نظر بگیرید که آیا این انتخاب مناسب شما است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت