به گفته یک مطالعه جدید ، سوپرشارژرهای تسلا بهترین تجربه شارژ EV را ارائه می دهند

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

طبق این مطالعه ، این شارژرها در حال حاضر بهترین در تجارت هستند.


استفان شنکلند/CNET

در اولین مطالعه شارژ عمومی خودروهای الکتریکی JD Power US ، تسلا در رتبه اول قرار گرفت. مطالعه جدید نشان داد ایستگاه های سوپرشارژر تسلا هنگام شارژ سریع DC بهترین تجربه شارژ خودروهای برقی را در شبکه های دیگر ارائه می دهند. در مورد شارژرهای سطح ۲ ، تسلا نیز برنده گردید. شارژرهای مقصد هر دو شاخه عمومی دیگر را ضرب می کند.

JD Power پس از بررسی ۶،۶۴۷ مالک EV و وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی پلاگین ، در مقیاس ۱۰۰۰ نقطه ای اپراتورهای شارژ DC و Level 2 را در مقیاس ۱۰۰۰ نقطه رتبه بندی کرد. شبکه سوپرشارژر تسلا با ۷۷۳ امتیاز در رتبه اول قرار گرفت. این چندان شگفت آور نیست زیرا این شبکه سال ها قبل از شروع رقابت با زیرساخت های شارژ رقبا شروع به کار کرد. بیشتر اوقات ، ایستگاه های Tesla Supercharger تنها بازی در شهر هستند. شاخه های مقصد سطح ۲ شرکت نیز با رضایت ۶۸۹ امتیاز در بالاترین رتبه قرار گرفت.

به طور کلی ، صاحبان EV به طور کلی از تجربه شارژ خود راضی هستند صرف نظر از اینکه از کدام شبکه با نمره ۷۳۷ برای استفاده از شارژ سریع DC و ۷۱۶ برای سطح ۲ استفاده می کنند. شاخه ها به طور شگفت انگیزی ، رضایت مالکانی که به شارژ رایگان دسترسی دارند افزایش می یابد ، زیرا هزینه ها برای بسیاری از افراد مبهم است. برای کسانی که به شارژ رایگان دسترسی دارند ، رضایت کلی ۷۰۶ بود ، اما اگر مالک هزینه دسترسی را پرداخت کند به ۶۷۳ امتیاز کاهش یافت. بیشتر اوقات ، این قابلیت اطمینان شارژر بود که واقعاً امتیازها را پایین آورد. از پاسخ دهندگان ، ۵۸ said گفتند که مشکل اصلی هر شارژر EV اتصال خارج از سرویس است.

این مطالعه مکانهایی را نشان می دهد که در آن شرکت ها و خودروسازان می توانند تجربه شارژ را بهبود بخشند ، زیرا EV های دیگر شروع به کار می کنند. وارد بازار خودرو شوید و مقررات شروع به افزایش گزینه های آلاینده صفر بیشتر می کند. اما در حال حاضر ، این تسلا است که در صدر جدول قرار می گیرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت