رویداد بعدی اپل ۲۰۲۱ کی است؟ فکر می کنیم خیلی زود متوجه می شویم

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-iphone-logo-3787

هنوز تاریخ دقیقی برای رویداد بعدی اپل در دست نداریم ، اما حدس می زنیم که اواخر سپتامبر باگردید.


آنجلا لانگ/CNET

رویداد بعدی اپل می تواند نزدیکتر از آنچه فکر می کنید باگردید. ما هنوز تاریخ دقیقی نداریم ، اما حدس می زنیم این غول فناوری می تواند در ماه سپتامبر میزبان یک رویداد مجازی باگردید. اگرچه اپل در حال حاضر چندین ارتقاء را در سال جاری نشان داده است ، اما ما می توانیم با معرفی احتمالی iPhone 1945 ، Apple Watch 7 ، AirPods 3 ، [ iPad Mini 6 ، نسل نهم iPad و موارد دیگر.

قبلا تصور می گردید که این رویداد می تواند تا حدی بصورت حضوری باگردید ، اما مارک گورمن از بلومبرگ می گوید که با تصمیم شایعه اپل برای به تعویق انداختن بازگشت خود به کار شخصی ، رویداد بعدی احتمالاً کاملاً مجازی خواهد بود مانند گذشته سال .

اپل تا کنون دو رویداد در سال ۲۰۲۱ داشته است. اولین رویداد در ماه آوریل بود ، جایی که ما اجمالی از ارتقاء جدید iPad ، iMac های رنگارنگ ، ردیاب های AirTags ، یک آیفون بنفش ۱۲ را مشاهده کردیم. ] و بیشتر. ( در اینجا همه چیز اپل در بهار اعلام کرد.) سپس ، دو ماه بعد ، ما WWDC را داشتیم ، جایی که ما اولین نگاه به iOS 15 ، را دیدیم. ] MacOS Monterey (همچنین به عنوان MacOS 12 شناخته می شود) ، WatchOS 8 و iPadOS 15 .

اگر درباره تاریخ های بیشتر مربوط به اپل کنجکاو هستید ، حدس CNET را برای تاریخ انتشار iPhone 13 بررسی کنید. همچنین می توانید نگاهی به لیست آیفون ۱۳ ما بیندازید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش :
این را تماشا کنید:

رویداد آیفون ۲۰۲۱ اپل می تواند تاریخ داشته باگردید۴:۱۳

رویداد بعدی اپل کی است؟ ممکن است اوایل یا اواسط سپتامبر

باگردید اگرچه هیچ حرفی ، رسمی یا غیره ، در تاریخ و زمان دقیق رویداد بعدی اپل وجود ندارد ، ما حدس می زنیم که اوایل یا اواسط سپتامبر یک شرط مطمئن است.

اپل معمولاً در یک سال میزبان سه تا چهار رویداد با رویداد بهاری ، کنفرانس توسعه دهندگان تابستانی و یکی دو رویداد دیگر در پاییز است. رویدادهای پاییزی معمولاً در ماه های سپتامبر و اکتبر برنامه ریزی می شوند. رویداد سپتامبر تمایل به ارتقاء آیفون و اپل واچ جدید دارد ، در حالی که رویداد اکتبر به طور معمول دارای مک و آیپد است.

اگرچه اپل از آیفون ۵ آیفون ۵ در سال ۲۰۱۲ هر سال آخرین رویداد آیفون خود را طی رویدادی در ماه سپتامبر اعلام کرد ، اما اپل در سال ۲۰۲۰ به دلیل تاخیر در تولید در طول همه گیری تغییر کرد (۱۹۴۵۹۰۰۵ ]. رویداد سپتامبر سال گذشته اپل از Apple Watch 6 ، Apple Watch SE و مدلهای iPad به روز گردیده – اما بدون آیفون جدید رونمایی کرد. بعداً این شرکت آیفون ۱۲ را در اکتبر رونمایی کرد. رویداد پاییز سال گذشته اپل فقط به دلیل همه گیری آنلاین بود. پخش زنده بصورت معمول از طریق وب سایت شرکت در دسترس بود.

امسال انتظار می رود که اپل به برنامه معمول خود بازگردد. CNET در جدول زمانی رویداد اپل در سال ۲۰۱۸ به طور عمیق وارد گردید و با یک فرضیه قانع کننده روز کارگر ظاهر گردید که می توانید در اینجا بیشتر بخوانید . با نگاهی به تقویم ۲۰۲۱ ، قانون روز کارگر ۸ سپتامبر را به عنوان رویداد بعدی اپل مشخص می کند ، اما تا زمانی که دعوت نامه از طرف اپل دریافت نشود ، به طور قطعی نمی دانیم. با این حال ، ما می دانیم که این شرکت دوست دارد رویداد پاییزی خود را سه شنبه یا چهارشنبه برگزار کند. مارک گورمن از بلومبرگ در خبرنامه Power On خود گفت که این رویداد ، که گفته می شود روی جدیدترین آیفون اپل متمرکز گردیده است ، کاملاً مجازی خواهد بود زیرا تصمیم غول فناوری برای تأخیر بازگشت به کار شخصی به دلیل افزایش موارد COVID-19 گزارش گردیده است. به

اپل در ابتدا گفت که همه کارکنان باید از سپتامبر سه روز در هفته به دفتر مراجعه کنند. گورمن می گوید اگر اپل به بازه زمانی سپتامبر پایبند بود ، یک رویداد حضوری آیفون ۱۳ “محتمل” بود. در حال حاضر ، او انتظار یک رویداد دیگر فقط آنلاین را دارد.

 iphone-13-rendering.png

در اینجا رندر آیفون ۱۳ آمده است. ما همچنین انتظار داریم Apple Watch 7 ، AirPods 3 و iPad Mini جدید.


همه چیز ApplePro

محصولات جدید اپل مورد انتظار ما: iPhone 13 ، Apple Watch 7 ، AirPods 3 ، iPad Mini جدید و موارد دیگر

اپل در حال حاضر تعدادی از ارتقاء سخت افزار و نرم افزار را در رویدادهای قبلی خود در ۲۰۲۱ رونمایی کرده است ، اما هنوز وجود دارد چند مورد که ما انتظار داریم غول فناوری در پاییز اعلام کند. این شامل iPhone 13 ، Apple Watch 7 ، AirPods 3 ، iPad Mini 6 ، یک iMac بزرگتر با تراشه M1 اپل ، مقرون به صرفه تر Apple Display ، MacBook Pro و Mac Pro جدید با شایعه بروزرسانی تراشه M1 اپل. ما همچنین به دنبال یک رقیب اپل در Amazon Echo Show هستیم ، یک نوار صوتی با Apple TV داخلی و هدست Apple AR/VR .

آیفون ۱۳

طبق شایعات آیفون ۱۳ چهار گوشی وجود دارد-iPhone 13 ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Max-به گفته تحلیلگر Ming-Chi Kuo. اگرچه هیچ حرف رسمی در مورد تاریخ انتشار آیفون ۱۳ وجود ندارد ، ما حدس می زنیم که آیفون جدید اپل در ماه سپتامبر با طراحی جدید ، دوربین های ارتقا یافته ، باتری و مشخصات.

Apple Watch 7

پوشیدنی های نسل بعدی اپل می تواند شامل برخی از ویژگی های کلیدی جدید مانند طراحی مجدد براق و صاف ، بهبود عمر باتری و حسگر احتمالی نظارت بر قند خون باگردید. Apple Watch 7 با WatchOS 8 عرضه می شود که در WWDC رونمایی گردید.

 airpods-3.png

AirPods 3 جدید اپل می تواند شبیه به این طرح مفهومی توسط مایکل ریپلهبر باگردید.


مایکل ریپلهبر/توییتر

AirPods 3

بر اساس گزارش قبلی بلومبرگ ایرپاد های اپل ممکن است در سال جاری به روز رسانی شوند. شایعات نشان می دهند که AirPods 3 دارای ویژگی های مشابهی با AirPods Pro مانند پشتیبانی صوتی فضایی ، یک پایه کوتاهتر ، راهنمایی های قابل تعویض و یک قاب شارژ کوچکتر است. [۱۹۶۵۹۰۲۸] iPad Mini 6

سایر تبلت های اپل ، از جمله iPad ، iPad Air و iPad Pro امسال قبلاً به روز رسانی کرده اند ، به طوری که فقط iPad Mini را ترک می کند. به گفته گورمن ، طراحی مجدد برای آیپد مینی “باید راه اندازی شود” برای پاییز ۲۰۲۱٫

آیپد نسل نهم

ما می توانیم در پاییز امسال شاهد ارتقاء آیپد اپل با نهم جدید باشیم. مدل نسل به گفته گورمن ، تبلت بعدی این غول فناوری می تواند دارای طراحی باریک تر و پردازنده بهبود یافته باگردید.

MacBook Pro جدید ، Mac Pros ، Mac Mini ، iMac و Apple Display

سال گذشته ، اپل اعلام کرد که برای تغذیه Mac خود تراشه خود را که با نام M1 شناخته می شود ، تولید می کند. از آن زمان ، این گمانه زنی وجود داشت که اپل به زودی نسخه جدید پردازنده خود را برای MacBook Pro یا Mac Pro جدید اعلام می کند.

اپل همچنین قبلاً iMac جدید مجهز به M1 را اعلام کرد پردازنده ، اما این تنها مدل کوچکتر ۲۴ اینچی بود. بلومبرگ گزارش داده است که اپل در حال کار بر روی به روز رسانی پردازنده برای مک مینی و iMac 27 اینچی است.

همچنین ممکن است اپل در حال کار روی نسخه مقرون به صرفه تری از Pro Display XDR خود باگردید که در ابتدا در سال ۲۰۱۹ منتشر گردید. بلومبرگ در ژانویه گزارش داد که اپل در “ توسعه اولیه ” یک مانیتور ارزان تر بود.

رقیب Echo Show ، نوار صوتی با Apple TV و هدست AR/VR

ما امسال می توانیم برخی از دستگاه های جدید اپل را ببینیم. این شامل امکان رقیب اپل در Amazon Echo Show می شود که یک آیپد پایه را با یک بلندگو ، یک نوار صوتی مجهز به Apple TV داخلی […] مشابه نوار صوتی Roku ، و هدست واقعیت افزوده یا مجازی اپل .

تا زمانی که اپل دعوت نامه های رسمی رویداد پاییزی خود را ارسال نکند ، تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که حدس و گمان بزنیم. اما با روشن گردیدن نکات و شایعات جدید ، این داستان را به روز می کنیم. در این بین ، نحوه مقایسه آیفون ۱۳ با آیفون ۱۲ ، آیا ارزش خرید آیفون ۱۲ یا آیفون ۱۱ را دارد ، و همه چیز در iOS 15 . به علاوه ، چرا iPhone SE 3 در این لیست نیست ؟

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت