آمازون به فروشندگان درباره ضرر و زیان لوایح ضد انحصاری کنگره هشدار داد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 amazon-logo-seattle

قوانین با هدف تنظیم آمازون به مشاغل کوچک و متوسط ​​لطمه می زند ، غول تجارت الکترونیک به بازرگانان در ایمیل ها هگردیدار داد.


بن فاکس روبین/CNET

آمازون با هگردیدار درباره گروهی از اسکناس هایی که از طریق کنگره در حال حرکت هستند ، به گروهی از شرکت هایی که در بازار غول خرده فروشی می فروشند هگردیدار داد که قانون پیشنهادی می تواند به آنها آسیب برساند. همانطور که قبلاً توسط CNBC گزارش گردید ، از شرکت ها خواسته گردید تا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان سیاست در آمازون تماس بگیرند. در فروشگاه ما ، “این شرکت در ایمیل ها گفت.

آمازون ایمیل ها را به CNET تأیید کرد و به CNBC گفت که از زمانی که قانونگذاران بسته ای از قوانین را برای تنظیم شرکت های بزرگ فناوری مانند آمازون تنظیم کرده اند ، از فروشندگان درخواست کرده است. در پاسخ به درخواست اظهار نظر ، آمازون CNET را به بیانیه ای که در ماه ژوئن توسط برایان هوسمن ، معاون سیاست عمومی آمازون ارائه گردید ، هدایت کرد. Huseman در آن زمان گفت.

آمازون بلافاصله به این سوال پاسخ نداد. درخواست کنید تا مشخص شود که چگونه صورتحساب ها دسترسی مشتریان را از فروشندگان شخص ثالثی که در آمازون می فروشند حذف می کنند. قانونگذارانی که این لوایح را معرفی کردند ، از جمله نماینده دیوید سیسیلین ، یک دموکرات از رود آیلند ، و نماینده پرامیلا جیاپال ، نماینده دموکرات از منطقه ای در واشنگتن که دفتر مرکزی آن آمازون است ، گفته اند که هدف از این لایحه ها افزایش رقابت و تبدیل اینترنت به اینترنت است. شرایط مساوی تر برای مشاغل کوچک و متوسط.

این ایمیل ها در حالی منتشر می شود که شرکت های بزرگ فناوری با چشم انداز افزایش مقررات ضد انحصاری در چندین جبهه روبرو هستند ، از جمله لوایح ضد انحصار که توسط گروهی از قانونگذاران دو حزبی ارائه گردیده است. دو صورتحساب می تواند مستقیماً بر روابط آمازون با فروشندگان شخص ثالث تأثیر بگذارد و آنها را از الزام تجار به خرید محصولات آمازون برای بهبود نتایج جستجو یا دسترسی به بازار این شرکت محدود کند.

علاوه بر این ، کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده اکنون توسط لینا خان ، اصلاح کننده ضد تراست که به طور گسترده در مورد چگونگی اعمال قوانین به منظور ترویج رقابت باید در بخش فناوری به طور گسترده اعمال شود ، نوشته است. آمازون و فیس بوک هر دو درخواست کرده اند که خان از تحقیقات فعلی در مورد شیوه های مشاغل خود کنار گذاشته شود.

فروش شخص ثالث درآمد بیشتری برای آمازون نسبت به خرده فروشی خود شرکت به ارمغان آورد. بر اساس گزارشات SEC ، در سه ماهه منتهی به ماه ژوئن ، این شرکت بخش مهمی از تجارت شرکت را تشکیل می دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت