اسکوتر برقی cutey U Be هوندا تنها ۴۷۵ دلار قیمت دارد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 اسکوتر برقی Honda U Be

Neat!


Wuyang-Honda

اسکوترها هرگز در ایالات متحده مانند بسیاری از نقاط دیگر جهان مورد توجه قرار نگرفتند ، اما شاید آخرین پیشنهاد هوندا در این ماه بتواند این وضعیت را تغییر دهد. خوب ، اگر شرکت قصد داشت این اسکوتر برقی را در اینجا معرفی کند. این Wuyang-Honda U Be است. هزینه آن حدود ۴۷۵ دلار است ، می تواند تا ۵۰ مایل با یکبار هزینه بپردازد و موقعیت کاملی را برای سواران فراهم می کند تا راحت بمانند.

در حال حاضر ، شرکت مشترک سرمایه گذاری فقط بر فروش چینی متمرکز است ، بنابراین انتظار نداشته باشید هوندا Powersports برای شروع ذخیره سازی اسکوتر U Be. با این حال ، با چنین قیمتی و ظاهری شبیه یک بسته کوچک بسیار مرتب ، ممکن است در نقاط مختلف ایالات متحده ، جایی که مالکیت یک خودرو ، واقعاً ناخوشایند است ، شگفت انگیز باگردید.

 اسکوتر برقی Honda U Be

این یک ماشین بد ظاهر نیست ، صادقانه.


Wuyang-Honda

در مورد مشخصات ، آنها نوعی موتورسیکلت الکترونیکی را منعکس می کنند ، و این به این دلیل است که U Be واجد شرایط یکی است. این دستگاه مجموعه ای از پدال ها را تکان می دهد تا به مقررات اسکوتر در چین کمک کند و خریداران برای رانندگی یکی از آنها نیازی به گواهینامه رانندگی ندارند. هنگامی که سوارکاران سوار می شوند با یک موتور بسیار کوچک ۳۵۰ واتی که می تواند U Be را به سرعت ۱۵ مایل در ساعت برساند برخورد می کنند. سه اندازه باتری متفاوت آن ۷۲۰ ، ۹۶۰ و ۱۱۵۲ وات ساعت است و طبق گفته شرکت ، تخمین زده می شود که ۳۴ ، ۴۳ و ۵۰ مایل شارژ می شود.

همانطور که دوچرخه های الکترونیکی یک لحظه در اینجا دارند در ایالات متحده ، شاید دیری نگذرد که اسکوترها نیز چنین خواهند کرد. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، U Be بسیار عالی خواهد بود – مخصوصا قیمت آن.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت