۲۰۲۲ هیوندای النترا N یک موشک جمع و جور با صدای موتور قابل تنظیم است

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

نه ، وسط سپر گم نگردیده است ، به این صورت رنگ آمیزی گردیده است.


هیوندای

برخی از خودروسازان مایل به ایجاد یک مدل عملکردی با ضربه زدن به لاستیک های چسبناک و چند اسب بخار بیشتر بر روی خودرویی هستند که برای بازارهای جمعی مناسب تر است. اگر نگران این بودید که هیوندای النترا N 2022 اینگونه باگردید ، این باید نگرانی شما را برطرف کند. بیایید با موارد ساده شروع کنیم. در زیر کاپوت یک موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ I4 با ۲۷۶ اسب بخار قدرت و ۲۸۹ پوند فوت گشتاور قرار دارد که از طریق یک گیربکس استاندارد شش سرعته دستی با تعویض دنده عقب به چرخ های جلو منتقل می شود. یک اتوماتیک دوکلاچه هشت سرعته اختیاری وجود دارد که شامل عملکرد overboost (N Grin Shift ، در اصطلاح هیوندای) است که می تواند قدرت را برای مدت کوتاهی به ۲۸۶ اسب بخار برساند.

DCT همچنین می تواند رانندگی را تشخیص دهد و منطق شیفت خود را تغییر دهد تا از تعویض دندانه در زمان های عجیب جلوگیری کند ، و هر دو نوع می توانند لغو پدال ترمز را متوقف کنند تا در هنگام استفاده از گاز گاز ، ترمز پای چپ را مجاز کند. بله ، کنترل راه اندازی نیز وجود دارد و لاستیک های تابستانی ۲۴۵/۳۵R19 Michelin Pilot Sport 4S باید مقدار زیادی چسبندگی داشته باشند. ترمزهای جلو ۱۴٫۲ اینچ ، ۲٫۲ اینچ بزرگتر از نوع N Line هستند ، در حالی که ترمزهای عقب تقریباً به همان میزان از ۱۰٫۳ اینچ به ۱۲٫۴ رگردید می کنند. موتور فرمان برقی از ستون فرمان به خود قفسه منتقل گردیده است. پایه های موتور جامد باید جابجایی های ناخواسته وزن را به حداقل برساند ، همانطور که نوار عقب قوی تر است. دیفرانسیل لغزش محدود الکترونیکی باید قدرت بین هر چرخ جلو را به طور مثرتری تغییر دهد ، در حالی که دمپرهای تطبیقی ​​اجازه می دهند که سواری در صورت لزوم نرم یا سفت باگردید. به کاربران اجازه دهید تا راه خود را داشته باشند ، اگرچه ممکن است برخی از نقاط قوت پاکسازی کننده را در این راه رتبه بندی کند. سوپاپ های متغیر در اگزوز به صدای بلند یا بی صدا اجازه می دهند ، که فکر می کنم همه می توانند از آن عقب بمانند. اما پس از آن N Sound Equalizer وجود دارد که صدای خودرو را از طریق بلندگوها افزایش می دهد ، از جمله حالت هایی که باعث می شود مانند یکی از ماشین های تور هیوندای به نظر برسد. همچنین یک اکولایزر صادقانه به خوبی وجود دارد که به صاحبان اجازه می دهد میزان صدای ناله ، گلو و بیس (شرایط هیوندای ، نه من) را انتخاب کنند که از بلندگوها می خواهند پخش کنند. هنوز مشخص نیست که آیا فردی می تواند آن قسمت را خاموش کرده و اجازه دهد موتور به تنهایی صحبت کند.

اگر از خود می پرسیدید که چگونه ممکن است هیوندای بتواند سدان Elantra لبه سخت خود را تهاجمی تر نشان دهد ، در اینجا پاسخ را می بینید. چرخ های بزرگتر و اسپویلر ، مطمئناً کمک می کند ، اما وسط سیاه سپر جلو Elantra N ظاهر مویی را به ارمغان می آورد که حتی بزرگترین لکسوس را نیز حسادت می کند. این تنظیم جدید جریان هوا را به موتور و ترمزها افزایش می دهد تا همه چیز خنک شود و هیوندای در بیانیه مطبوعاتی خود گفت که این سبک پس از ظاهر گردیدن یک کلاه مسابقه ای الگوبرداری گردیده است.

فضای داخلی Elantra N کمی بیشتر روی زمین است. ، با برخی از مارک های N خاص در فرمان ، صندلی ها ، پدال ها و تعویض دنده. دکمه های N روی فرمان می توانند با یک بار فشار دادن حالت های سفارشی راننده را فراخوانی کنند ، در حالی که دکمه overboost دقیقاً همان چیزی را که وعده می دهد ، انجام می دهد. صندلی های جلویی منحصر به فرد ۰٫۴ اینچ پایین تر نصب گردیده و ۲ اینچ ضخامت پشتی صندلی را کاهش می دهند و باعث کاهش وزن می شوند در حالی که فضای ردیف دوم را بهبود می بخشند. تأیید مستقیم آن به زودی.


هیوندای

هر Elantra N به طور استاندارد دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی ۱۰٫۳ اینچی لمسی با Apple CarPlay ، Android Auto ، ناوبری و رادیو ماهواره ای ، و همچنین صفحه نمایش ۱۰٫۳ اینچی است ، همان چیزی که در Elantra Limited دریافت می کنید. N دارای چند ترفند اضافی در آستین خود است ، هرچند ، مانند سنسورهای مخصوص N که فشار ، گاز ، فشار ترمز ، دمای روغن و سایر بازخوانی های مجاور را نشان می دهد. از نظر ایمنی ، کیت استاندارد شامل هگردیدار برخورد به جلو ، ترمز اضطراری خودکار ، نظارت بر نقطه کور ، کمک نگه داشتن خط و سنسورهای پارک عقب است. اطلاعات بیشتری در مورد ۲۰۲۲ Elantra N در ماه های آینده داشته باشید. اگر خود Elantra فنجان چای شما نیست ، با ما همراه باشید ، زیرا هیوندای قصد دارد N Line و N تریم خود را در طول سال آینده به ۷ مدل افزایش دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت