چرا ممکن است iPhone شما هرگز در آمریکا ساخته نشود؟

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ویدئوی 15 دقیقه ای با موسیقی خوشحال در برابر اسلاید عنوان که "ما در حال تولید هستیم" شروع می شود. آسمان آبی شفاف با سه پرچم در وزش نسیم بریده می شود. آنجا ستارگان و نوارها ، پرچم خرس کالیفرنیا و لوگوی چند رنگ اپل ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ویدئوی ۱۵ دقیقه ای با موسیقی خوشحال در برابر اسلاید عنوان که “ما در حال تولید هستیم” شروع می شود. آسمان آبی شفاف با سه پرچم در وزش نسیم بریده می شود. آنجا ستارگان و نوارها ، پرچم خرس کالیفرنیا و لوگوی چند رنگ اپل وجود دارد.

دوربین به سمت یک ساختمان با فناوری پیشرفته حرکت می کند و یک راوی به ما می گوید که ما در Fremont ، California ، در فاصله یک ساعت رانندگی از قلب دره سیلیکون.

راوی می گوید: “مردم و ماشین ها برای ساختن با کیفیت ترین رایانه های شخصی در صنعت همکاری می کنند.” صفحه نمایش از تصاویر میکروچیپ ها و تخته هایی که در خط مونتاژ حرکت می کنند در حالی که کارگران آنها را آزمایش و بازرسی می کنند دور می زند.

“این تسهیلات تجهیزات پیشرفته را با نیروی کار ماهر برای دستیابی به برتری تولید ترکیب می کند.”

در نهایت ، قطعات داخل یک رایانه مکینتاش به پایان می رسد ، که بسته بندی می شود ، جعبه می شود و روی یک کامیون قرار می گیرد که برای فروش به مغازه می رود.

این یک توتم از جهان جایگزین نیست که در آن اپل فناوری مورد نیاز خود را در ایالات متحده ایجاد کند. این یک ویدئوی بازاریابی است که بیش از سه دهه قدمت دارد-از روزهای هالیسیون که استیو جابز ، بنیانگذار اپل ، وسواس زیادی نشان داده بود که نشان می دهد شرکت او برای تولید فناوری خود در ایالات متحده به اندازه کافی زرنگ است ، و همچنین قطعات الکترونیکی مصرفی ژاپن. غول های زمان

اسپویلر: اپل نتوانست. کارخانه در سال ۱۹۹۲ تعطیل گردید و این شرکت مشاغل خود را به آسیا منتقل کرد. قایق ، هواپیما یا مسافت طولانی از مشتریان خود دور می شوند. اما اکنون ممکن است در حال تغییر باگردید.

همه گیری COVID-19 نشان داد که چگونه کل این سیستم شکننده است. با شروع شیوع ویروس ، بسیاری از کارخانه های چین مجبور به تعطیلی گردیدند. اما این همه ماجرا نبود. حتی با آغاز مجدد کارخانه های چینی در کارخانه های چینی ، شرکت ها با اختلالاتی در حمل و نقل ، حمل و نقل و حمل و نقل هوایی مواجه گردیدند. و به زودی قفسه های فروشگاه های سراسر کشور شروع به خالی گردیدن می کنند.

کارشناسان و حامیان تولید می گویند سال گذشته نشان داد که چگونه ، حتی در اندکی ، کارخانه های آمریکایی نتوانسته اند این فاصله را پر کنند. این نیز تا حدی دلیل آن است که در ژانویه ، رئیس جمهور جو بایدن فرمان اجرایی تقویت قوانین “خرید آمریکایی” را امضا کرد و دولت فدرال را تشویق کرد تا بودجه چند تریلیون دلاری خود را برای خرید کالا تا ۷۵ درصد از قطعات ساخته گردیده در ایالات متحده هزینه کند. او امیدوار است با افزایش تقاضا برای محصولات آمریکایی ، شرکت ها بتوانند سرمایه گذاری مجدد خود را در زمینه تولید مجدد به منظور تأمین این تقاضا آغاز کنند.

بایدن در تلاش برای حل این مشکل تنها نیست. جانشین جابز ، مدیرعامل تیم کوک ، در ماه آوریل متعهد گردید که اپل ۴۳۰ میلیارد دلار برای سرمایه گذاری های ایالات متحده هزینه می کند که طی پنج سال آینده ۲۰۰۰۰ شغل در ایالات متحده ایجاد می کند تا بر روی بی سیم ۵G ، هوش مصنوعی و تراشه های سیلیکون کار کند.

اما محدودیتی وجود دارد که تا کجا می تواند پیش برود. حتی با وجود این سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری ، بعید است که اپل و کوک تولید ایالات متحده را به عنوان بزرگترین محصول اصلی محصولات اصلی اپل تبدیل کنند. مونتاژ آیفون ، بزرگترین پولساز اپل ، به احتمال زیاد در سالهای آینده در کارخانه های چین مونتاژ خواهد گردید. کارشناسان و حامیان می گویند برای ایجاد این تغییر ، ایالات متحده باید سالها سرمایه گذاری خود را در زمینه فناوری های جدید تولید صرف کند ، در حالی که دستمزد کمتر و سایر هزینه ها را از خارج جبران می کند. ایالات متحده همچنین باید سیستم های کارآموزی و آموزش خود را برای بهبود خط لوله کارگران آمریکایی برای مشاغل تولیدی بازسازی کند و مردم را متقاعد کند که برای پیوستن به یک حرفه حرفه ای ارزشمند هستند.

رابرت رودریگز/CNET

زنجیره تامین جهانی قطعات برای محصولاتی که آمریکایی ها دوست دارند – تلفن های همراه ، اتومبیل ، کامپیوتر ، یخچال ، ظروف نقره ای ، مبلمان حیاط – باید به سواحل آمریکا نیز گسترش یابد.

اما شاید من و شما ، دوستان و خانواده های ما بزرگترین مانع برای تولید آمریکا باشیم. ما با کیف پول خود رای می دهیم. و با وجود اینکه نظرسنجی های “آمریکایی ها را خوب بخرید” ، به نظر می رسد همه ما به خرید وسایل بدون توجه به اینکه از کجا آمده است ادامه می دهیم.

“آیا من حاضر هستم برای یافتن آنچه در ایالات متحده ساخته گردیده است یا کارهای محلی را پیدا کرده و خریداری کنم. که سیگنال من را به سیستم بدهد؟ ” Krystyn Van Vliet ، پروفسور ، معاون پژوهشی و معاون آموزشی موسسه فناوری ماساچوست می گوید که به دنبال راه هایی است تا محصولات طراحی گردیده از تحقیقات MIT را به دنیای واقعی وارد کند.

او می افزاید: “مصرف کنندگان به تولیدکنندگان پیام می دهند مصرف کنندگان می خواهند ، بنابراین ما مسئولیتی داریم اگر بخواهیم این وضعیت تغییر کند. “

Biden's Buy American

چند دهه پیش ، شرکت های خودروسازی ، تولیدکنندگان دارو و برخی از اسباب بازی سازان محصولات خود را در ایالات متحده (به جز باربی ، که هرگز در اینجا ساخته نگردیده است). اما این روزها ، بسیاری از پوشاکی که روی قفسه در کمد خود پیدا خواهید کرد ، احتمالاً حداقل تا حدی از کشورهایی مانند ویتنام ، بنگلادش و کلمبیا تهیه گردیده است. مجسمه های متل و سایر اسباب بازی ها در چین ، اندونزی و مکزیک و سایر نقاط تولید می شود. امروز صبح با استفاده از تیغی از فولاد چینی تراشیدم.

و اگر می خواهید محصولات صنعت فناوری را ردیابی کنید ، این حتی سخت تر است. با کوچکتر گردیدن ابزارها و ابزارهای کاربردی در زندگی ما ، صنعت فناوری به شبکه گسترده ای از تامین کنندگان و تولیدکنندگان در سراسر جهان تبدیل گردیده است. مواد معدنی استخراج گردیده از معادن آفریقا ، استرالیا ، آمریکای جنوبی و ایالات متحده سفرهایی را در سرتاسر جهان انجام می دهند تا ذوب ، تصفیه ، اکسترود گردیده و به شکل میکروچیپ ، سنسور ، باتری و حتی انواع خاصی از شیشه درآیند.

به نظر می رسید که همه چیز خوب کار می کرد – به هر حال تا زمان همه گیری. سپس تعطیلی کارخانه ها در آسیا به کمبود خودرو ، داروهای مختلف و حتی سیر کمک کرد (چین ۸۰ درصد از عرضه جهان را افزایش می دهد). کارشناسان می گویند عدم توانایی تولید آمریکا به این معنی است که ما حتی در شرایط اضطراری ملی برای ساختن هر آنچه که نیاز داریم تلاش می کنیم. و حتی اپل ، که مدتها به عنوان یکی از پیچیده ترین شرکت های زنجیره تامین در جهان مشهور بود ، هگردیدار داد که کمبود قطعات تعداد تبلت های آیپد و رایانه های مک را محدود می کند.

به نوبه خود ، بایدن شرط می بندد که میلیاردها دلار از قدرت خرید دولت فدرال به متقاعد کردن شرکت ها برای شروع سرمایه گذاری مجدد در ایالت ها ، حتی پس از پایان تهدید همه گیر ، کمک می کند. بایدن پس از امضای دستور “خرید آمریکایی” ، در کنار تابلویی که مهر ریاست جمهوری را نشان می داد و “آینده در آمریکا ساخته خواهد گردید” گفت: “ما مطمئن می شویم که آنها آمریکایی خریداری می کنند و در آمریکا ساخته گردیده اند.” “

در ۲۸ ژوئیه ، بایدن با افزایش درصد قطعاتی که نیاز به تشکیل یک محصول دارند تا به عنوان” ساخته گردیده در آمریکا “از ۵۵ to به ۶۰ to ، به سفارش خود اضافه کند. و در نهایت ۷۵ درصد بایدن در یک کارخانه تولیدی Mack Trucks در پنسیلوانیا تأکید کرد که دولت فدرال صاحب حدود ۶۰۰۰۰۰ اتومبیل است و قطعات خودروها به اندازه کافی در ایالات متحده ساخته نگردیده است .

 رئیس جمهور بایدن در تسهیلات عملیات Mack Trucks Lehigh Valley در 28 جولای

در ۲۸ جولای ، در تاسیسات عملیات Mack Trucks Lehigh Valley در مکونگی ، پنسیلوانیا ، بایدن قانون جدیدی را پیشنهاد کرد که الزامات قطعات ساخت آمریکا در کالاهای فروخته گردیده به دولت را افزایش می دهد. .

رایان کالدر/گتی ایماژ

ساخت محصولات بیشتر در آمریکا ایده ای است که روسای جمهور هر دو حزب مدتهاست سعی در پیشبرد آن دارند. دونالد ترامپ ، که کلاه MAGA ، کراوات و سوهان هایش در چین ساخته گردیده است ، در سال ۲۰۱۶ با کمک ایالت های سنگین تولید مثل پنسیلوانیا ، اوهایو ، میشیگان و ویسکانسین به ریاست جمهوری رسید. او قول داد مشاغل کارخانه های آمریکایی را به خانه بازگرداند. برخی از این مشاغل در طول چهار سال ریاست جمهوری او به ایالات متحده بازگشت ، اما تقریباً با همان میزان در دوران دولت باراک اوباما.

بایدن امیدوار است با ایجاد یک “ساخته گردیده در آمریکا” پیشرفت بیشتری نسبت به اسلاف خود داشته باگردید. “تیمی در دفتر مدیریت و بودجه. در ماه آوریل ، سلست دریک ، مدافع حقوق کار و رابط دولتی در اتحادیه های مختلف ، را به عنوان اولین مدیر این انجمن انتخاب کرد. نقش دریک این است که مطمئن شود دولت فدرال به شرکت های مستقر در ایالات متحده ، از جمله مشاغل کوچک ، با دادن قراردادهای دولتی به آنها پاداش می دهد. پیش از این ، یا حتی ۲۰ سال پیش ، “ دریک در مصاحبه ای با CNET گفت. در عوض ، یکی از اهداف اولیه دولت بایدن بازسازی زنجیره تامین برای اطمینان بیشتر است. دریک گفت: “برای شناسایی اجزای مهم ، کار زیادی لازم است و اینکه چگونه می توانیم این اجزای مهم را در اینجا تشویق کنیم. و همچنین در کجا با متحدان و شرکای تجاری خود کار خواهیم کرد.” برای اطمینان از این که ما این افزونگی و انعطاف پذیری را داریم ، به گونه ای که در مواقع همه گیری ، هنگام وقوع بلای طبیعی در برابر این مشکلات آسیب پذیر نباشیم. ” ، حتی اگر آیفون نباشند. وال در اینجا موتورهایی برای موهای برش برتر خود تولید می کند و وبر کباب پزهای درجه یک خود را تولید می کند . تریلر Airstream هنوز در اوهایو ساخته می شود و نوازنده جاز ، داک سِورینسن ، سازهای خود را از یک شرکت کوچک در ماساچوست خریداری می کند. می توانید با مخلوط کن پایه KitchenAid ساخت آمریکا کیک بپزید. کورنینگ شیشه ای برای اتومبیل ها ، لوازم آشپزخانه و تلفن ها در کارخانه ها در مکانهایی مانند کنتاکی تولید می کند. و کلاه فوم معروف Wisconsin Cheesehead را که هنوز در میلواکی ساخته گردیده است فراموش نکنید.

اما حقیقت این است که اگرچه ما برخی از محصولات برتر را در داخل تولید می کنیم ، اما خرید کالاهای کاملاً آمریکایی هر روز آسان نیست. بسیاری از چیزها دیگر در یک شهر یا کارخانه ساخته نمی شوند. در عوض ، از قطعاتی جمع آوری گردیده از سراسر جهان جمع آوری گردیده است. این امر به ویژه در مورد هر چیزی که دارای باتری یا میکروچیپ باگردید صادق است.

حتی کرم حلقه های شکسته من می گوید “ساخت ایالات متحده با مواد داخلی و وارداتی”.

“این یک مشکل است ، اما حل نگردیدنی نیست ،” “هری موزر ، رئیس” Reshoring Initiative “، یک سازمان حمایتی که شعار آن” بازگرداندن تولید به خانه “است و تا حدی توسط انجمن فناوری تولید حمایت می شود ، گفت.

او با تحلیلگران موافق است که می گویند هیچ راه حلی برای آوردن وجود ندارد. “ساخته گردیده در آمریکا” به حالت قبلی برمی گردد. وی می گوید ، برای فارغ التحصیلی افراد با مهارت ها ، گواهینامه ها ، آموزش ها یا مدارک لازم برای تقویت توانایی تولید آمریکایی ، حدود یک دهه سرمایه گذاری هماهنگ به طول می انجامد. همچنین تغییر زنجیره های تأمین که در حال حاضر بر آوردن قطعات به داخل و خارج از آسیا متمرکز است ، سالها طول می کگردید.

“همانطور که تولید را به عقب باز می گردانیم ، افراد بیشتری را در آن مشاغل قرار می دهیم ، و سپس همه اینها را خواهیم داشت.” موزر می گوید. “

او همچنین از سرمایه گذاری در کارآموزی و مراکز آموزشی برای کمک به افراد برای یادگیری مهارت های مورد نیاز برای ورود یا تغییر شغل خود پشتیبانی می کند. و او معتقد است که دولت ایالات متحده باید با دقت تعرفه ها و مالیات بر ارزش افزوده را وضع کند تا “از زمین بازی خارج شود” ، با اشاره به یارانه های دولت چین به صنایع خود برای پایین نگه داشتن قیمت ها.

“هیچ موزر می افزاید: “تنها یک چیز می تواند این کارها را انجام دهد.”

جیمز مارتین/CNET

هیچ راه حل ساده ای وجود ندارد

به نظر می رسد بازگرداندن تولیدات آمریکایی نیز به آسانی “خرید آمریکایی” نباگردید ، زیرا تعریف “آمریکایی ساخته گردیده” حتی سخت است.

به عنوان مثال ، Cars.com فهرستی سالانه از خودروهایی را منتشر می کند که قطعات آنها در آمریکای شمالی ساخته گردیده و با استفاده از برنامه های برچسب گذاری دولتی تهیه گردیده است. اما حتی پیگیری آن نیز سخت است. کلسی میس ، ویراستار اخبار مصرف کننده این سایت ، می گوید: “این تصور” بسیار آمریکایی “در طول سالها کاهش یافته است.”

در سال گذشته ، ۱۲۱ مورد از ۳۴۴ وسیله نقلیه مسافری فروخته گردیده در ایالات متحده حداقل در اینجا مونتاژ گردیده بودند. این شامل فورد موستانگ و جیپ چروکی است که به ترتیب در میشیگان و ایلینوی مونتاژ گردیده اند. بالای لیست شامل سدانهای مدل ۳ و مدل Y تسلا است که در Fremont مونتاژ گردیده اند ، نه چندان دور از محل کارخانه قدیمی مک اپل.

“در یک دنیای کامل ، شما باید محصولی را خریداری کنید که کلیه تحقیقات و توسعه ، تولید ، تولید و همه چیز از گردن جنگل شما بیرون آمد. “میس گفت. اما با افزایش دسترسی خودروسازان-با خودروهایی که برای فروش در چاتانوگا و چونگ کینگ ساخته گردیده اند-مشاغل تولیدکنندگان آمریکایی و تخصص مبتنی بر مهارت مورد نیاز برای کار آنها کمرنگ گردیده است. در ایالات متحده ، سرمایه گذاری و نوآوری بیشتر در انواع جدید تولید است. ما باید مواردی مانند فرایندهای بازیافت مواد مورد استفاده در مواد جدید را اختراع کنیم ، یا با فناوری پیشرفته ای به کار بیاییم تا کار بزرگ بعدی را انجام دهیم. Provost Van Vliet ، همکار MIT گفت: “این یک فرصت بزرگ برای رگردید نیروی کار برای ما است.” “این به تکنولوژی نیاز دارد و به سرمایه گذاری نیاز دارد.”

 مدیرعامل اپل تیم کوک

مدیرعامل اپل تیم کوک ناظر یکی از پیچیده ترین زنجیره های تأمین در جهان است.

جیمز مارتین/CNET

برای شرکت هایی که دریافت می کنند او گفت ، ممکن است پاداش بزرگی وجود داشته باگردید. اما در حال حاضر شرکت ها ، مدارس و خانواده های آمریکایی روی تحقق این امر تمرکز ندارند. پیچ خوردن و چسباندن و آزمایش قطعات ارزان قیمت هنگام تسمه نقاله پایین نمی آید. کارشناسان می گویند که ایالات متحده مهارت های پیچیده ای را برای کمک به ساخت و اجرای این خطوط تولید پیچیده به افراد کافی آموزش نمی دهد. برایان ویلیامز مجری شبکه NBC پرسید. کوک گفت “برای بازگرداندن آنها” تلاش هماهنگی لازم است. “

هنگامی که اوباما یک سال قبل در سال ۲۰۱۱ این سوال را از جابز در جریان شام با درخشان سیلیکون ولی پرسید ، نیویورک تایمز گزارش داد که بنیانگذار اپل کمتر خوش بین بود. و صریح تر جابز می گوید: “آن مشاغل دیگر برنمی گردند.” اما این مکان در جای دیگری مونتاژ گردیده است. .

در آن زمان ، او از نزدیک شاهد خرید شرکت محصولات مصرفی بود که در آن کار می کرد و کارخانه آن در مانیتووک ، ویسکانسین ، تعطیل گردید. تجربه او به دور از منحصر به فرد بود. بر اساس داده های جمع آوری گردیده توسط موسسه بروکینگز ، حدود نیمی از مشاغل تولید رایانه و محصولات الکترونیکی در ایالات متحده بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ ناپدید گردیده است. تا سال ۲۰۱۰ ، بیش از ۵ میلیون شغل تولیدی در همه زمینه ها از بین رفت. بسیاری از آنها به چین یا مکزیک منتقل گردیدند ، جایی که بروکینگز می گوید دستمزد ۸۰ درصد کمتر از ایالات متحده است.

“ید به یاد آورد” این فقط ویرانگر و وحشتناک بود. ” “من همیشه احساس می کردم مزیت رقابتی ما این واقعیت است که ما می توانیم یک محصول را در اینجا در ایالات متحده بسازیم.”

تجربه Yde در زمانی رخ داد که تولید چینی نیز در حال رونق بود. شرکتهای غربی دریافتند که در سالهای پس از سفر رئیس جمهور ریچارد نیکسون به این کشور در سال ۱۹۷۲ ، چین در حال تبدیل گردیدن به یک نیروگاه تولیدی پیشرفته است. این فقط نیروی کار ارزان نبود ، که به گفته کارشناسان به جبران هزینه های حمل و نقل کالا در اقیانوس ها و قاره ها کمک می کند. در کشوری که بیش از یک میلیارد نفر جمعیت دارد ، کارفرمایان می توانند سریع و با تلاش اندک ، هزاران نفر مایل به کار در خط مونتاژ را استخدام کنند.

“شین رو” گفت: “حرکت به سمت تامین کنندگان آسیایی سرعت گرفت ، ، تحلیلگر در IDC. در نتیجه ، تأمین کنندگان آسیایی “در کارهایی که انجام دادند بهتر گردیدند” ، تولیدکنندگان آمریکایی را حتی بیشتر عقب انداخت.

تقاضا به این معنا بود که تا سال ۲۰۰۵ ، چین طبق گزارش دیوار ، سالانه حداقل ۲۰۰،۰۰۰ مهندس را پمپاژ می کرد. استریت ژورنال ، دانشگاه دوک و دیگران. در همین حال ، ایالات متحده کمتر از نیمی از این تعداد فارغ التحصیل گردید. ، یک شرکت خانوادگی در استرلینگ ، ایلینوی ، که موهای برش برتر تولید می کند. برخلاف همکارانش در کمربند زنگ ، وال در برابر برون سپاری تمام مشاغل تولیدی خود در خارج از کشور مقاومت کرده بود. در عوض ، این شرکت راه اندازی کارخانه هایی را در مناطقی مانند ویتنام ، مجارستان و چین برای خدمات رسانی به مشتریان در آن مناطق انتخاب کرد. دستگاه های برش برای مشتریان آمریکایی هنوز در استرلینگ ساخته می گردید.

Yde این رویکرد را “تولید منطقه ای” می نامد. شغل جدید. او البته نیاز به افزایش فروش و سود داشت و مشاغل خود را در خانه نگه داشت. او به خاطر می آورد که به رئیس خود می گوید: “اینها بهترین کلماتی هستند که من از زمانی که در تجارت بودم از دهان هر کسی شنیدم.” ید استدلال می کند که بسیاری از شرکت های دولتی علاقه مند به سود نیاز به سرمایه گذاری مجدد در جوامع خود با مشاغل تولیدی دارند که معمولاً بیش از کار بخش خدمات هزینه می پردازند. او گفت که نظرسنجی های داخلی توسط وال همچنین نشان می دهد که نسل های جوان می خواهند در بین دیگر گرایش های جامعه “خرید محلی” انجام دهند. Pew Research دریافت که تغییرات آب و هوایی و مسائل زیست محیطی نگرانی های اصلی برای هزاره ها و Gen Z است. این می تواند تهدیدی برای تصویر چین باگردید ، با توجه به سابقه تاریخی ضعیف آن در مورد آلودگی در زمانی که انتشارات ایالات متحده در حال کاهش است. همه اینها می تواند یک انگیزه قوی برای شرکتی باگردید که برای تولید محصولات خود به خانه باز می گردد.

“اگر انگیزه شما همیشه این است که من چقدر می توانم سود ببرم ، شما هرگز نمی توانید سیستم را تغییر دهید.” “به عنوان یک بازاریاب می توان گفت:” ساخت ایالات متحده آمریکا. ” انبار در سال ۲۰۱۲٫

Getty Images

اما قطعات داخل محصولات وال داستان پیچیده تری را بیان می کند. ید می گوید هیچ شرکت آمریکایی هیچ نوع ترانسفورماتور ، موتور ، برد کنترل و باتری مورد نیاز برای تغذیه یک شارژر شارژی را تولید نمی کند. ماشین اصلاح ، و بنابراین آنها در خارج ساخته می شوند و سپس به ایالات متحده وارد می شوند.

او گفت: “ای کاش کسی باز می گشت و در مسابقه شرکت می کرد.” مارک مردم را متقاعد می کند. “اما شما نمی توانید آنها را پیدا کنید ، آنها وجود ندارند.” ] گتی ایماژ

بخشی از آنچه مانع تولید آمریکا می شود فرهنگی است. بوستون سی onsulting Group در یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۳ دریافت که بیش از ۸۰ Americans از آمریکایی ها گفته اند که مایلند هزینه بیشتری برای محصولات آمریکایی پرداخت کنند ، ۹۳ whom از آنها می گویند این به این دلیل است که آنها می خواهند از مشاغل محافظت کنند. پاسخ دهندگان متوسط ​​همچنین می گویند که مایلند برای اسباب بازی های چوبی نوزادان ساخت آمریکا ، به عنوان مثال ، ۶۰ درصد بیشتر و برای محدوده گازهای ساخت ایالات متحده ۱۹ درصد بیشتر بپردازند.

اما تقریباً یک دهه سریع پیش رفت این تعهد رو به زوال است نظرسنجی رویترز-ایپسوس در ماه مارس منتشر گردید که نشان می دهد ۶۹ درصد از آمریکایی ها می گویند حداقل تا حدی مهم است که یک کالا ساخت آمریکا باگردید. اما کمتر از نیمی مایل به پرداخت بیش از ۱۰ درصد حق بیمه هستند. Don Buckner ، رئیس MadeInAmerica.com ، که یک وب سایت و نمایشگاه تجاری را متمرکز بر اتصال تولیدکنندگان انجام می دهد ، می گوید: “ما به عنوان مصرف کنندگان باید به تنهایی تصمیم بگیریم و وظیفه میهن دوستانه خود را صرف هزینه برای محصولات آمریکایی برای نجات مشاغل آمریکایی کنیم.” ، تامین کنندگان و خرده فروشان. “اگر مصرف کننده محصولات ساخت آمریکا را بخواهد ، خرده فروشان محصولات آمریکایی را خریداری می کنند.”

رویترز گفت نتایج نظرسنجی آن در چهار سالی که از آغاز نظرسنجی ، تغییر نکرده است ، تقریباً همزمان با پیروزی ترامپ در ریاست جمهوری ۲۰۱۶ انتخابات و حتی با توجه به میزان تقاضای پاسخ دهندگان نظرسنجی ، اداره آمار کار ایالات متحده گزارش داد که بخش تولید در دوران ترامپ هیچ پیشرفت چشمگیری در مشاغل یا تولید داخلی نداشته است. این علیرغم کاهش اغلب او در کاهش نرخ مالیات بر شرکت ها ، بازپرداخت مقررات و افزایش تعرفه بر کالاهای چینی بود.

به نظر می رسد که همه گیری همه چیز را برای حداقل چند شرکت تغییر داده است زیرا مردم خرید آنلاین خود را افزایش داده اند. گرگ اوونز ، سرپرست شرکت تولیدی شریل ، گفت که فروش شرکت او و ظروف رومیزی ساخت آمریکا در زمان شیوع بیماری همه گیر افزایش یافته است. رومیزی در شریل ، نیویورک در سال ۲۰۱۸٫

Getty Images

وی گفت: “مشاغل ما دو برابر گردید” و به ۱۰ میلیون دلار رسید ، از افرادی که به دنبال آشپزخانه بهتر برای غذا خوردن بودند زیرا بیشتر در خانه آشپزی می کردند و غذا می خوردند. [۱۹۶۵۹۰۰۲] مانند وال ، محصولات شریل ممتاز هستند. اما اونز گفت که می تواند با اجتناب از خرده فروشان که فروش خود را کاهش می دهند ، قیمت ها را رقابتی نگه دارد. در عوض ، او محصولات خود و شریک خود را در وب سایت خود و همچنین از طریق آمازون ارائه می دهد. در نتیجه ، او می تواند با فروشگاه های بزرگ مانند Target و Walmart رقابت کند ، حتی اگر ۷۰ نفر در کارخانه خود در نیویورک مشغول به کار است و فولاد مورد نیاز خود را از پنسیلوانیا تهیه می کند.

“شرکت هایی مانند ما شروع به استفاده از رسانه های اجتماعی برای به گونه ای با مردم تماس بگیرید که باعث شود افراد برند شما را بشناسند و عاشق آن شوند. ” برخی از مردم نیز به پیام محیطی او پاسخ می دهند و محصولات شریل را با چیزهای ارزانتری که ممکن است در چند سال دیگر نیاز به تعویض داشته باشند ، متضاد می کنند. “ما می گوییم” یکبار آن را بخرید تا یک عمر باقی بماند. ” ] Getty Images

تغییرات همه گیر

بخش تولید آمریکا در چند سال گذشته از اخبار خوبی برخوردار بوده است. مشاغل تولیدی از پایان سال ۲۰۰۹ ، اولین سال ریاست جمهوری اوباما ، به طور پیوسته در حال بازگشت بوده است. طبق داده های بانک مرکزی فدرال رزرو سنت لوئیس و سرشماری ایالات متحده ، به طور پیوسته در همان زمان ، حدود ۵۰ درصد افزایش یافت و به بیش از ۶ تریلیون دلار رسید.

با این حال ، اندازه بخش تولید تقریباً به اندازه خود نزدیک نیست. اوج ۱۹٫۵ میلیون شغل در سال ۱۹۷۹٫ طبق نظرسنجی های اداره آمار کار آمریکا ، صنعت در دهه بعد از سال ۲۰۰۰ با بیش از ۵ میلیون شغل از دست رفت. تولید آمریکا در رکود بزرگ و دوباره به ۱۱٫۴ میلیون شغل سقوط کرد. در طول همه گیری ویروس کرونا ، علامت گذاری کمترین میزان از قبل از جنگ جهانی دوم.

اکنون همه گیری ، و مشکلات زنجیره تامین جهانی که برجسته گردیده است ، ممکن است به متقاعد کردن شرکت ها برای سرمایه گذاری مجدد کمک کند.

 ماشین آلات و کارگر در کارخانه تراشه اینتل

در اوایل سال جاری ، اینتل اعلام کرد که ۲۰ میلیارد دلار برای ساخت دو کارخانه جدید تراشه سازی “فاب” در آریزونا هزینه خواهد کرد. میلیارد دلار در کارخانه های تولید تراشه جدید مستقر در ایالات متحده در آریزونا و تگزاس ، با شایعات مبنی بر اینکه این تعداد می تواند بیشتر شود. ترکیبی از اتوماسیون و مشاغل ماهر برای حفظ هزینه های تولید با چین. این فرایند قبل از همه گیری آغاز گردید ، زمانی که بلک اند دکر تصمیم گرفت در تولید خارج از چین سرمایه گذاری کند تا راهی برای محافظت از زنجیره های تأمین خود در برابر اختلالات احتمالی باگردید. یک سال و نیم بعد ، این شرکت شروع به افتتاح کارخانه های جدید خود در ایالات متحده می کند.

سودی بنگلور ، مدیر فناوری Stanley Black & Decker و رئیس تولید هوشمند گفت: “ما تولید را یک مزیت بزرگ می دانیم.” این شرکت در حال سرمایه گذاری برای تحقیق و توسعه در زمینه اتوماسیون ، روبات هایی است که به فرایند تولید کمک می کنند و چاپ سه بعدی. در نهایت ، بلک اند دکر امیدوار است ۶۰ درصد از محصولاتی که در آمریکای شمالی به فروش می رساند در اینجا ساخته شود ، در حالی که امروزه حدود ۴۵ درصد است ، بنگلور گفت.

اما سرمایه گذاری شرکت ها در کارخانه های آمریکایی و افرادی که محصولات ساخت آمریکا را خریداری می کنند ، تا این حد ادامه دارد. مردم همچنین باید فرزندان خود را تشویق کنند تا در این زمینه کار کنند. و کسانی که در حال حاضر در این صنعت کار می کنند ، احتمالاً باید به بازآموزی و استفاده از مهارت ها از یک نوع شغل به کار دیگر عادت کنند.

“شما باید باور داشته باشید که چیزی در مورد هیجان انگیز نسل جدید مردم به تولید وجود دارد ،” بنگلور اضافه کرد. “شما باید به مادران و پدران نشان دهید که این می تواند مکانی هیجان انگیز باگردید.”

کار بلک اند دکر در حال توجه است. شرکت مشاوره ای PwC گفت ابزار ساز یکی از دو شرکتی است که در بین ۱۰۰۰ شرکت دولتی شناخته گردیده است که دلارهای تحقیق و توسعه خود را کارآمدتر از همتایان صنعتی خود هزینه کرده اند. یکی دیگر اپل بود.

به نوبه خود ، تعهد ۴۳۰ میلیارد دلاری سازنده آیفون در زمینه هایی مانند تراشه سازی و فناوری بی سیم ۵G خواهد بود. یکی از این سرمایه گذاری ها از طریق صندوق تولید پیشرفته آن است که ۴۵۰ میلیون دلار به Corning ، شیشه ساز مستقر در کنتاکی اهدا کرد. (کورنینگ اخیراً به اپل کمک کرد تا محافظ سرامیکی مقاوم در برابر خط و خش خود را برای آیفون ۱۲ تولید کند .)

اپل همچنین دوباره در ایالات متحده کامپیوترهای Mac تولید می کند. در سال ۲۰۱۹ ، درست قبل از همه گیری ، اپل اعلام کرد که رایانه مک پرو ۵۹۹۹ دلاری آن در تاسیساتی در آستین ، تگزاس ساخته می شود و تلاش های خود را در سال ۲۰۱۳ گسترش داده است. و تامین کنندگان در آریزونا ، مین ، نیومکزیکو ، نیویورک ، اورگان ، پنسیلوانیا ، تگزاس و ورمونت ، “این شرکت در آن زمان گفت که” ارزش قطعات ساخت آمریکا در مک پرو جدید ۲٫۵ برابر بیشتر از اجزای قبلی اپل است نسل Mac Pro. ”

دونالد ترامپ ، که در اینجا با تیم کوک دیده می شود ، در سال ۲۰۱۹ از کارخانه تولید اپل در تگزاس بازدید کرد. دسامبر اگرچه اپل از بیان آنچه که این دو مرد در مورد آن صحبت کردند خودداری کرد ، اما شرط بندی خوبی است که گوینده آن ویدیوی قدیمی مکینتاش به راحتی در خانه به توصیف آنچه که این دو مرد هنگام بافتن در سطح کارخانه ، ملاقات با کارگران و مشاهده ماشین آلات می دیدند ، پرداخته است. [۱۹۶۵۹۰۰۲] هر چه کوک گفت ، ترامپ تحت تأثیر قرار گرفت. ترامپ گفت: “من همیشه در مورد اپل صحبت می کنم و می خواهم ببینم که اپل در آمریکا کارخانه می سازد.” “و این همان چیزی است که اتفاق می افتد.”

بله ، هر چند کوچک است. رایانه های مک تنها ۱۰ درصد از فروش سالانه اپل در سال گذشته را به خود اختصاص دادند و مک پرو قدرتمند ، که برای گرافیک حرفه ای ، ویرایش صدا و تصویر طراحی گردیده است ، در مقایسه با تقاضای مصرف کننده جزو پرفروش ترین رایانه های آن نیست.

کوک و ترامپ همچنین با یک صفحه فلزی حکاکی گردیده مانند صفحات پشت هر رایانه جدید Mac Pro که از مرکز خارج می شود ، عکس گرفت. در آن آمده بود: “طراحی گردیده توسط اپل در کالیفرنیا. در ایالات متحده مونتاژ گردیده است.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت