نه ، Pixel 5A گوگل مشکل بیش از حد گرم شدن دارد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 pixel-5a-5g-recording-overheat

برخی از Pixel 5A با ۵G ها ، از جمله CNET ، هنگام ضبط ویدئوی ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه دچار مشکلاتی در گرمای بیش از حد گردیده اند.


الی بلومنتال/CNET

Pixel 5A گوگل با تلفن ۵G ممکن است از اوایل این هفته در حال گرم گردیدن باگردید. به معنای واقعی کلمه. همانطور که توسط Adam Matlock مشاهده گردید و توسط CNET تأیید گردید ، به نظر می رسد که این مشکل هنگام ضبط ویدئوهای ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه برای مدت زمان طولانی محقق شود. هنگام عکسبرداری با نرخ فریم بالاتر ، حتی در محیط های معمولی ، Pixel 5A ممکن است ضبط را متوقف کرده و پیامی را نمایش دهد که باید “تا زمانی که دستگاه خنک نشود” را ببندید.

در آزمایش ما ، پیکسل قبل از توقف ضبط توانست کمی بیش از شش دقیقه با کیفیت ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه فیلمبرداری کند. اگرچه قسمت بالایی دستگاه در اطراف دوربین گرم می شود ، اما نگه داشتن قسمت پایین گوشی هنوز خوب بود.

به نظر می رسد که همه این مشکل را نداشته اند. جیسون سیپریانی گفت که قادر است ۲۰ دقیقه فیلم ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه بدون مشاهده پیغام خطا فیلمبرداری کند.

هنگام تیراندازی در با وضوح ۴K با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه ، متوجه گردیدم که قسمت بالای دوربین هنوز گرم است ، اما قبل از دریافت هگردیدار مبنی بر افت کیفیت تصویر به دلیل گرما ، توانستم بیش از ۱۱ دقیقه عکاسی کنم. اما همچنان ضبط را ادامه داد.

در ۱۷ دقیقه قسمت بالای گوشی به طرز چشمگیری داغ گردید ، اما ضبط همچنان چهار دقیقه دیگر ادامه داشت.

پس از ۲۱ دقیقه یک تماس ورودی فیلمبرداری را مختل کرد ، سپس پیکسل اعلانی مبنی بر “گرم گردیدن تلفن” و “خودکار خنک گردیدن” را ارائه کرد. پیام اضافه می کند که ممکن است دستگاه در این مدت کندتر کار کند ، اما پس از خنک گردیدن ، به حالت عادی باز می گردد.

در عرض چند دقیقه ، به نظر می رسید دستگاه کاملاً سرد گردیده است.

 گرمایش پیکسلی

الی بلومنتال/CNET

مشخص نیست که به نظر می رسد دقیقاً چه چیزی باعث این مشکل گردیده است یا این چیزی است که Google می تواند قبل از فروش تلفن در روز جمعه ، ۲۶ اوت ، با یک وصله نرم افزاری آن را برطرف کند. CNET برای نظر و اراده با شرکت تماس گرفته است. هنگامی که پاسخ داد به روز شود

گذشته از این مسئله گرمایشی ، تلفن مقرون به صرفه کارهای زیادی را برای آن انجام می دهد. این دستگاه دارای عملکرد محکم ، مقاومت در برابر آب IP67 و قیمت ارزان تر ۴۴۹ دلار در مقایسه با سال گذشته ۴A 5G است. سازگاری با ۵G سوالات زیادی دارد ، اما در غیر این صورت تلفن دارای بسیاری از بهترین ویژگی های Pixel با قیمتی ارزان تر از Pixel 5 و همچنین ارزان تر از Pixel 6 و ورودی است. ۶ Pro .

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Pixel 5A با ۵G: گوگل دوباره ما را غافلگیر می کند۴:۴۴

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت