قیمت آیفون ۱۳: گوشی هوشمند بعدی اپل می تواند ارزانتر از آنچه فکر می کنید باشد

2021-08-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-11-iphone-12-pro-max-product-promo-hoyle-2021

آیا قیمت آیفون ۱۳ بیشتر یا کمتر از نسخه های قبلی است؟ ما باید به طور قطعی در ماه سپتامبر بدانیم.


اندرو هویل/CNET

وقتی در نظر بگیرید که کدام آیفون را بخرید ، قیمت احتمالاً تأثیر زیادی در تصمیم شما خواهد داشت. اگرچه این هیجان انگیزترین جزئیات در مورد آیفون ۱۳ آینده اپل نیست ، اما می تواند به شما کمک کند انتخاب کنید که آیا این تلفن هوشمند مناسب شما است یا آیا باید آیفون ۱۲ سال گذشته را انتخاب کنید ، iPhone 11 یا iPhone SE 3 شایعه . ما انتظار نداریم آیفون ۱۳ را تا رویداد غول فناوری در سپتامبر ببینیم ، اما انتظارات برای تلفن هوشمند جدید در کنار کنجکاوی در مورد قیمت احتمالی آن همچنان افزایش می یابد.

ما چند فکر در مورد داریم که آیا در حال حاضر آیفون ۱۲ بخریم یا منتظر بمانیم. با این حال ، این تصمیم می تواند با ترجیحات رنگ شما تغییر کند. iPhone 12 در حال حاضر در رنگ بنفش و iPhone 13 ممکن است در رنگ صورتی صمغی حبابی عرضه شود. اما ما دقیقاً نمی دانیم دو آیفون چگونه مقایسه می شوند تا زمانی که اپل مشخصات رسمی آیفون ۱۳ را فاش نکند.

در همین حال ، شایعات در مورد آیفون ۱۴ در حال شروع گردیدن است ، با قابلیت اطمینان مینگ چی کو تحلیلگر اپل پیش بینی می کند که آیفون ۱۴ پرو مکس (یا بزرگترین مدل در سری ۲۰۲۲ اپل هر کدام نامیده می شود) دارای برچسب قیمت ۹۰۰ دلار باگردید ، “پایین ترین قیمت برای یک آیفون بزرگ (۶٫۷ اینچی).” ۱۹۶۵۹۰۰۷] ما مراقب شایعات ، نشت ها و سرنخ های بیشتری در مورد قیمت گوشی پرچمدار بعدی اپل بودیم ، اما تا کنون خبر زیادی در دست نیست. ما همچنین شایعاتی را که در مورد مشخصات دوربین آیفون ۱۳ ، طراحی و رنگ ها و ویژگی های شایعه گردیده گوشی جمع آوری گردیده جمع آوری کرده ایم. و لیست خواسته های آیفون ۱۳ ما را از دست ندهید. تا زمانی که اپل در پاییز امسال گوشی های جدیدی را معرفی نکند ، از ساختار نهایی قیمت مطلع نیستیم. اما در عین حال ، می توانیم برخی از حدس های آموزشی را در مورد قیمت آیفون ۱۳ ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید: آیفون ۱۳ در مقابل آیفون ۱۲: همه ارتقاء شایعات

انتظار نمی رود که آیفون ۱۳ ارتقاء فنی عمده ای نسبت به آیفون ۱۲ داشته باگردید. ابتدا پشتیبانی ۵G را شامل می شود. به همین دلیل ، تحلیلگران پیش بینی می کنند قیمت آیفون ۱۳ تقریباً برابر با آیفون ۱۲ است که نسخه اصلی آن از ۷۹۹ دلار (۷۹۹ پوند ، ۱۳۴۹ دلار استرالیا) شروع می شود. از آنجا که آیفون ۱۲ منجر به بزرگترین سه ماهه درآمد و سود در تاریخ اپل گردید ، ممکن است این شرکت انگیزه ای برای پیروی از ساختار قیمت گذاری مشابه داشته باگردید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

رویداد آیفون ۲۰۲۱ اپل می تواند تاریخ داشته باگردید۴:۱۳

قیمت iPhone 12 ایالات متحده ، برای مرجع:

قیمت iPhone 12 ایالات متحده

مدل iPhone 12 ۶۴ گیگابایت ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت ۵۱۲ گیگابایت
آیفون ۱۲ مینی (مدل حامل) ۶۹۹ دلار ۷۴۹ دلار ۸۴۹ دلار N/A
iPhone 12 Mini (بدون سیم کارت از اپل) ۷۲۹ دلار ۷۷۹ دلار ۸۷۹ دلار N/A
آیفون ۱۲ (مدل حامل) ۷۹۹ دلار ۸۴۹ دلار ۹۴۹ دلار N/A
آیفون ۱۲ (بدون سیم کارت از اپل) ۸۲۹ دلار ۸۷۹ دلار ۹۷۹ دلار N/A
آیفون ۱۲ پرو N/A ۹۹۹ دلار ۱۰۹۹ دلار ۱۲۹۹ دلار
iPhone 12 Pro Max N/A ۱۰۹۹ دلار ۱،۱۹۹ دلار ۱۳۹۹ دلار

همچنین ممکن است اپل قیمت iPhone 13 را کاهش دهد ، همانطور که مدلهای دیگر مانند Galaxy S20 FE سامسونگ و Pixel 5 گوگل در سال ۲۰۲۰ این کار را کردند. سامسونگ Galaxy S21 ، که در ماه ژانویه منتشر گردید ، دارای قیمت پایین تری بود ، از ۲۰۰ دلار کمتر نسبت به نسخه قبلی خود شروع کرد.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ما در مورد iPhone 12 و بهترین روش های فروش یا تجارت در iPhone قدیمی خود .

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت