تهدید بمب در حال پخش مستقیم مرد در دی سی تسلیم مجریان قانون می شود

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-74065788-170667a

مردی صبح پنجشنبه در جلوی کتابخانه کنگره تهدید بمب گذاری کرد.


گتی ایماژ

مردی که ادعا می کرد بمبی در داخل یک وانت دارد و در پیاده رو جلوی کتابخانه کنگره سوار گردیده بود ، روز پنجشنبه پس از شکایت مستقیم از خروج آمریکا از افغانستان به پلیس کنگره آمریکا تسلیم گردید.

بر اساس گزارشات متعدد ، این وضعیت ، که “تهدید بمب فعال” نامیده می گردید ، باعث تخلیه ساختمانهای مجتمع کاپیتول آمریکا گردید. نیویورک تایمز و نشریات دیگر گزارش دادند که وی پس از ساعت ها مذاکره خود را به نیروی انتظامی واگذار کرده است. تحویل در روزهای هفته.

پلیس کاپیتول این فرد را فلوید ری رزبری ، ۴۹ ساله معرفی کرد. طبق گفته تایمز ، رزبری اهل گروور ، کارولینای شمالی است.

در یک ویدیوی زنده در فیس بوک ، به نظر می رسد که مرد خطاب به رئیس جمهور جو بایدن و رزبری گفت: “من به اندازه کافی مواد منفجره دارم که دو بلوک و نیم شهر را نابود کند. ] این ویدئو جدیدترین روند رو به رگردید تهدیدها و تجاوزها در رسانه های اجتماعی است. حملات مسجد کریست چرچ و تیراندازی در نزدیکی کنیسه ای در آلمان همه قبل از تعطیل گردیدن پخش آنلاین در پخش زنده پخش گردید. به طور مشابه ، برخی از افرادی که در ۶ ژانویه به کنگره ایالات متحده حمله کردند ، از طریق تلفن های هوشمند خود دخالت خود را در شورش نشان دادند.

شرکت رسانه های اجتماعی اعلام کرد حذف هرگونه پست که از مظنون تمجید یا حمایت می کند و از ایجاد حساب های جدید با استفاده از نام وی جلوگیری می کند. فیس بوک گفت که در حال برقراری ارتباط با مجریان قانون در مورد این وضعیت است.

اسکار گونزالس به این گزارش کمک کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت