صدای Val Kilmer را بشنوید ، که توسط هوش مصنوعی پس از از بین رفتن سرطان گلو دوباره ایجاد شد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 val

جراحی در ۲۰۱۴ صدای طبیعی کیلمر را برای همیشه تغییر داد.


ویدیوی نخست

مرد یخی ساکت نمی شود.

بازیگر محبوب وال کیلمر از شهرت Top Gun ، Tombstone و Willow ، در میان بسیاری دیگر ، صدا و حرفه خود را به دلیل سرطان گلو پس از نای در سال ۲۰۱۴ از دست داد. در سال ۲۰۲۰ ، کیلمر به شرکت هوش مصنوعی انگلیسی Sonantic مراجعه کرد. یک مدل از صدای او ایجاد کنید ، اساساً یک ضبط صوتی سفارشی است که فقط برای استفاده شخصی بازیگر ساخته گردیده است.

Sonantic مدل های صدا را عمدتا برای بازی های ویدئویی با استفاده از بازیگرانی که ساعت ها اسکریپت می خوانند ، ایجاد می کند. سپس این صدا به موتور صدای شرکت وارد می شود تا مدلی بسازد که بتواند هر چیزی را در صورت نیاز بیان کند. اما مورد کیلمر پیچیده تر بود زیرا صدای کمی از حرفه او در قالب با کیفیت بالا و با حداقل سر و صدای پس زمینه موجود بود.

یک تیم صوتی موجود را برای حذف هرچه بیشتر سر و صدا تمیز کرد و سعی کرد تا مدلی برای صدای کیلمر بسازد که تنها حدود یک دهم صدا معمولی مورد نیاز است. وقتی نتایج بدست آمد ، Sonantic الگوریتم های جدیدی را برای کار با داده های کمتر ایجاد کرد و بیش از ۴۰ مدل مختلف صدای کیلمر را خلق کرد. تیم بهترین و گویاترین را انتخاب کرد و اکنون می توانید نتایج را در زیر بشنوید.

صدای کیلمر را می توان با یک برنامه رومیزی کنترل کرد که به او اجازه می دهد هر چه می خواهد مدل بگوید تایپ کند و سپس جنبه های تحویل را مانند گام و قدم زدن تنظیم کند.

“توانایی ارتباط هسته اصلی وجود ما است و اثرات ناشی از سرطان گلو درک دیگران را برای من مشکل کرده است.” کیلمر در بیانیه ای نوشت: “فرصتی برای بیان داستانم ، با صدایی که احساس اصیل و آشنا می کند ، یک هدیه فوق العاده ویژه است.”

مدل جدید صدا در مستندی که اخیراً درباره زندگی کیلمر با عنوان “Val” منتشر گردیده بود استفاده نگردید. در آن فیلم تصاویری آرشیو از صحبت های کیلمر و همچنین صدای پسرش جک به نمایش گذاشته گردید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت