خریداران خودروهای فرسوده در میان افزایش قیمت ها حتی برای صرفه جویی در هزینه به خودروهای قدیمی تر مراجعه می کنند

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 اتومبیل های فرسوده

خودروهای قدیمی ارزش بیشتری را ارائه می دهند ، اما قیمت ها به طور کلی افزایش می یابد.


جف گرینبرگ/گتی ایماژ

در نشانه دیگری بازار خودروهای جدید در وضعیت نامعقول باقی مانده است ، داده های جدید Lending Tree که روز دوشنبه منتشر گردید نشان داد خریداران خودرو برای دستیابی به مجموعه ای از چرخ ها تلاش زیادی می کنند. خریداران نه تنها مبلغ وام بیشتری برای خودروهای کارکرده تأمین می کنند ، بلکه نسبت به سال های گذشته در خودروهای قدیمی تر به سر می برند.

طبق داده ها ، میانگین سن خودروهای فرسوده آمریکایی ها در دو چهارم اول سال ۲۰۲۰ حدود ۵٫۸ سال سن داشت. سالانه در سال ۲۰۲۱ ، سن به طور متوسط ​​به ۷ سال افزایش یافت. در برخی از مناطق مترو ، متوسط ​​سن وسایل نقلیه که خریداران روی آنها لاستیک می زدند بیش از دو برابر گردید. به عنوان مثال ، نیواورلئان امسال با خرید وام گیرندگان احتمالی به طور متوسط ​​خودروهای ۱۶ ساله در صدر جدول قرار گرفت. بیشتر اوقات ، خودروهای قدیمی هزینه کمتری دارند و واضح است که آمریکایی ها به دنبال عقب نشینی ساعت هستند تا خودروی مقرون به صرفه را فرود آورند. نقطه داده بعدی احتمالاً دلیل آن را توضیح می دهد.

میانگین مبلغ درخواست های مالی برای یک وسیله نقلیه دو ساله به طرز چشمگیری ۵۱۷۶ دلار افزایش یافت. سال گذشته ، کسانی که برای خرید خودروی دو ساله خرید مالی می کردند ، ۱۸۲۹۸ دلار وام داشتند ، اما امروز ، آنها ۲۳٫۴۷۵ دلار-۲۸ درصد بیشتر وام می گیرند. این یک داستان دو وجهی است. همچنان که کمبود تراشه های نیمه هادی به گردیدت به خودروسازان ضربه می زند ، خودروهای فرسوده برای شرکت ها جذاب تر می شوند. برای مثال ، جنرال فایننشال اجازه نمی دهد مستأجران اجاره خود را به یک شرکت رقیب بفروشند. چرا؟ آنها می خواهند آن خودرو را پس بگیرند تا یک فروشنده جنرال موتورز بتواند خود آن را بفروگردید در حالی که موجودی خودروهای جدید کم است. این امر باعث می شود خودروهای فرسوده برای فروشندگان بسیار ارزشمندتر باگردید.

در عین حال ، خریداران خودرو امیدوارند با خودروهای فرسوده معامله بهتری داشته باشند زیرا استهلاک به گردیدت به خودروهای جدید ضربه می زند. با این حال ، با افزایش ارزش خودروهای فرسوده ، معاملات بسیار اندک است. این توضیحات مربوط به خودروهای بسیار قدیمی تر با قیمت های بسیار ارزان تر را توضیح می دهد.

بسیاری از خودروسازان امیدوار بودند که نیمه دوم سال بتواند کمبود تراشه را مهار کند ، اما تا کنون اینطور به نظر نمی رسد. همان توصیه هنوز پابرجاست: بهترین زمان برای خرید خودرو نیست ، اما اگر به آن نیاز دارید ، خرید برای بهترین معامله به معنای واقعی کلمه می تواند نتیجه ای به همراه داشته باگردید. دوبار در هفته به صندوق ورودی شما.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت