پشتیبانی Android Auto for Phone Screens با Android 12 به پایان می رسد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 android-auto-car

روزهایی که Android Auto را مستقیماً روی صفحه تلفن خود اجرا می کنید ممکن است به زودی به پایان برسد.


Antuan Goodwin/Roadshow

وقتی بیشتر ما به Android Auto فکر می کنیم ، به برنامه ها و رابط صوتی ساده گردیده ای فکر می کنیم که یک تلفن سازگار روی صفحه داشبورد ماشین شما نمایش می دهد. با این حال ، ممکن است نسخه ای از Android Auto را مستقیماً روی صفحه تلفن Android خود اجرا کنید … حداقل ، وجود داشت. گوگل این هفته تأیید کرد که رابط Android Auto for Phone Screens با ورود اندروید ۱۲ در اواخر امسال متوقف می شود.

رانندگانی که به دنبال تعامل با نقشه ها و برنامه های خود در جاده هستند در عوض با حالت رانندگی دستیار Google جدید ارائه می شود ، که گوگل برای اولین بار به عنوان جایگزین رابط صفحه نمایش Android Auto در کنفرانس توسعه دهندگان ورودی/خروجی خود در بهار ۲۰۱۹ اعلام کرد. با این حال ، درست قبل از پنجره راه اندازی مورد انتظار ، حالت رانندگی با تاخیر انجام گردید. و در نوامبر ۲۰۱۹ ، یک برنامه میانبر Android Auto for Phone Screen به Play Store وارد گردید تا این شکاف را پر کند ، در حالی که گوگل به احتمال زیاد به کار روی Assistant ادامه می دهد. از سوپراسپرت ها تا SUV ها تحویل سه شنبه و پنجشنبه.

به نظر می رسد که گوگل بالاخره آماده است تا با انتقال به اندروید ۱۲ حالت رانندگی دستیار را راه اندازی کند. در بیانیه ای که برای ۹to5Google Tuesday منتشر گردید ، غول جستجو گفت:

حالت رانندگی دستیار Google بعدی ماست تکامل تجربه رانندگی با موبایل برای افرادی که از Android Auto در خودروهای پشتیبانی گردیده استفاده می کنند ، این تجربه از بین نمی رود. برای کسانی که از تجربه تلفن استفاده می کنند (برنامه تلفن همراه Android Auto) ، آنها به حالت رانندگی دستیار Google منتقل می شوند. با استفاده از Android 12 ، حالت رانندگی با دستیار Google تجربه داخلی رانندگی با تلفن همراه خواهد بود. در حال حاضر جزئیات بیشتری برای اشتراک گذاری نداریم.

حالت رانندگی که قبلاً به تأخیر افتاده بود توسط Google Assistant رابط کاربری ترجیحی است که با Android 12 شروع می شود.


Google

هنگام خواندن بین خطوط ، کاربران دستگاههایی که به روزرسانی Android 12 را دریافت نمی کنند باید دسترسی به برنامه Android Auto for Phone Screens را حفظ کنند ، بنابراین کاملاً مرده نیست. با این حال ، دستگاه هایی که به روز رسانی را دریافت می کنند – و دستگاه های جدید Android 12 در آینده – دسترسی خود را از دست خواهند داد. هنوز می توانم Android Auto را برای صفحه های تلفن راه اندازی و اجرا کنم در Pixel 4 XL که آخرین نسخه بتا اندروید ۱۲ را در زمان انتشار داشتم ، اما راه اندازی آن ممکن است هنوز به دستگاه من ضربه زده است آزمایش کنندگان در توسعه دهندگان XDA قبلاً ظاهر پیام های جدیدی را در برنامه Android Auto نشان داده اند که آنها را به سمت حالت رانندگی Google Assistant سوق می دهد. می توانید با یک دستور ساده “Hey، Google، Driving Mode” رابط را صدا کنید. حالت رانندگی به بسیاری از برنامه های سازگار با Android Auto برای مصرف رسانه و پیام رسانی و همچنین Google Maps برای ناوبری دسترسی دارد. حتی یک نوار خودکار بسیار اندرویدی در لبه پایینی صفحه نمایش با کنترل های رسانه ای ، میانبرهای جستجوی صوتی دستیار Google و یک تعویض کننده برنامه با نمادهای بزرگ و خوانا وجود دارد که به راحتی در فاصله بازوها ضربه می زنید.

متأسفانه ، اگر نوار مقصد ندارید یا به جهت افقی می چرخید ، آن نوار بسیار مفید در حال حاضر ناپدید می شود. به امید خدا ، هنوز زمانی برای گوگل وجود دارد که قبل از تبدیل گردیدن به تنها گزینه ما ، موارد رانندگی را در حالت رانندگی مشخص کند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت