به نظر می رسد که اپل “آیفون نانو” را در دست ساخت دارد ، ایمیل قدیمی استیو جابز تایید می کند

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-iphone-logo-3794

به نظر می رسد اپل در نظر داشت تا قبل از iPhone 12 Mini سال گذشته یک مدل iPhone کوچکتر را عرضه کند.


Angela Lang/CNET

همه این شایعات در سال ۲۰۱۱ در مورد “iPhone nano” ، جایگزینی ارزان تر و کوچکتر برای iPhone 4 (دستگاه تلفن همراه درجه یک اپل در آن زمان) ، به نظر می رسد ریشه در حقیقت داشته باگردید. گزارش روز پنجشنبه The Verge ظاهراً ایمیلی را ارسال می کند که بنیانگذار اپل ، استیو جابز ، در اکتبر ۲۰۱۰ ارسال کرده است و تأیید می کند که این شرکت در آن زمان روی یک آیفون کوچکتر کار می کرد.

ایمیل ، دستور کار جلسه استراتژی ، بر اساس گزارش ها شامل یک نکته مهم در مورد “طرح آیفون نانو” و یک زیر گلوله برای “هدف هزینه” آن است. زیر گلوله دیگری اشاره می کند که “Jony” (احتمالاً Jony Ive ، مدیر طراحی سابق اپل) قصد داشت “مدل (و/یا رندرها) را نشان دهد.”

اپل بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

این دستگاه هرگز نور روز را ندید ، اما مارک “نانو” باعث می گردید که آن را مستقیماً در خط محصولات iPod Nano اپل قرار دهد که در آن زمان بسیار محبوب بودند.

البته ، اپل سرانجام توانست نسخه کوچکتری از تلفن خود را با iPhone 12 Mini ، که سال گذشته همراه با iPhone 12 ، ۱۲ Pro و ۱۲ Pro Max اعلام کرد ، بفروگردید. انتظار می رود که این شرکت خط iPhone 13 را در پاییز امسال اعلام کند ، همچنین گفته می شود شامل گزینه Mini ، همراه با iPhone 13 ، ۱۳ Pro و ۱۳ Pro Max می باگردید. [۱۹۶۵۹۰۰۹] The Verge در حالی که به ایمیل جابز برخورد می کرد در حالی که به ایمیل های شکایت Epic علیه اپل نگاه می کرد ، که می توانید در اینجا بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت