Lauren Ridloff ، Eternals ، اولین ابرقهرمان ناشنوا Marvel ، می گوید که فیلم “تأثیر زیادی” خواهد داشت

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 لورن ریدلوف

لورن ریدلوف با بازی در اولین ابرقهرمان ناشنوا مارول ، در Eternals ، تاریخ MCU را ثبت می کند.


Getty Images

لورن ریدلوف بازیگر که بزرگ گردید ، همیشه در جستجوی افرادی بود که در کتاب ها و فیلم ها با آنها ارتباط برقرار کند. اما به عنوان فردی که ناشنوا است ، این یک چالش بود. حالا ریدلوف ، بازیگر نقش کانی در The Walking Dead و بازی در نقش مکاری در Marvel's Eternals ، همان شخصی می شود که آرزو داشت او را روی صفحه ببیند.

“من می دانم که من تنها نیستم ؛ افراد دیگری نیز مانند من وجود دارند ،” ریدلوف در پنل پنجشنبه در اجلاس مجازی نوزدهم گفت. “وقتی ما فراگیرتر می شویم و داستان های دیگران را می گوییم ، در نتیجه ما شفقت بیشتری ایجاد می کنیم.” با تبدیل گردیدن به اولین ابرقهرمان ناشنوا مارول ، در Eternals ، که قرار است در ۵ نوامبر در سینماها اکران شود. او در بازی مجدد از Makkari ، که یک مرد سفیدپوست و عضلانی در کمیک ها بود ، بازی می کند. ریدلوف درباره ” روند تفکر مارول.

ریدلوف می گوید از داشتن بستری که امیدوارم آگاهی مردم را در مورد جوامع ناشنوا در سراسر جهان بالا ببرد ، بسیار خوشحال است ، به ویژه در مکان هایی که قوانینی مانند قانون آمریکایی های دارای معلولیت وجود ندارد.

“این به ریدلوف در مورد Eternals گفت: “MCU یک مخاطب جهانی دارد و من حتی نمی توانم تصور کنم که چگونه این امر بر سایر جوامع در سراسر جهان تأثیر خواهد گذاشت.”

 http: // www. cnet.com/

ریدلوف موفقیت پلنگ سیاه را نقطه عطفی برای هالیوود عنوان کرد تا شامل گنجاندن و نمایش بیشتر روی صفحه شود.

“من در زمانی وارد این صنعت می شوم که هالیوود در حال بازنگری در مورد معنای آن برای فراگیری است.” “اگر به فیلم های قبلی در فهرست MCU نگاه کنید ، یک ابرقهرمان رنگی و با توانایی های متفاوت وجود نداشت … من فکر می کنم امروزه مردم بیشتر به جنبه انسانی این ابرقهرمانان علاقه مند هستند.”

با نگاه به آینده ، ریدلوف می گوید مهم است که سازندگان ناشنوا بیشتر هم روی صفحه و هم پشت دوربین ، به عنوان نویسندگان ، تهیه کنندگان ، مشاوران ، گریمورها و نقش های دیگر حضور داشته باشند. او دوست دارد داستانهای بیشتری توسط افراد ناشنوا ایجاد شود ، و همچنین داستانهای چند لایه ای که فقط بر ناشنوایان تمرکز نمی کند ، بلکه تجربه فردی را به عنوان یک مادر یا هنرمند لمس می کند ، به عنوان مثال ، که فقط همچنین اتفاق می افتد که ناشنوا است

او گفت: “با تفکر در تمام آن لایه های مختلف ،” من فکر می کنم مردم در آن صورت درک بهتری از تجربه ناشنوایان به طور کلی خواهند داشت. “

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت