Call of Duty Vanguard به جنگ جهانی دوم باز می گردد و ۵ نوامبر منتشر می شود

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 زمان کمی Call of Duty قدیمی

زمان بازگشت به گذشته است.


اکتیویژن

Call of Duty: Vanguard ورودی بعدی این فرانچایز است که در ماه نوامبر منتشر می شود. جدیدترین بازی در سری بازی های تیرانداز نظامی به ریشه های خود باز می گردد ، با تنظیمات جنگ جهانی دوم ، و در آن بازیکنان در چهار جبهه می جنگند.

Vanguard اولین رسمی خود را پنجشنبه در طی یک رویداد ویژه در Warzone انجام داد. بازی جدید Call of Duty که توسط Sledgehammer Games توسعه یافته است ، بازیکنان را به سنگرهای جنگ جهانی دوم باز می گرداند و قرار است در ۵ نوامبر برای کنسول های PC ، PS4 ، PS5 ، Xbox One و Xbox Series منتشر شود.

اخبار رسمی از طریق یک رویداد ویژه در بازی در Warzone در روز پنجشنبه منتشر گردید ، جایی که بازیکنان باید برای از بین بردن یک قطار زرهی با هم متحد شوند. هنگامی که قطار تخریب گردید ، آسمان مملو از هواپیماهای بمب افکن جنگ جهانی دوم گردید که بمب ها را روی بازیکنان می باراند. با رسیدن بازیکنان به نقطه امن ، پخش تریلر شروع می شود. کسانی که در این رویداد شرکت کردند ، پوسته ، برچسب و سایر محتوای درون بازی را به همراه XP دوگانه دریافت کردند.

در Vanguard ، بازیکنان به عنوان چهار سرباز از چهار کشور مختلف بازی می کنند: گروهبان. آرتور کینگزلی ، از بریتانیای کبیر ؛ ستوان پولینا پترووا ، از روسیه ؛ ستوان وید جکسون ، از ایالات متحده ؛ و Pvt لوکاس ریگز ، از استرالیا شخصیت ها در جبهه مربوطه خود در جنگ مانند شمال آفریقا ، جبهه شرقی ، جبهه غربی و اقیانوس آرام خواهند جنگید.

چند نفره Vanguard با گزینه های جدید Combat Pacing ارائه می شود که می تواند یک تجربه تاکتیکی ایجاد کند ، جایی که بازیکنان می توانند با یک گلوله پایین بیاورید ؛ مسابقات معمولی چند نفره ؛ و بازی های رعد اسا ، که در آن بازیکنان در یک نقشه برای یک بازی معمولی اما آشفته جمع آوری گردیده اند. همچنین ۲۰ نقشه در روز انتشار در دسترس خواهد بود که ۱۶ مورد آن فقط در شش و شش مسابقه محدود گردیده است. Vanguard همچنین یک حالت چند نفره جدید به نام Champion Hill دارد که عناصری را از Warzone و ۲v2 Gunfight می گیرد. زامبی ها نیز باز خواهند گشت و توسط توسعه دهندگان Call of Duty Treyarch توسعه داده می شوند.

در آینده برای کسانی که بازی را پیش سفارش می دهند ، نسخه بتا برای Vanguard وجود دارد. هیچ تاریخی برای زمان شروع آن داده نگردیده است ، اما این آزمایش ابتدا برای PS4 و PS5 در دسترس خواهد بود. پیش خریدها نیز با طرح شبانه Raid Mastercraft Weapon همراه است تا در Black Ops Cold War و Warzone ، اپراتور Arthur Kingsley skin و Frontline Weapons Pack استفاده شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت