هیوندای Ioniq 6 به دلیل افزایش حجم باتری به تعویق افتاد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

چیز ۹۱۱ و CLS-Class عجیب به نظر می رسد ، اما شما آن را می بینید ، درست است؟


هیوندای

Ioniq 5 EV هیوندای در گوشه گوشه قرار دارد ، اما کلمه “دور آتش” این است که مدل دوم در زیر برند Ioniq جدید هیوندای ، معروف به Ioniq 6 ، به تاخیر می افتد. بر اساس گزارشی که روز پنجشنبه توسط Green Car Reports منتشر گردید ، Ioniq 6 از بهار ۲۰۲۲ تا تابستان چند ماه به تأخیر می افتد تا بتواند باتری بزرگتری دریافت کند.

اکنون ، در صورت عدم اطلاع ، Ioniq 6 بر اساس از مفهوم نبوغ بسیار عالی ، که شبیه به پورشه ۹۱۱ و مرسدس CLS -Class است ، پس از چند بطری زیاد از مزرعه بون و مقدار زیادی از تأمین هوا جمع گردیده است. [یعنی۱۹۶۵۹۰۰۵] خبرنامه Roadshow را دریافت کنید

جدیدترین خودروها و روندهای خودرو از سوپراسپرت ها تا SUV ها را مشاهده کنید. تحویل سه شنبه و پنجشنبه.

در ابتدا گزارش گردید که Ioniq 6 دارای بسته ۷۲٫۶ کیلووات ساعت بود ، اما اکنون ظاهراً تا ۷۷٫۴ کیلووات ساعت آب می خورد ، که باید به محدوده ای در شمال ۳۰۰ مایل تبدیل شود. این مورد برای افرادی که به دنبال خرید یک EV شیک با برد طولانی با قیمت مناسب (احتمالاً) از Fremont هستند ، می باگردید.

Ioniq 6 بر اساس EV ماژولار هیوندای ساخته می شود. پلتفرم E-GMP خاص ، که همچنین پشتیبان Ioniq 5 است و احتمالاً در سالهای آینده مجموعه ای از خودروهای برقی دیگر خودروساز کره جنوبی را نیز پایه گذاری می کند.

ما از هیوندای درخواست کردیم در مورد Ioniq 6 تأخیر اما در زمان انتشار به موقع نشنید.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت