Infiniti QX80 2022 با صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی InTouch به روز شد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2022-infiniti-qx80-25

بزرگترین تغییر در Infiniti QX80 2022 ، نمایشگر سرگرمی بزرگ ۱۲٫۳ اینچی InTouch است.


Infiniti

نمایشگاه اتومبیل نیویورک ۲۰۲۱ ممکن است لغو شود ، اما این مانع از اینفینیتی نمی شود که امروز در بزرگترین اپل در یک نصب هنری ، به روز رسانی مدل ۲۰۲۲ برای SUV QX80 خود را اعلام کند. ظاهر SUV سه ردیفه تقریباً مشابه QX80 سال گذشته است ، اما برای یک تغییر بسیار بزرگ در تجربه داشبورد.

QX80 در حال حاضر دارای صفحه نمایش لمسی ۱۲٫۳ اینچی جدید با صفحه نمایش لمسی است که از Infiniti InTouch پشتیبانی می کند. مجموعه نرم افزارهای سرگرمی-همان واحدی که چند ماه پیش در دو ردیف ۲۰۲۲ QX60 نشان دادیم. صفحه بزرگ گردیده در حال حاضر تجهیزات استاندارد برای همه سطوح تر و تمیز است ، به همراه ناوبری با راهنمای خط از سرویس های متصل InTouch اینفینیتی. مجموعه فناوری استاندارد جدید همچنین به اتصال بی سیم Apple CarPlay ارتقا می یابد. در همین حال ، افرادی که از Android Auto استفاده می کنند هنوز می توانند نقشه ها و برنامه های مورد علاقه خود را از طریق اتصال USB به مهمانی بیاورند. به تحویل سه شنبه ها و پنجشنبه ها.

فراتر از داشبورد ، مدل ۲۰۲۲ QX80 دارای چرم استاندارد برای هر سه ردیف آن با سطوح گرم گردیده برای ردیف های اول و دوم است. موتورخانه هنوز محل ۵٫۶ لیتری V8 این خودروساز است که ۴۰۰ اسب بخار قدرت و ۴۱۳ پوند فوت گشتاور را از طریق گیربکس هفت سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب منتقل می کند. چهار چرخ محرک Infiniti All-Mode نیز به عنوان یک آپشن در دسترس است.

Infiniti QX80 2022 باید به QX60 تازه رونمایی گردیده ای که پاییز امسال به فروش می رسد بپیوندد. قیمت QX80 به روز گردیده هنوز اعلام نگردیده است ، اما به احتمال زیاد از قیمت MSRP 70،۵۴۵ دلاری مدل فعلی ، از جمله هزینه های مقصد ، دور نخواهد گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت