Bird ، معروف به شرکت اسکوتر ، در حال راه اندازی دوچرخه الکترونیکی خود است

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 new-electric-bird-bike-high-tech-eco -cious-fun-you-can-own-6

دوچرخه پرنده در قالب قاب فرعی یا مرحله به مرحله برای دسترسی به انواع اندازه های سوار.


پرنده

اسکوتر پرنده را به خاطر دارید؟ آیا می دانید ، آن اسکوترهای برقی مایل اول/آخرین مایل که می توانید در دقیقه اجاره دهید؟ طبق گزارشی که روز پنجشنبه منتشر گردید ، اگر در شهری زندگی نمی کنید که شرکت در آن حضور دارد ، ممکن است شگفت زده شوید که بدانید این ویروس از ویروس کرونا جان سالم به در برده و در حال آماده گردیدن برای معرفی دوچرخه الکترونیکی است که می توانید خریداری کنید. توسط TechCrunch.

دوچرخه “دوچرخه پرنده” نامیده می شود و پنجشنبه در هر رنگی که بخواهید (تا زمانی که خاکستری یا مشکی باگردید) با قیمت اولیه ۲۲۹۹ دلار در دسترس خواهد بود. در ابتدا همه جا در دسترس نخواهد بود ، فقط در بازارهای منتخب. کدام بازارهای منتخب؟ ما نمی دانیم ، زیرا Bird هنوز این را اعلام نکرده است ، هرچند امیدوار است که این دوچرخه تا پاییز امسال در خرده فروشان سراسر کشور عرضه شود.

دوچرخه پرنده دارای باتری ۱۲٫۸ آمپر ساعت است و تا ۲۰ مایل در ساعت کمک پدال را ارائه می دهد. برد با هر بار شارژ حدود ۵۰ مایل ادعا می کند و دوچرخه با یک فریم گام به گام یا پله ای در دسترس خواهد بود ، که می تواند به دسترسی بیشتر دوچرخه به سواران بیشتر کمک کند.

همچنین برای سواری دارای چراغ های داخلی هستند که از طریق یک برنامه قابل کنترل هستند و یک صفحه LCD که تمام اطلاعات مربوطه را که سوار می خواهد مانند سرعت و شارژ باتری را در اختیار شما قرار می دهد. به نظر می رسد که یک بسته جامع و منطقی است و همچنین جالب به نظر می رسد ، اما تعداد اولیه دوچرخه ها محدود است ، بنابراین اگر می خواهید سریع حرکت کنید.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Lectric XP 2.0 دستی: دوچرخه الکترونیکی تاشو ۱۱۰۰ دلار۱۲:۲۶

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت