ایلان ماسک ، تسلا بات ، یک روبات انسان نما را که از هوش مصنوعی تسلا استفاده می کند ، فاش می کند

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 teslarobot1.png

Tesla Bot ، یک روبات انسان نما که خودروساز عصر پنجشنبه از آن رونمایی کرد.


تسلا

ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا روز پنجشنبه Tesla Bot ، یک ربات انسان نما را که از هوش مصنوعی استفاده گردیده توسط خودروهای خودران تسلا استفاده می کند ، فاش کرد. در هنگام افشای ماسک ، یک ربات کارکرده حضور نداشت ، هرچند رقص کمی عجیب توسط یک مجری که مانند لباس تسلا بات بود.

افشای غیرمنتظره در پایان روز هوش مصنوعی تسلا انجام گردید ، در حالی که ماسک جزئیات کمی در مورد تسلا با ظاهر زیبای اسلندرمن در خارج از چند اسلاید پاورپوینت ارائه کرد. این ربات ۵ پا -۸ کیلویی ۱۲۵ پوند وزن دارد و از “مواد سبک” ساخته گردیده است

“ماسک به شوخی گفت” این دوستانه است و در دنیایی که برای انسان ساخته گردیده است حرکت می کند. ” وسایل نقلیه از جمله ابر رایانه Dojo که به ماشین ها در حرکت در خیابان های شهر بدون کمک انسانی کمک می کند. ماسک گفت: “منطقی است که آن را روی شکل انسان نما قرار دهیم.”

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

ایلان ماسک از تسلا بات رونمایی می کند۶:۳۵

سه اسلاید مشخصات پیشنهادی ربات را به تفصیل شرح داد و ماسک مطمئن گردید که او می تواند از تسلا ربات پیشی گرفته و بر آن “غلبه” کند. او در گذشته علیه استفاده از روبات ها به عنوان سلاح تجمع کرده بود و درباره خطرات احتمالی هوش مصنوعی هگردیدار داده بود – یک بار آن را “بزرگترین خطری که ما به عنوان یک تمدن با آن روبرو هستیم” نامید. حدس می زنم اگر آنها روبات های شما فوق العاده آهسته و با قدرت زیاد باشند ، خطرات کاهش می یابد.

یک اسلاید خاص می گوید که آنها “کارهای خطرناک ، تکراری ، خسته کننده” را حذف می کنند و ماسک ارائه می دهد یک مثال نشان می دهد که می توان به ربات گفت: “به فروشگاه بروید و مواد غذایی زیر را تهیه کنید.” png ” height=”610″ width=”1092″/>


تسلا

این داستان در حال توسعه است. بیشتر در راه است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت