Black Panther 2 قهرمان جدید Ironheart را معرفی می کند: او کیست؟

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1052906542

دومینیک تورن در اولین نمایش فیلم خیابان بیل می تواند در ایالات متحده در جریان ۵۶ مین جشنواره فیلم نیویورک در تئاتر آپولو در ۹ اکتبر ۲۰۱۸ در شهر نیویورک شرکت کند.


عکس از دیا دیپاسوپیل/ گتی ایماژ

دومینیک ثورن قبل از بازی در Ironheart یک توقف دیگر دارد ، یک سریال مارول آینده در دیزنی پلاس . شخصیت او ریری ویلیامز ، نوجوانی که آنقدر باهوش است که کت و شلوار مرد آهنی خود را می سازد و ابرقهرمان می شود Ironheart ، در دنباله پلنگ سیاه پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه ظاهر می شود.

“ما در حال فیلمبرداری پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه ، در حال حاضر ، و شخصیت ریری ویلیامز ، ابتدا در Black Panther 2 ملاقات خواهید کرد. “فکر می کنم او این هفته قبل از سریال Ironheart شروع به فیلمبرداری کرد.” تحویل در روزهای هفته.

بنابراین Ironheart کیست؟ و چه ارتباطی با مرد آهنی دارد؟ بیایید به داستان اصلی او در زیر بپردازیم.

Ironheart کیست؟

در کمیک ها ، ریری ویلیامز یک نوابغ فوق العاده نوجوان است که در شیکاگو ، ایلینوی بزرگ می شود. او با اختراعاتی که قصد داشتند به ابرقهرمانان در حال گذراندن کمک کنند ، فکر می کند تا اینکه در ۱۱ سالگی چشمگیر ، بورسیه ای از MIT دریافت کرد. اما پس از آن تراژدی رخ می دهد: بهترین دوست ریری ، ناتالی و ناپدری اش ، در تیراندازی با تیراندازی کشته می شوند. امور. او این کار را با سرقت مطالب از دانشگاه انجام می دهد و در نهایت نسخه شخصی خود از کت و شلوار مرد آهنی را به پایان می رساند. او سپس با متوقف کردن دو زندانی در اواسط فرار ، قابلیت های جدید خود را به آزمایش می گذارد.

تونی استارک خاصی پیروزی ریری را می گیرد و از قهرمان زره پوش جوانه می زند تا او را به او هدیه دهد. برکت.

چه چیزهای دیگری در مورد پلنگ سیاه ۲ می دانیم؟

دنباله فیلم پلنگ سیاه ۲۰۱۸ برای اکران در ۸ جولای ۲۰۲۲ برنامه ریزی گردیده است. رایان کوگلر به همراه اعضای اصلی بازیگرانش لتیتیا رایت ، آنجلا باست ، دانای گوریرا ، فلورانس کاسومبا ، دانیل کالوویا وینستون دوک ، لوپیتا نیونگو و مارتین فریمن به کارگردانی باز می گردند.

مارول ترجیح داد نقش T را بازسازی نکند چالا در پی مرگ چادویک بوسمن. کوین فایگ ، رئیس مارول گفت که فیلم بعدی روی کاوش در “خرده فرهنگ های مختلف” واکاندا تمرکز خواهد کرد.

“واکاندا مکانی برای بیشتر کاوش با شخصیت ها و خرده فرهنگ های مختلف است. این همیشه و در ابتدا تمرکز اصلی داستان بعدی بود ، “او در ماه ژانویه به Deadline گفت.

سریال Ironheart چه زمانی در دیزنی پلاس منتشر می شود؟

هنوز تاریخ رسمی اکران وجود ندارد ، اما حدس زده می شود که اوایل سال ۲۰۲۲ اکران شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت