نحوه تماشای Gamescom 2021 Opening Night Live و انتظارات از آن

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 welcome-to-gamescom-2021-moment3

رویداد Gamescom از Geoff Keighley بازگشته است.


Gamescom

آماده هستید تا بدانید در این فصل تعطیلات با چه چیزی بازی خواهید کرد؟ سپس زمان شما فرا رسیده است. Gamescom 2021 سه روز دیگر اعلام بازی های ویدیویی ، تریلرهای تیزری ، مصاحبه های توسعه دهندگان و موارد دیگر را آغاز می کند.

این رویداد به طور معمول در کلن آلمان برگزار می شود ، اما در سال ۲۰۲۰ به یک قالب تمام دیجیتالی تبدیل گردید. پس از لغو برنامه های کنوانسیون ترکیبی با عناصر شخصی ، این قالب در سال ۲۰۲۱ در حال بازگشت است. حداقل نتیجه خوب است: Gamescom 2021 کاملاً رایگان ، همه آنلاین و بدون مسافرت بین المللی در دسترس است.

نحوه تماشای

اگرچه نمایش فنی از ۲۵ آگوست آغاز می شود ، اما مایکروسافت یک روز قبل میزبان Xbox Livestream است-نوید “به روز رسانی عمیق” در بازی های اول شخص اعلام گردیده قبلی. به عبارت دیگر ، اولین رویداد پیش نمایش Gamescom احتمالاً هیچ اعلان بازی جدیدی نخواهد داشت ، اما تاریخ انتشار Halo Infinite نیز ممکن است دور از ذهن نباگردید. جریان بازی Gamescom 2021 Xbox در ۲۴ آگوست ساعت ۱۰ صبح PT در صفحات YouTube ، Twitch ، Facebook و توییتر Xbox اجرا می شود.

رویداد اصلی در ۲۵ آگوست ساعت ۱۱ صبح PT با مراسم افتتاحیه زنده Gamescom به میزبانی جف کیلی آغاز می شود. این ویترین دو ساعته در هر پلتفرم اصلی پخش در دسترس خواهد بود و در بیش از ۳۰ بازی به نظر می رسد. OpeningNightLive.com شما را به جریان رویداد کانال YouTube The Game Awards هدایت می کند ، اما باید بتوانید آن را در صفحات اجتماعی خود Gamecoms نیز بیابید:

سرانجام ، نمایش بازی های آینده در ۲۶ اوت در ساعت جاری پخش می شود ساعت ۱ بعد از ظهر PT در صفحات GamesRadar Twitch ، Facebook ، YouTube و توییتر .

آنچه باید انتظار داشت

سال گذشته ، گیمزکام تریلرهای زیادی به ما ارائه کرد ، از جمله نگاه عمیق تر به عناوین بعدی PS5 و Xbox Series X.

حدس زدن در مورد واقعیات خود کمی چالش برانگیز است ، اما لیست گسترده ای از شرکای رویداد به ما چیزهای زیادی برای خواب می دهد. مایکروسافت قبلاً اعلام کرده است که رویداد آن بیشتر بر بازی های اعلام گردیده قبلی تمرکز می کند – به احتمال زیاد ما شاهد گیم پلی طولانی تری برای بازی Forza Horizon 5 و Halo Infinite خواهیم بود تا اینکه شاهد تیزرهای زیادی برای بازی های جدید باشیم. برای Bethesda متعلق به مایکروسافت ، این محدودیت ممکن است خیلی بد نباگردید: Starfield و The Elder Scrolls 6 ، دو مورد از مورد انتظارترین بازی های استودیو ، هر دو قبلاً اعلام گردیده اند. EA Games به احتمال زیاد اخبار مربوط به جدیدترین عناوین ورزشی خود و جزئیات بیشتر را در Battlefield 2042 به همراه خواهد داشت. نینتندو به طور رسمی در Gamescom شرکت نمی کند ، اما اگر Ubisoft ماریو + Rabbids: The Spark of Hope را به نمایش بگذارد ، ممکن است طلسم نمادین شرکت در آنجا حضور داشته باگردید. به

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت