با سمعک های جدید Bose SoundControl کار کنید

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 bose-soundcontrol-listening-aid-1

سمعک های کنترل BoseSound اکنون با قیمت ۸۵۰ دلار در سراسر کشور در دسترس است.


بوز

در ماه مه ، Bose اعلام کرد که ۸۵۰ دلار FDA SoundControl Hearing Aids پاک گردیده از FDA ، که مستقیماً از شرکت در دسترس هستند و نیازی به ویزیت پزشک ، آزمایش شنوایی یا نسخه ندارند. آنها نسخه اولیه محدودی داشتند اما اکنون در سراسر کشور در دسترس هستند. و به همین دلیل است که بوز فقط یک نمونه برای آزمایش فرستاد.

ابتدا ، سلب مسئولیت: از آنجا که شنوایی من هنوز نسبتاً خوب است ، من مخاطب واقعی این محصول نیستم. در حالی که برای افراد مبتلا به کم شنوایی خفیف تا متوسط ​​در نظر گرفته گردیده است ، با افزایش سن ، همه ما برخی از کاهش شنوایی داریم – به عنوان مثال ، من نمی توانم فرکانس های بالا را به خوبی یک بار بشنوم. انجام داد اما من برخی از تجربه های قبلی در زمینه آزمایش سمعک را دارم ، از جمله یک جفت ۶۰۰۰ دلار جوانه Phonak که چند سال پیش (قبل از همه گیری همه گیر همه گیر نمایشگاه های تجاری) در CES پوشیدم. و من اخیراً یک جفت سمعک Signia Active Pro را امتحان کرده ام که طوری طراحی گردیده است که بیشتر شبیه به جوانه های گوش باگردید ، اما هنوز گران هستند.

این سمعک های Bose SoundControl هر دو مشابه و متفاوت از سمعک های سنتی هستند. اگر تا به حال برای سمعک خرید کرده اید ، احتمالاً می دانید که هزینه زیادی دارند – بیش از ۲۰۰۰ دلار و گاهی اوقات برای مدلهای درجه یک بسیار بیشتر. نامادری من فقط یک جفت در CostCo با قیمتی در حدود ۱۵۰۰ دلار گرفت. اینها تفاوت چندانی با موارد خریداری گردیده ندارند ، اما نکته اصلی اینجاست که Bose می گوید برنامه جدید Bose Hear برای iOS و Android به شما امکان می دهد تا در کمتر از یک ساعت با شنوایی شناس ، سمعک های SoundControl را از خانه تنظیم و سفارشی کنید. نتایج کیفی ” قطع متخصص شنوایی شناسی به کاهش قیمت کمک می کند.

استفاده از برنامه Bose Hear ساده است.


Bose

شرکت های دیگر مانند Zvox محصولات کم هزینه تقویت کننده صدای شخصی یا PSAP را ایجاد کرده اند-تقویت کننده های VoiceBud VB20 برای یک جفت حدود ۳۰۰ دلار هزینه دارد-اما به منظور نامیدن محصول به عنوان “سمعک” ، “شما نیاز به ترخیص FDA دارید ، که یک درجه زیر تایید FDA است. با تنظیم مقررات سمعک در طول همه گیری ، بسیاری از محصولات جدید وارد منطقه خاکستری PSAP گردیده اند.

به عنوان مثال ، Vivtone می گوید مدل ۵۰۰ دلاری Pro20 آن دارای مجوز FDA و “درجه پزشکی” است ، اما سپس از محصول به عنوان “سمعک” و “تقویت کننده شنوایی” در نام می برد. صفحه محصول آمازون و وب سایت آن. (جستجوی سریع در وب سایت FDA هیچ نتیجه ای برای Vivtone Pro20 یا Vivtone نشان نداد ، اما سمعک های Bose SoundControl وجود دارد.) پیش از این ، Bose با استفاده از گوشی های آزمایشی ۵۰۰ دلاری خود که در سال ۲۰۲۰ متوقف گردید ، به تقویت شنوایی می پرداخت.

برای سمعک های معمولی پشت گوش ، گیرنده داخل کانال (این دستگاه ها دارای سه اندازه گوشه باز و بسته هستند) سمعک های SoundControl سبک وزن و زیبا طراحی گردیده اند. کیف محافظ آنها را دوست داشتم. بوز می گوید هر سمعک ۳ گرم وزن دارد و شامل دو میکروفون ، یک بلندگوی کوچک و یک باتری استاندارد ۳۱۲ روی-هوا است. یک باتری در صورت استفاده به مدت ۱۴ ساعت در روز تا چهار روز دوام می آورد و در مجموع هشت باتری در آن گنجانده گردیده است. آنها مقاوم در برابر آب هستند “برای زنده ماندن در معرض نور در معرض باران یا آب”.

 کمک در مورد شامل آنها. </p>
<p></span><span class=
Bose

کابل موجود که از شنوایی به نوک منتقل می شود باید برای اکثر گوش ها مناسب باگردید اما Bose در صورتی که کار نکند ، سایز متفاوتی را برای شما ارسال می کند و این موارد با یک آزمایش ۹۰ روزه بدون ریسک نیز همراه است. به عنوان پشتیبانی اختصاصی ، از جمله قرارهای ویدئویی یک به یک با کارشناسان محصول Bose Hear برای دریافت راهنمایی و راهنمایی شخصی. آنها واجد شرایط برای بازپرداخت FSA و HSA هستند. وقتی باتری را فشار می دهید ، جوانه ها روشن می شوند و وقتی آن را باز می کنید خاموش می شوند (در صورت عدم استفاده ، سمعک ها را در جعبه آنها با درب باز برای ذخیره باتری ذخیره می کنید). دستورالعمل ها واضح هستند و روند کار ساده است.

من آزمایش های شنوایی داشته ام و در گذشته با متخصصان شنوایی شناسی کار کرده ام تا صدای سمعک هایی را که آزمایش می کردم تغییر دهند. متخصص شنوایی شناسی سمعک ها را بر اساس تست شنوایی شما تنظیم می کند و پس از استفاده از آنها ، برخی تغییرات را بر اساس بازخورد شما انجام می دهد. به طور معمول ، سمعک ها کمی عادت می کنند زیرا شما بیشتر از آنچه عادت دارید صدا (از جمله صدای خودتان) می شنوید و این کمی تکان دهنده است. با استفاده از این سمعک های Bose ، آنها را قرار داده و آزمایش تنظیم برنامه را شروع می کنید. می توانید در ابتدا با تنظیمات سبک تر شروع به کار کرده و با عادت به سمعک ، با تقویت بیشتر تماس بگیرید.

Bose می گوید فناوری CustomTune که در برنامه Bose Hear گنجانده گردیده است ، صدها گزینه برای تنظیم دقیق تنها با دو کنترل ساده ارائه می دهد: “صدای جهانی را می توان برای تقویت صداهای آرام بیش از صداهای بلند افزایش داد تا گوش دادن راحت تر باگردید ،” در حالی که Treble/Bass می تواند لحن را برای تأکید یا کاهش فرکانس های صوتی خاص تنظیم کند. ” نامگذاری گردیده و برای بازیابی آسان در Mods ذخیره می شود. ویژگی های صوتی جهت دار تقریباً در سمعک های پزشکی استاندارد است ، بسیاری از آنها در حال حاضر دارای برنامه های همراه برای iOS و Android هستند تا تنظیمات شما را سفارشی کنند ، اگرچه هنوز برای تنظیم اولیه به متخصص شنوایی شناس نیاز دارند.

 بوز-سمعک-پوشیدن-آنها

مانند دیگر سمعک های پشت گوش ، شما به سختی می توانید بگویید که آنها را در دست دارم (فقط لوله شفاف از جلو قابل مشاهده است)


دیوید کارنو/CNET

در چند روز استفاده از آنها ، سمعک های Bose همانطور که تبلیغ می گردید کار می کرد. من حجم جهانی را خیلی زیاد نکردم-بین ۱۲-۱۵ ماندم. به ۱۰۰ می رسد – زیرا می توانید به سطحی برسید که همه چیز بیش از حد تقویت گردیده باگردید (بخوانید: غیر طبیعی) و اگر از آستانه خاصی عبور کنید ، بازخورد (سوت) سمعک را تجربه خواهید کرد. من کار چندانی برای تقویت بیس یا تریبل انجام ندادم ، زیرا با وجود اینکه در تست های شنوایی من گفته می شود که در فرکانس های بالاتر کم شنوایی کمی وجود دارد ، اما با تاکید بر سه گانه ، حتی با یک کلیک ، همه چیز بیش از حد برتری داشت. بنابراین آن را در ۰ گذاشتم یا حتی کمی باس دیگر برای صاف کردن صدا در یک لمس اضافه کردم.

یکی از موارد استفاده بزرگ برای سمعک تماشای تلویزیون است. در حالی که من می توانم تلویزیون را در سطوح صدای کم تا متوسط ​​بدون مشکل تماشا کنم ، ما یک واحد گرمایش/تهویه مطبوع در اتاق تلویزیون خود داریم که هنگام شروع صدا با صدا رقابت می کند. بچه های من وقتی دستگاه را روشن می کنند ، مشکلی ندارند که همه چیز را بشنوند ، اما من همیشه خودم را کمی در حال افزایش صدای تلویزیون می بینم (من دارای سیستم فراگیر ۷٫۱ هستم ، بنابراین از بلندگوهای داخلی تلویزیون دور می زنم). با استفاده از سمعک در حالت تلویزیون ، مجبور نبودم صدا را بلند کنم. من فقط کمی آن را در برنامه Hear مطرح کردم.

 bose-soundcontrol-سمعک-سمعک-باتری

آنها از باتری های سمعک استاندارد تغذیه می کنند-قابل شارژ نیستند.


دیوید کارنو/CNET

باید توجه داشته باشم که بسیاری از سمعک های این روزها به شما این امکان را می دهند تا از آنها برای تماس با تلفن همراه خود و گوش دادن به موسیقی از طریق بلوتوث استفاده کنید. همچنین بسیاری از سمعک ها دارای باتری قابل شارژ هستند. سمعک های Bose هیچ ویژگی اضافی ندارند – نمایندگان Bose به من گفتند که می خواهند روی تجربه صحیح شنوایی تمرکز کنند. همچنین ، انجام موسیقی به خوبی با سمعک بسیار سخت است. حتی آن سمعک های ۶۰۰۰ دلاری فوناک که استفاده کردم برای گوش دادن به موسیقی متوسط ​​بود. می توانم بفهمم که چرا بوز گوش دادن به موسیقی را کنار می گذارد زیرا مردم در مورد کیفیت صدا انتظارات زیادی از Bose دارند و مطمئناً با استفاده از این سمعک ها کوتاه خواهد آمد. با این حال ، از جمله قابلیت های تماس صوتی بسیار خوب خواهد بود و من انتظار دارم که سمعک های بعدی بوز دارای این ویژگی باگردید. اما این معامله گری نیست.

اگر اینها را با سمعک های ۱۵۰۰ دلاری که نامادری من در CostCo گرفت مقایسه می کنید ، می گویم اینها ۸۵۰ دلار ارزش خوبی دارند. همانطور که گفتم ، آنها سبک هستند ، خوب طراحی گردیده اند و به راحتی در گوش من قرار می گیرند. به سختی می توانید بگویید که آنها را پوشیده ام. با این همه ، من می خواهم ببینم که اینها به ۴۹۹ دلار می رسد. این احتمالاً به این زودی اتفاق نمی افتد ، اما به نظر می رسد این یک قیمت جادویی است که افراد بیشتری را ترغیب می کند تا زودتر از سمعک استفاده کنند.

ما شاهد تعدادی از دستگاه های شنوایی “هوشمند” به سبک گوش هستیم که وارد بازار گردیده است. شرکت هایی مانند Nuheara با ۴۹۹ دلار IQbuds2 Max ، Olive Union و دیگران در حال بازاریابی جوانه های تقویت شنوایی هستند. جبرا به تازگی از ایرباد های خود Jabra Enhance Plus که سمعک های پزشکی هستند (و بنابراین قیمت ثابتی ندارند) رونمایی کرد. و اپل در حال ارائه ویژگی “ تقویت مکالمه ” برای AirPods Pro است که ماه آینده با iOS 15 در دسترس خواهد بود. آن ارتقاء نرم افزاری آینده ، ورود اپل به عرصه تقویت شنوایی را مشخص می کند و فقط به نظر می رسد زمان بیشتری طول بکگردید تا ویژگی های تقویت کننده بیشتر شنوایی اپل را مشاهده کنیم که احتمالاً پیشرفته تر و سازگارتر خواهند گردید.

اما در حال حاضر این برداشت بوز است. در مورد سمعک سنتی-و عمدتا برای یک محصول نسل اول بسیار خوب است. در حالی که سخت افزار ممکن است پیشگامانه نباگردید ، بسته کلی-و شامل کاربر پسند بودن آن-باعث می شود قبل از صرف هزینه بیشتر برای سمعک سطح اولیه که هنوز هم ممکن است ۱۵۰۰ دلار برای شما هزینه شود ، تلاش کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت