پشیمانی خریدار را شکست دهید: ۵ نکته که باید هنگام شکار خانه در نظر بگیرید

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1195007429

گتی ایماژ

خرید خانه هیجان انگیز است. با وجود سیرک خسته کننده و استرس زا برای تأیید مالی ، شکار خانه ، ارائه پیشنهاد ، گذراندن بازرسی و بستن آن ، وقتی کلیدها را در دست دارید ، احساس بسیار خوبی است.

ویرایشگران CNET Home تجربیات مختلفی از خرید خانه را نشان می دهند و هر یک از ما چند کار را داریم که دفعه بعد متفاوت انجام خواهیم داد. در اینجا پنج مورد است که ما فکر می کنیم قبل از امضای خط نقطه ای باید به آنها توجه کنید.

تصور فروش خانه ای که هنوز خریداری نکرده اید سخت است. ممکن است تصور کنید خانه ای که در حال خرید آن هستید خانه ابدی شما باگردید. هنوز عاقلانه است که به خاطر داشته باشید که زندگی غیرقابل پیش بینی است. شما می توانید خود را آماده یا نیاز به حرکت غیرمنتظره در عرض پنج یا ۱۰ سال پیدا کنید. حتی اگر نسبتاً مطمئن هستید که در دراز مدت به سر می برید ، باز هم هنگام خرید خانه مهم است که ارزش فروش مجدد را در نظر بگیرید.

این بدان معناست که به همه چیزهایی که یک خریدار معمولی به دنبال آن است فکر کنید. آیا محله امن و به خوبی نگهداری می شود؟ آیا از ویژگی نامطلوبی مانند بزرگراه یا راه آهن پشتیبانی می کند؟ این شامل فکر کردن در مورد سیستم های مدرسه نیز می شود ، حتی اگر فرزندپروری در برنامه شما نباگردید. خانه ای که برای مدرسه ای مناسب طراحی گردیده باگردید ، برای خریداران مسکن دارای فرزند جذاب تر خواهد بود. کاناپه می رود ، اما مهم است که وسایل خود را در یک فضا تجسم کنید. آیا مجموعه میز بیلیارد یا دستگاه پین ​​بال دارید که به اتاق اختصاصی نیاز دارد؟ شاید شما یک مجموعه ناهار خوری هشت نفره زیبا را به ارث برده اید که هرگز به تنهایی نمی توانید آن را تهیه کنید و به یک اتاق غذاخوری بزرگ نیاز دارد. این که بعد از مهاجرت به خانه خود بدانید که باید مبلمان مختلفی بخرید یا از قطعات گران قیمت خلاص شوید ، می تواند خسته کننده و گران باگردید.

همین امر در مورد وسایل بزرگ که نیاز به فضا در ملک خانه شما دارند صدق می کند. استیو کاناوی ، مدیر آزمایشگاه های ما می گوید: “من در حال حاضر سه اتومبیل ، یک موتورسیکلت و سه تریلر دارم که سعی می کنم در مسیر خود قرار دهم.” “آنها نمی کنند.”

چند اندازه گیری و عکس بگیرید و سپس وسایل بزرگی را که باید کاملاً نگهداری کنید ، تهیه کنید و در نظر بگیرید که در خانه ای که قرار دارند (یا نه) کجا قرار می گیرند.

 pxl-20210512-174816490 [19659015] pxl-20210512-174816490

برایان بنت/CNET

آن خانه باشکوه و آجری باشکوه ممکن است رویای شما از آن ساخته شود ، اما آیا آمادگی دارید ماه های آخر هفته را چندین ماه برای چیدن قسمت بزرگ صرف کنید یا سالانه صدها دلار برای انجام این کار به شخص دیگری بپردازید؟ اگر ملک دارای باغ یا محوطه سازی زیبا باگردید ، این ویژگی ها همچنین نیاز به نگهداری (یا حذف و جایگزینی در صورت خلاص گردیدن از آنها) خواهند داشت. نگهداری از فضای باز مهم است که در نظر گرفته شود.

همچنین عاقلانه است که هرگونه مشارکت صاحبان خانه مربوط به ملک را بررسی کرده و آنها را در محاسبات هزینه خود لحاظ کنید. اگر به احتمال زیاد در محله ای که دارای یک منطقه است فرود می آیید ، در صورت امکان به آئین نامه HOA نگاهی بیاندازید تا دقیقاً بدانید چه چیزی تحت قوانین مقرر است. آیا نیاز دارید که چمن یا محوطه سازی خود را به روش خاصی یا در فاصله زمانی خاص حفظ کنید؟ آیا محدودیت هایی برای تغییراتی که می توانید در ظاهر بیرونی خانه خود ایجاد کنید وجود دارد؟ قبل از عضویت در آن جامعه ، مطمئن شوید که آماده بازی با قوانین هستید.

این احتمال وجود دارد که شما برای ایجاد احساس بیشتر در خانه خود هیجان زده باشید: تغییر رنگ دیوارها ، چیدمان مبلمان و آویختن آثار هنری مورد علاقه شما همه راههای سرگرم کننده ای هستند که باعث می شود یک خانه بیشتر شبیه به خانه باگردید. با این حال ، پروژه های بزرگتر باید با یک دانه نمک انجام شوند.

تصور تمام روش های خلاقانه ای که می توانید یک فضا را تغییر دهید آسان است ، اما مراقب باشید بیش از آنچه می توانید بجوید گاز نگیرید. اگر در نظر دارید دیوارها را از بین ببرید ، کفها را اصلاح کنید یا حمام ها را تغییر دهید ، این هزینه ها می تواند افزایش یابد و باید در بودجه و زمان بندی شما لحاظ شود. خانه جدید قبل از مهاجرت در

آیا وقت دارید که در محل فعلی خود در حالی که به روز رسانی انجام می شود به زندگی ادامه دهید؟ پس از مهاجرت ، بازسازی و به روز رسانی عمده به معنی جابجایی و پوشاندن مبلمان است. آیا هنوز برای مسائل اضطراری مانند تعویض آبگرمکن پول نقد باقی می ماند؟ بازرسی ها می توانند بسیاری از اصلاحات احتمالی را که در آینده خانه شما ظاهر می شود ، نشان دهند.

“بسیار خوشحالم که خانه ای با پروژه ها داریم ، اما هیچ چیز فوری یا بزرگ نیست ،” دیوید پریست نویسنده ستاد گفت. “زیرا گزینه دیگر خانه ای بود که در آن مجبور بودیم بلافاصله کل آشپزخانه را بازسازی کنیم ، و من بسیار سپاسگزارم که این کار را انجام ندادیم. پروژه های کوچکی که انجام داده ایم بیش از اندازه کافی ثابت گردیده است اکنون.”

 orvisbed

مگان ولرتون/CNET

یک آپارتمان یک خوابه ممکن است در حال حاضر برای شما مناسب باگردید ، اما خانه شما در پنج سال آینده چگونه خواهد بود؟ سخت است (خوب ، غیرممکن است) بدانید آینده شما چه خواهد بود ، اما خرید خانه یک تعهد بلند مدت است. اگر به حیوانات خانگی توجه می کنید ، شاید لازم باگردید خانه ای با حیاط خلوت وسیع جستجو کنید. اگر بچه ها می توانند در آینده شما باشند ، شما به یک اتاق خواب دوم نیاز دارید و می خواهید سیستم مدرسه محلی را در نظر بگیرید. اگر فکر می کنید ممکن است روزی مراقبت از سالمندان را برای یکی از اعضای سالخورده خانواده انجام دهید ، خانه شما به فضایی نیاز دارد که بتوان آن را در دسترس قرار داد.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

راهنمای خرید مالکین خانه های جدید: این چیزی است که شما نیاز در …۳:۰۷

این نکته بسیار قابل تامل است و وقتی عاشق خانه ای می شوید که نیازهای شما را برآورده می کند ، اما برنامه های آینده را تأمین نمی کند ، سخت تر می شود. این نیز می تواند مشکلی نداشته باگردید ، به شرطی که مایل باشید فرایند خرید خانه را در مرحله بعدی زندگی تکرار کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت