۱۰ نکته برای دوست یابی در محله جدید

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 ملاقات با همسایگان جدید

FG Trade/iStock/Getty Images

خرید خانه با فرصت های هیجان انگیز زیادی همراه است ، از جمله ملاقات و دوست گردیدن احتمالی با همسایگان جدید. با این حال ، نزدیکی همیشه با دوستی برابر نیست ، بنابراین اگر می خواهید اولین تأثیر خوب را بر جای بگذارید و پایه و اساس یک دوستی آینده را ایجاد کنید ، ممکن است مجبور باشید در آن تلاش کنید. این ۱۰ نکته به شما در انجام این کار کمک می کند.

به زنگ خانه پاسخ دهید و در زنگ زدن تردید نکنید

شما تقریباً در انتهای چیزی هستید که احساس می کنید جعبه ۷۰ با برچسب “آشپزخانه” (و فقط ۱۵ مورد دیگر برو!) وقتی زنگ در به صدا در می آید. برای پیتزایی که سفارش داده اید خیلی زود است و تا زمانی که حمام مهمان پذیرایی نشود ، هیچ کس به طور رسمی دعوت نمی شود ، این بدان معناست که فقط یک چیز می تواند باگردید: همسایه ها. نگران نباشید ، خودتان را جمع کنید و در را پاسخ دهید. معمولاً همسایگان همسایه در هفته اول به شما تلفن می کنند و اگر از تلاش آنها چشم پوشی کنید ممکن است تأثیر منفی بگذارد.

یک گشت و گذار دلپذیر در ایوان کاملاً قابل قبول است ، اما اگر آمادگی آن را دارید ، با خیال راحت مهمانان همسایه خود را برای آب به داخل خانه دعوت کنید – بالاخره آنها فقط تا انتها قدم زدند. در هر صورت ، شما و همسایگان خود به احتمال زیاد می خواهید مکالمه را کوتاه کنید (زمان زیادی برای آشنایی بیشتر بعدا وجود خواهد داشت) ، بنابراین به آنها اجازه دهید تا خود را معذور کنند یا م polدبانه پیشنهاد دهند “خوب ، من باید به باز کردن بسته بندی بازگردم. “برای جلوگیری از هرگونه معطل ماندن بیش از حد.

در حالی که منصفانه است که انتظار داشته باشیم همسایه ها به شما مراجعه کنند ، همه این کار را نمی کنند. اگر چنین باگردید ، ابتکار عمل و زنگ آنها به صدا در می آید. موسسه آداب معاشرت امیلی پست پیشنهاد می کند که وقتی صحبت از ملاقات با همسایگان جدید می شود “مهم نیست چه کسی اولین قدم را بر می دارد.” این قابل قبول است که همسایگان شما نمی خواستند شما را به دردسر بیاندازند – همه می دانند که حرکت چقدر می تواند استرس زا باگردید – و آنها از تلاش شما برای معرفی خود قدردانی خواهند کرد. اگر واقعاً می خواهید تأثیر خوبی بر جای بگذارید ، برخی از غذاها را مصرف کنید ، اما به آلرژی غذایی احتمالی و شیوه های مذهبی رژیم غذایی توجه کنید. کوکی های شکلاتی (بدون آجیل) معمولاً یک شرط امن هستند ، مخصوصاً اگر تصادفاً در همسایگی خانه من حرکت کنید. خود را معرفی می کنند و شما نمی توانید به هر دری ضربه بزنید بدون اینکه شبیه یک وکیل باشید. با این حال ، با نمایان ساختن حضور جدید خود ، می توانید با بسیاری از همسایگان خود روبرو شوید. Mymove.com آوریل تا اکتبر را به عنوان اوج فصل جابجایی معرفی می کند ، که در بیشتر مناطق زمان اصلی برای کار در حیاط و رفتن به استخر اجتماع ، در میان سایر فعالیت های فضای باز است.

اگر خانه جدید شما حیاط دارد ، احتمالاً زمان زیادی را صرف کاشت گل ، مبارزه با علف های هرز و چمن زنی خواهید کرد. در حالی که بیرون هستید ، مراقب همسایه های در حال عبور باشید زیرا آنها مطمئناً شما را مورد توجه قرار خواهند داد. هنگام عبور همسایه حتماً دست تکان دهید و در صورت توقف با او وقت بگذارید. مسلماً ملاقات با همسایگان با صورت برافروخته و پیراهن آغشته به عرق لزوماً ایده آل نیست ، اما آنها قضاوت نمی کنند که آیا آنها همسایه هایی هستند که ارزش دوستی دارند.

استخر محله ، اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که یکی از آنها را داشته باشید ، مکان ایده آل دیگری برای ملاقات با همسایگان در حال پرواز است. از آنجا که این محیط بسیار خنثی تر و معمولی تر است ، در صورت ملاقات با همسایگان برای اولین بار در حیاط یا درب منزل ، اجازه دهید مکالمات کمی طولانی تر از مدت زمان طولانی تر شود. به غیر از حیاط و استخر خود ، به دنبال فضاهای عمومی دیگر باشید ، مانند باشگاه خانه یا به سادگی در کنار خیابان هنگام قدم زدن.

 جفت ساکنان که از طریق سگ ملاقات می کنند

به گروه های رسانه های اجتماعی محله بپیوندید

در حالی که رسانه های اجتماعی غالباً کانونی برای موضوعات لمسی ذکر گردیده در بالا و بسیاری دیگر است ، اما می تواند ابزاری عالی برای ارتباط با جامعه محلی شما باگردید. بسیاری از محله ها گروه فیس بوک خود را برای به اشتراک گذاشتن اخبار ، اعلامیه ها و حتی فروش یک یا دو مورد دارند. اگر امنیت خانه و محل کار شماست ، ممکن است بخواهید زنگ درب Ring را بارگیری کرده و برنامه همسایگان را بارگیری کنید تا در مورد آنچه در محله شما می گذرد هگردیدار دریافت کنید.

اگر واقعاً می خواهید پتانسیل شبکه های اجتماعی برای ارتباط با همسایگان را به حداکثر برسانید ، Nextdoor را ببینید. این برنامه به طور کامل برای اتصال کاربران با محله و جامعه محلی بیشتر اختصاص داده گردیده است. سخنگوی Nextdoor به CNET می گوید: “Nextdoor منحصر به فرد است زیرا ما اطمینان می دهیم که شما با افراد واقعی در همسایگی در ارتباط هستید. این یک محیط قابل اعتماد برای ایجاد یک پست برای معرفی خود یا دعوت از همسایگان برای ملاقات حضوری در یک پارک محلی یا قهوه ایجاد می کند. خرید کنید. “

فروش حیاط داشته باشید

بگویید تعداد اقلام بیشتری برای فروش دارید تا اینکه در بازارهای رسانه های اجتماعی به طور منطقی ذکر شود (تا زمانی که نقل مکان نکنید هرگز متوجه نمی شوید که چقدر آشغال دارید). شاید در من جنوبی باگردید ، اما من می گویم که این امر نیاز به فروش حیاط دارد.

فروش حیاط نه تنها به شما در خلاص گردیدن از شر این آشغال ها کمک می کند ، بلکه به عنوان یک دعوت نامه باز برای همسایگان است تا با شما کنار بیایند ، گپ بزنند و حتی شاید از شما چیزی بخرند. اگر آنها چیزی خریدند ، دفعه بعد که آنها را دیدید از آن به عنوان شروع کننده مکالمه استفاده کنید. “سلام ، همسایه! آن قایق آب پز چگونه برای شما کار می کند؟” وقتی با همسایه ای که علاقه شما به بیس بال را دارد ، ارتباط برقرار کنید ، این کارت های بیس بال بالاخره می تواند مفید واقع شود. و آن همه نخ اضافی که می فروشید؟ شرط می بندم که شما تنها پیراهن بافتنی در محله نیستید.

به دنبال همسایه هایی با علایق مشابه باشید

شاید شما با برخی از همسایگان روبرو گردیده اید که سرگرمی ها و علایق مشابهی در فروش حیاط دارند ، شاید نه. در هر صورت ، شما می خواهید همسایه هایی را که با آنها مشترک هستید ، شناسایی کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

در طول مکالمات با همسایگان خود ، به چیزهایی که به شما علاقه دارند گوش دهید و همچنین می توانید برخی از علایق خود را نیز در میان بگذارید. شغل شما ، از کجا آمده اید ، تیم های ورزشی که برای آنها تشویق می کنید ، بچه های شما چند ساله هستند و غیره همه موضوعاتی هستند که می توانند راه ارتباطی با همسایگان شما را باز کنند.

بازگشت به رسانه های اجتماعی ، Nextdoor یک راه ساده ای برای یافتن همسایه هایی با علایق مشابه نیز وجود دارد. سخنگوی Nextdoor به CNET می گوید که کاربران “می توانند بر اساس علایق شما به گروه Nextdoor بپیوندند یا ایجاد کنند تا با دیگر افراد همفکر خود ارتباط برقرار کنند. خواه بخواهید با باغبان ، علاقمندان به ورزش یا دوستداران گربه ارتباط برقرار کنید.”

 gettyimages-1014771194

گتی ایماژ

یک مهمانی خانه (یا دو نفر) برگزار کنید

خوب ، شما با برخی از همسایه ها ملاقات کرده اید و برخی از آنها حتی برخی از علایق مشابه شما را دارند. ممکن است زمان آن رسیده باگردید که آنها را برای یک مهمانی خانه نشین آماده کنید. برای یک غروب آخر هفته عکس بگیرید و همه همسایه هایی را که می خواهید دعوت کنید. برای دعوت از همه کسانی که ملاقات کرده اید ، تحت فشار قرار نگیرید ، اما ممکن است بخواهید همسایگان همسایه خود را دعوت کنید تا احساس نکنند که آنها محروم هستند. در صورت تمایل شام تهیه کنید – اگر در کباب پز خوب آماده شود ، امتیاز اضافی دریافت کنید – اما خود را ملزم به انجام این کار نبینید. غذاهای سبک کاملاً قابل قبول است. از آنجا که شما در حال حاضر با دوستان و خانواده خود راحت هستید ، شروع و ادامه گفتگو با آنها آسان است ، در حالی که ناخواسته از همسایگان خود غفلت می کنید.

آن را طبیعی نگه دارید

هر زمان و هر کجا که همسایگان خود را دیدید ، سعی کنید تعامل را طبیعی نگه دارید. منظور من این است که سعی کنید از اجبار مکالمه ، استقامت بیش از حد خودداری کنید ، یا اجازه ندهید بازدیدکنندگان بیش از حد استقبال کنند. هر موقعیتی که شما یا همسایگان شما را ناراحت کند شرایطی است که بعید است منجر به دوستی آینده شود. همسایه بیشتر یک دوست است تا یک دوست. با دیدن آنها موج بزنید و در استخر سلام کنید ، سپس راه خود را ادامه دهید. کی میدونه؟ شاید در راه شما تبدیل به بهترین ها شوید.

همسایه خوبی باشید

مهمتر از همه ، دوست گردیدن با همسایگان خود با همسایه خوب شروع می شود. تکان دادن هنگام دیدن همسایه ، اطاعت از دستورالعمل های محوطه سازی HOA (من می دانم آنها می توانند درد آور باشند) و رزرو آتش بازی برای چهارم ژوئیه همه راه هایی هستند که می توانید به اطرافیان خود توجه کنید. سعی کنید طبق قانون طلایی زندگی کنید و با همسایگان طوری رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار شود.

حتی اگر علاقه ای به دوست یابی ندارید ، همسایگی خوب برای ایجاد و حفظ رابطه مثبت با اطرافیان شما بسیار مهم است. رابطه خوب با همسایگان ممکن است به اندازه یافتن رنگ مناسب برای حمام مهمان یا باز کردن جعبه نهایی “آشپزخانه” فوراً سودمند نباگردید ، اما به همان اندازه در سالهای آینده خانه شما را به خانه تبدیل خواهد کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت