همانطور که هالیوود “تولیدات فراری” را جذب می کند ، منطقه خلیج به چشم می خورد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 پل گلدن گیت

سان فرانسیسکو به دنبال جذب فیلمهای بیشتری است که می خواهند در مکانهای شاخص مانند پل گلدن گیت فیلمبرداری کنند ، اما همچنین می خواهند برای کار در استودیو در شمال کالیفرنیا بمانند.


Getty Images

این داستان بخشی از سفر جاده ای ۲۰۲۱ است ، پوشش CNET از تلاش دولت بایدن برای رگردید تولیدات آمریکایی و تولید چیزهای بیشتر در ایالات متحده.

وقتی بعد از ظهر در اواسط ماه ژوئیه با پاتریک راناهان تماس می گیرم ، او در جاده Embarcadero سان فرانسیسکو رانندگی می کند و مکان های فیلمبرداری را برای پروژه آینده (اعلام نگردیده) جستجو می کند. او به پارک بین Hi Dive Bar و Red's Java House می رود ، دو رستوران کنار آب که در نزدیکی پل بی قرار دارد ، بنابراین می توانیم صحبت کنیم.

“او می گوید:” دنیای من همیشه در خیابان است. ” به او در مورد تماسی که صبح آن روز برای تبلیغات تلویزیونی دریافت کرد ، صحبت می کرد که قرار بود سفری بین شهری را با RV نشان دهد. این فیلم نیاز به انواع مناظر دارد – جنگل ها ، سواحل ، کوه ها ، مزارع ذرت و گندم. راناهان بدون وقفه مکان هایی را در سراسر منطقه خلیج فهرست می کند که این جعبه ها را بررسی می کنند: پارک یادبود و پسکادرو در شهرستان سان ماتئو ، و ساحل رودئو ، کوه تامالپیس و رودخانه روسیه از روی پل گلدن گیت.

او در مورد منطقه خلیج می گوید: “شما کل کشور را در اختیار دارید.”

اگرچه هالیوود بیش از یک قرن به عنوان پایتخت فیلم ایالات متحده خدمت کرده است ، اما کل گلدن استیت زمینه بی شماری بوده است. فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی و تبلیغات. استودیوها که تحت تأثیر آب و هوای معتدل ، مناظر متنوع و فاصله کمی از LA قرار گرفته اند ، لیستی طولانی از فیلم های پرفروش در منطقه خلیج ، از جمله بولیت با استیو مک کوئین و نقاشی های دیواری آمریکایی جورج لوکاس ، و Ant-Man و خانم Douttfire را ضبط کرده اند. به Industrial Light & Magic مستقر در سان فرانسیسکو ، مرکز جلوه هایی که لوکاس در ۱۹۷۵ تأسیس کرد ، همچنین جلوه های بصری را برای بیش از ۴۰۰ فیلم بلند ایجاد کرده است.


Robert Rodriguez/CNET

اما در سال های اخیر ، درک کالیفرنیا در صنعت سینما که ظاهراً تکان ناپذیر است ، توسط شهرهایی از جمله آتلانتا ، نیواورلئان و ونکوور تضعیف گردیده است ، زیرا هزینه های تولید پایین تر و اغلب مشوق های مالی بیشتری برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که در آنجا فیلمبرداری می شوند ، دارند. برای کالیفرنیا ، این خطر بالا است. فیلمبرداری یکی از بزرگترین و بحرانی ترین صنایع این ایالت است که از نزدیک به ۷۰۰۰۰۰ شغل و حدود ۷۰ میلیارد دلار دستمزد پشتیبانی می کند. کالیفرنیا برنامه سالانه ۳۳۰ میلیون دلار اعتبار مالیاتی خود را برای کمک به مبارزه با مهاجرت راه اندازی کرده است ، اما با رقابت گردیدید دیگر ایالت ها و کشورها مواجه است ، جایی که تلاش های هماهنگی برای جلب فیلمسازان نیز وجود دارد.

“[These places] همه سوزانا رابینز ، مدیر اجرایی کمیسیون فیلم سان فرانسیسکو ، که از تولیدات در این شهر حمایت می کند و مجوز فیلمبرداری را ارائه می دهد ، می گوید انگیزه های بسیار قدرتمندی وجود دارد که می تواند تولیدات را در جاهای دیگر جذب کند. ” “نتیجه نهایی: تولیدکنندگان بیشترین نگرانی را دارند که بیشترین ضرر را داشته باشند.” ، مانند منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، بنابراین استودیوها منابع لازم برای فیلمبرداری در آنجا را دارند.

“من دوست دارم بتوانم بگویم” اوه بله ، ما همه چیز را در اینجا در منطقه خلیج به دست آورده ایم “، اما متأسفانه ، در حال حاضر اینطور نیست ،” می گوید مارک والتر ، مدیر استودیو توسعه برای Cinelease ، که دارای دو استودیو در منطقه خلیج است: Film Mare Island در Vallejo و فیلم Treasure Island در نزدیکی سان فرانسیسکو. “بسیاری از آن کارها یا در لس آنجلس انجام می شود یا در برخی از ایالت های دیگر که مشوق دارند.” ، در اوایل دهه ۲۰۰۰ در ایالات از جمله لوئیزیانا و نیومکزیکو به عنوان راهی برای مقابله با تولیدات فراری که در دهه ۹۰ به کشورهایی مانند کانادا فرار می کردند ، شروع به تولید کرد. تورنتو مدتهاست که در نیویورک و دیگر شهرهای آمریکا به عنوان بازیگر اصلی فعالیت می کند-حتی اقتباس از نمایش بزرگ موزیکال شیکاگو در سال ۲۰۰۲ از فیلمبرداری در شهر بادخیز برای کانادا صرف نظر کرد.

مطالعه ای که در سال ۱۹۹۹ توسط شرکت مشاوره مانیتور انجام گردید ، تولیدات فیلم و تلویزیون فراری را “موضوعی مداوم ، رو به رگردید و بسیار مهم برای ایالات متحده” نامید. به عنوان مثال ، در سال ۱۹۹۸ ، ۲۸۵ از ۱۰۷۵ محصول سینمایی و تلویزیونی توسعه یافته در ایالات متحده در محدوده این مطالعه در خارج از کشور فیلمبرداری گردید که ۱۸۵ درصد از ۱۰۰ محصول در سال ۱۹۹۰ جهش داشت. این امر ۱۰٫۳ میلیارد دلار ضرر اقتصادی برای ایالات متحده در آن سال به دنبال داشت. طبق این مطالعه ، بیش از ۲۰۰۰۰ شغل معادل تمام وقت قطع گردید. اکثر این تولیدات با انگیزه هایی در کانادا جذب گردیدند ، در حالی که بخشی از آن به انگلستان و استرالیا رفت.

در پاسخ ، چندین ایالت ایالات متحده تصمیم گرفتند برنامه های مشابهی را برای کمک به نگه داشتن کسب و کار فیلم و تلویزیون در خانه اجرا کنند ، اما نه در کالیفرنیا. این اقدامات در نهایت منجر به تیراندازی تولیدات عمده در مکانهایی گردید که از هالیوود دور هستند. فیلمهای مارول مانند Avengers: Endgame و Black Panther ، برای مثال ، در گرجستان فیلمبرداری گردیدند ، در حالی که فیلمهای برنده جایزه مانند Hell or High Water و Independence Day: Resurgence در نیومکزیکو فیلمبرداری گردید.

دیدن این ایالت های دیگر در تلاش برای گرفتن یک قطعه در سال ۲۰۰۹ ، کالیفرنیا برنامه اعتباری مالیاتی فیلم خود را راه اندازی کرد و سالانه ۱۰۰ میلیون دلار اعتبار به مدت ۸ سال به فیلم های برگزیده و پروژه های تلویزیونی اختصاص داد. در سال ۲۰۱۴ ، دولت برنامه را بازبینی کرد و میزان اعتبارات را به ۳۳۰ میلیون دلار در سال افزایش داد. سومین تکرار برنامه اعتباری مالیاتی فیلم و تلویزیون کالیفرنیا در ژوئیه گذشته آغاز گردید و همچنین تا سال ۲۰۲۵ مبلغ ۳۳۰ میلیون دلار در سال تامین می شود. (اعتبار مالیاتی بخشی از مالیات بر درآمد شرکت تولیدی به دولت را حذف می کند.) [۱۹۶۵۹۰۰۷] مقامات می گویند که برنامه کالیفرنیا تاکنون تأثیر مثبتی بر ایالت داشته است. بر اساس گزارش دفتر فیلم و فیلم Film.L.A ، فیلمبرداری در محل در منطقه بزرگتر لس آنجلس در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ ۳ درصد افزایش یافته است.

 شانگ چی و افسانه ده حلقه

فیلم هایی مانند شانگ چی مارول و افسانه ده حلقه ، که در سانفرانسیسکو فیلمبرداری گردید ، می تواند میلیون ها دلار برای اقتصاد محلی به ارمغان بیاورد.


مارول

کالین بل ، مدیر اجرایی کمیسیون فیلم کالیفرنیا ، می گوید محصولات تأیید گردیده در دومین دوره برنامه اعتبار مالیاتی این ایالت در راه تولید حدود ۱۱٫۲ میلیارد دلار هزینه مستقیم مستقیم دولتی هستند ، که تا حد زیادی ۱٫۵۵ میلیارد دلار دریافتی آنها را جبران می کند. اعتبارات مالیاتی او می گوید که بیست و سه مجموعه تلویزیونی نیز از طریق این برنامه از سایر ایالت ها و کشورها به کالیفرنیا نقل مکان کردند ، از جمله مهماندار پرواز (که قبلاً در نیویورک فیلمبرداری گردیده بود) ، چاد (که در ونکوور فیلمبرداری می کرد) و داستان ترسناک آمریکایی (که در لوئیزیانا).

بل می گوید: “ما باید رقابت خود را بهبود بخشیم و حفظ کنیم.” “صنعت سرگرمی در کالیفرنیا متولد گردید ، و ضروری است که ما همچنان رقابتی ترین شرایط را فراهم کنیم تا تولیدات را در اینجا تکمیل کرده و آنها را از سایر حوزه های قضایی فریب دهیم.”

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

ویروس کرونا می تواند سالها بر فیلم ها تأثیر بگذارد۶:۰۸

فقط ایالات دیگر ایالات متحده نیستند که سعی در جذب تولیدات دارند. شهرهایی مانند سیدنی ، لندن و بوداپست نیز دارای مشوق ها و استودیوهای فیلمبرداری بزرگ هستند. استودیوهای Pinewood در خارج از لندن محل حق امتیاز جیمز باند است و دو فیلم پیش ساخته جنگ ستارگان در استودیو Fox در سیدنی فیلمبرداری گردیده است. استرالیا همچنین میزبان فیلم های مارول ثور بوده است.

در حالی که محافظت از صنعت فیلم ایالات متحده ممکن است برای برخی بی اهمیت یا بی اهمیت به نظر برسد (به هر حال ، بسیاری از تماشاگران ممکن است اهمیتی ندهند که جایی کجا فیلم گرفته می شود) ، اما می تواند همانطور که در گزارش شرکت مانیتور نشان داده گردیده است ، تأثیر قابل توجهی بر اقتصاد دارد. بر اساس گزارش CNN ، فروش دارایی های معنوی ، که شامل نرم افزار ، فیلم و برنامه های تلویزیونی است ، در سال ۲۰۱۷ ۴۹ میلیارد دلار درآمد داشته است.

“[Film] یکی از بزرگترین صادرات این کشور است ،” استیو دایان ، منشی و خزانه دار تیم استرالیا ۳۹۹ ، که نماینده کارگران صنعت فیلم است ، می گوید. “اقتصاد ما در نتیجه مشاغل پردرآمد که صنعت سینما ایجاد می کند سود می برد.” برنامه اعتباری مالیاتی فیلم و تلویزیون کالیفرنیا شامل ۵٪ اعتبار مالیاتی اضافی برای پروژه های غیر مستقل است که در خارج از منطقه استودیوی ۳۰ مایل لس آنجلس واقع می شوند ، منطقه ای که از تقاطع بلوار بورلی و لا سیینگا امتداد دارد.

سان فرانسیسکو همچنین در سال ۲۰۰۶ انگیزه فیلم خود را با نام صحنه در برنامه تخفیف سانفرانسیسکو راه اندازی کرد ، که به تولیدکنندگان واجد شرایط مبلغ ۶۰۰۰۰۰ دلار بازپرداخت بابت هزینه ای که به شهر پرداخت می شود ، ارائه می دهد. رابینز می گوید حدود ۲۶ فیلم از ابتدای آن از این برنامه استفاده کرده اند ، از جمله آبی یاسمن ، استیو جابز و آخرین سیاهپوست در سان فرانسیسکو.

 خانمهای رنگ گردیده

مکانهای نمادین مانند خانمهای رنگ گردیده در سان فرانسیسکو سالهاست که به جذب فیلمسازان کمک کرده است.


گتی ایماژ

دلیل بزرگی که کالیفرنیا و ایالت های دیگر می خواهند استودیوها را به خود جلب کنند ، درآمدزایی نیست. رابینز می گوید اگر تولیدی از برنامه تخفیف صحنه در سانفرانسیسکو استفاده کند و به مدت ۲۳ روز فیلمبرداری کند ، به عنوان مثال ، تغذیه و نگهداری بازیگران و خدمه می تواند بین ۳ تا ۴ میلیون دلار به اقتصاد محلی کمک کند.

او می گوید وقتی بازیگران و خدمه The Matrix 4 در اوایل سال ۲۰۲۰ در سانفرانسیسکو فیلمبرداری کردند ، آنها یک ماه اقامت کردند و حدود ۱۶۰۰۰ شب هتل رزرو کردند. “هنگامی که ما یک فیلم پرفروش مانند شانگ چی یا ماتریکس داریم [۴] ، آنها در مدت زمان بسیار کوتاهی بسیار بیشتر از آن را در اقتصاد محلی ما قرار می دهند … فیلم واقعاً پول زیادی به سینما تزریق می کند. اقتصاد. “

نگه داشتن پروژه ها در کالیفرنیا همچنین می تواند برای بازیگران و اعضای خدمه که به دلیل تعهدات خانوادگی یا سایر وظایف قادر به جابجایی طولانی مدت نیستند بسیار مهم باگردید. والتر می گوید متقاعد کردن استعدادها برای اقامت در محلی دور از LA برای یک سریال تلویزیونی بسیار راحت تر از متقاعد کردن آنها برای مهاجرت به خارج از کشور به مکانی مانند آلبوکرکی است.

“من فکر می کنم استعداد برای انتقال از LA به منطقه خلیج اهمیتی ندارد.” “من این کار را انجام دادم ، و من آن را دوست دارم.”

دایان می گوید چند عضو از تیمستر ۳۹۹ با گسترش صنعت فیلمسازی به ایالت های دیگر ، کالیفرنیا را به طور دائم ترک کرده اند ، که تا حدی ناشی از هزینه کمتر زندگی در مناطق دیگر است. اما او خاطرنشان می کند که برنامه اعتبار مالیاتی کالیفرنیا نه تنها با جذب پروژه های بیشتر به افراد صنعت فیلم سود رسانده است ، بلکه به رستوران ها ، هتل ها و سایر مشاغل مرتبط با گردشگری و کارکنان آنها نیز کمک کرده است.

“وقتی LA را ترک می کنیم و به فرسنو ، بیکرزفیلد ، سان فرانسیسکو یا سان دیه گو ، ما بخش بزرگی از خدمه خود را می گیریم. ” همه این موارد به نفع دولت است. ”

رونق تولید پس از قرنطینه

البته ، همه گیری COVID-19 تولید فیلم و تلویزیون در سراسر جهان را مجبور کرد تا ماه ها به بن بست برسد. رابینز می گوید در دو سال اخیر مالی خود ، سان فرانسیسکو تقریباً نیمی از تعداد معمول مجوزهای فیلم (کاهش به ۳۶۱ مجوز در سال مالی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ و ۲۶۳ مجوز در سال ۲۰۲۰-۲۱) را صادر کرده و کمتر از نیمی از تعداد روزهای فیلمبرداری را داشته است. به اما از آنجا که منطقه خلیج به سرعت اقدام کرد تا سال گذشته قرنطینه COVID-19 را ایجاد کرده و منحنی را مسطح کند ، نسبت به بسیاری از مناطق کشور کنترل بهتری در برابر همه گیری داشت. در نتیجه ، تولیدکنندگان نیویورک و لس آنجلس از تابستان گذشته برای تولید عکس های تجاری و ساکن به سان فرانسیسکو سرازیر گردیدند.

اکنون با واکسن های COVID-19 ، تولید فیلم و تلویزیون در سراسر ایالت به سرعت در حال بازگشت است. رابینز می گوید تعداد انگشت شماری از تولیدات ، که هنوز نمی تواند نامی از آنها بگذارد ، قرار است در پاییز و زمستان امسال در منطقه خلیج فیلمبرداری شوند ، و چند ماه آینده پر کار را پیش رو دارند.

در جنوب ، بل می گوید تقاضای زیادی برای محتوا وجود داشته است که مراحل در LA با حداکثر ظرفیت انجام می شود. این امر با استفاده از عادت های تعطیل کننده در طول قرنطینه تگردیدید گردیده است ، که باعث گردید تماشاگران مشتاقانه منتظر فصل های بعدی برنامه های مورد علاقه خود باشند تا روی پلتفرم های پخش مانند Netflix یا Hulu پخش شوند. حالا استودیوها سرانجام می توانند روی ایجاد محتویات عقب افتاده کار کنند.

دایان می گوید: “استودیوها بسترهایی برای تغذیه دارند.” “از تعطیلی کامل و بیکاری به ۱۰۰٪ اشتغال رسیده است.”

 هالیوود

پس از قرنطینه COVID-19 ، همه چیز در هالیوود و اطراف کالیفرنیا در حال افزایش است.


Getty Images
والتر می گوید

مراحل کاملاً رزرو گردیده LA می تواند خلیج را به عنوان یک مرکز فیلمبرداری و تولید تقویت کند ، زیرا شرکت ها به دنبال فضای باز استودیو هستند. برخی از عناوین بزرگ اخیراً در استودیوهای Film Mare Island و Film Treasure Island این شرکت فیلمبرداری گردیده اند ، از جمله فیلم علمی تخیلی Bumblebee 2018 و سری Netflix 13 Reasons Why. والتر می گوید ، در حالی که تعداد انگشت شماری از صحنه های صوتی در سراسر منطقه پراکنده گردیده اند ، مدیریت اکثر برنامه های تلویزیونی شبکه ای یا فیلم های سینمایی کافی نیست.

“از لحاظ تاریخی ، مردم از مکانهای موجود در منطقه خلیج استفاده می کنند ، اما سپس آنها کار صحنه ای را در LA انجام می دهند.” “این مرا ناراحت می کند زیرا ما باید این زیرساخت ها را در اینجا داشته باشیم.”

رابینز می گوید کمیسیون فیلم سانفرانسیسکو هنوز در حال بررسی راه هایی است تا “فیلم را به بخش مهمی از نشاط اقتصادی شهر تبدیل کند” پس از همه گیری ، که می تواند شامل ایجاد کافی باگردید. فضای صحنه برای سهولت فیلمبرداری تولیدات در منطقه. اما این گزینه ها هنوز در حال بحث هستند.

در همین حال ، این منطقه همچنان فیلمسازان را به خود جلب می کند که امیدوارند نه تنها نقاط دیدنی سان فرانسیسکو مانند پل گلدن گیت و برج کویت ، بلکه تمام گوشه و کنار جهان را به تصرف خود در آورند. راناهان ، مدیر مکان سان فرانسیسکو ، می گوید که همه کاره بودن محله ها و چشم اندازهای شهر ، طیف وسیعی از پروژه ها را با داستان هایی که در مکان های مختلف رخ می دهد ، جذب می کند. وقتی چند سال پیش درام Hemwayway & Gellhorn در HBO در سانفرانسیسکو فیلمبرداری گردید ، شهر و مناطق اطراف آن به عنوان ایستگاه هایی برای نقاط مختلف جهان از جمله کوبا ، اسپانیا و چین عمل کردند.

“آنچه مردم را به اینجا می رساند این است که ما می توانیم یک یا دو بلوک در هر نقطه از جهان پیدا کنیم.” “در حین رانندگی ، می توانم آن را پیدا کنم.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت