نرخ بازپرداخت وام مسکن در ۲۰ اوت ۲۰۲۱: نرخ کاهش می یابد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 028-cnet-finance-mortgage-home-purchase

Jim Lane/Getty

به طور کلی ، نرخ بازپرداخت وام های مسکن با یک نرخ قابل توجه کاهش یافته است.

نرخ متوسط ​​بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت در سطح کشور افزایش یافت ، در حالی که نرخ های بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت کاهش یافت. در عین حال ، میانگین نرخ های بازپرداخت مجدد ثابت ۱۰ ساله شاهد رگردید بود.

نرخ بهره بازپرداخت مجدد هرگز سنگ نمی شود – اما نرخ ها از نظر تاریخی پایین بوده است. اگر قصد دارید خانه خود را مجدداً تأمین مالی کنید ، ممکن است زمان بسیار خوبی برای دریافت نرخ مناسب باگردید. اما مثل همیشه ، مطمئن شوید که قبل از تأمین مالی مجدد ، ابتدا به اهداف و شرایط شخصی خود فکر کنید و برای یافتن وام دهنده ای که به بهترین وجه می تواند نیازهای شما را برآورده کند ، خرید کنید.

نرخ بازپرداخت ۳۰ ساله ثابت

متوسط ​​نرخ سود فعلی برای بازپرداخت ۳۰ ساله ۳٫۰۲ is است که نسبت به آنچه یک هفته پیش شاهد آن بودیم ۱ واحد کاهش یافته است. (نقطه پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.)

یکی از دلایل تأمین مجدد وام ثابت ۳۰ ساله از مدت کوتاه مدت وام این است که پرداخت ماهانه خود را کاهش دهید. اگر در پرداخت های ماهانه خود در حال حاضر با مشکل روبرو هستید ، تأمین مالی ۳۰ ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باگردید. در عوض پرداختهای ماهانه کمتر ، نرخهای بازپرداخت ۳۰ ساله به طور معمول بیشتر از نرخهای ۱۵ ساله و ۱۰ سال تأمین مجدد خواهد بود. همچنین وام خود را با سرعت کمتری پرداخت خواهید کرد.

بازپرداخت ۱۵ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ وام ۱۵ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۲٫۳۱ درصد است که نسبت به هفته گذشته ۱ واحد افزایش داشته است.

یک تأمین مالی مجدد ثابت ۱۵ ساله به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را در مقایسه با وام ۳۰ ساله افزایش می دهد. از سوی دیگر ، در بهره خود صرفه جویی می کنید ، زیرا وام را زودتر پرداخت می کنید. نرخ بهره برای تأمین مالی مجدد ۱۵ ساله نیز کمتر از نرخ بازپرداخت ۳۰ ساله است ، بنابراین در دراز مدت حتی بیشتر پس انداز خواهید کرد.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ وام ۱۰ ساله بازپرداخت ثابت در حال حاضر ۲٫۳۵ درصد است که نسبت به هفته گذشته ۲ واحد افزایش داشته است.

بازپرداخت مجدد ۱۰ ساله به طور معمول دارای بیشترین پرداخت ماهانه از همه شرایط تأمین مالی مجدد ، اما کمترین نرخ بهره است. تأمین مالی مجدد ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در بهره خود صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که می توانید با ارزیابی بودجه و وضعیت کلی مالی ، هزینه ماهانه بالاتری را پرداخت کنید.

جایی که نرخ ها تعیین می شود

ما با استفاده از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روندهای نرخ تأمین مجدد را دنبال می کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت توسط وام دهندگان در سراسر کشور ارائه گردیده است:

میانگین نرخ بهره بازپرداخت مجدد

محصول نرخ هفته گذشته تغییر
بازسازی ثابت ۳۰ ساله ۳٫۰۲٪ ۳٫۰۳٪ -۰٫۰۱
رفيق ۱۵ ساله ثابت ۲٫۳۱٪ ۲٫۳۰٪ +۰٫۰۱
رفي ثابت ۱۰ ساله ۲٫۳۵٪ ۲٫۳۳٪ +۰٫۰۲

نرخ تا اوت . ۲۰ ، ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن بهترین نرخ بازپرداخت مجدد

مهم است بدانید که نرخ های تبلیغ گردیده آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. شرایط بازار تنها عامل نرخ بهره نیست. برنامه کاربردی و سابقه اعتباری شما نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

به طور کلی ، شما می خواهید نمره اعتباری بالا ، نسبت استفاده از اعتبار کم ، و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع برای به دست آوردن بهترین نرخ بهره را داشته باشید. شما به طور کلی می توانید نسبت به نرخ های متوسط ​​بهره به صورت آنلاین احساس خوبی داشته باشید ، اما حتماً با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید تا نرخ های خاصی را که واجد شرایط آن هستید ببینید. و هزینه ها و هزینه های بسته گردیدن را که ممکن است مبلغ زیادی از قبل هزینه کنند ، فراموش نکنید.

همچنین باید بدانید که بسیاری از وام دهندگان در مورد تصویب وام در چند ماه گذشته شرایط سخت تری داشته اند. به این ترتیب ، اگر رتبه اعتباری محکمی ندارید ، واجد شرایط تأمین مالی مجدد – یا نرخ پایین – نخواهید بود.

قبل از درخواست تأمین مالی مجدد ، باید درخواست خود را تا حد ممکن قوی کنید تا بهترین نرخ های موجود را بدست آورید. شما می توانید این کار را با نظارت بر اعتبار خود ، مسئولیت پذیری در قبال بدهی و نظم دادن به امور مالی خود قبل از درخواست مجدد تأمین مالی انجام دهید. همچنین مطمئن شوید که پیشنهاد چندین وام دهنده را به منظور به دست آوردن بهترین نرخ مقایسه می کنید.

چه موقع باید دوباره سرمایه گذاری کنم؟

برای اینکه تأمین مالی مجدد منطقی باگردید ، عموماً می خواهید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید. صرف نظر از نرخ بهره ، تغییر مدت وام شما نیز دلیل دیگری برای تأمین مالی مجدد است. نرخ های بهره در چند ماه گذشته در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است ، اما این تنها چیزی نیست که هنگام تصمیم گیری در مورد تأمین مجدد سرمایه باید به آن توجه کنید.

اهداف و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید ، از جمله مدت زمانی که قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید. داشتن یک هدف خاص برای تأمین مالی مجدد مفید است – مانند کاهش پرداخت ماهانه یا تعدیل مدت وام. همچنین به خاطر داشته باشید که هزینه های بسته گردیدن و سایر هزینه ها ممکن است مستلزم سرمایه گذاری اولیه باگردید.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای همه گیری شرایط خود را محدود کرده اند. اگر نمره اعتباری محکمی ندارید ، ممکن است واجد شرایط بهترین نرخ نباشید. بازپرداخت مجدد با نرخ بهره کمتر می تواند در دراز مدت برای شما صرفه جویی کند و به شما کمک کند تا وام خود را زودتر پرداخت کنید. اما تجزیه و تحلیل دقیق هزینه و فایده برای تأیید اینکه انجام این کار منطقی است ضروری است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت