این دستگاه ۲۵ دلاری در یک دقیقه قهوه سرد می سازد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 قهوه سرد

Hyperchiller برای قهوه نوشندگان قهوه ای که عاشق دمکرده-یا انتظار نیستند ، مناسب است.


دیوید واتسکی/CNET

من در تمام فصل ها قهوه خوری سرد می کنم ، بسیار متشکرم. من قهوه داغ را در صبح های سرد یا در یک رستوران نقره ای دوست دارم و چیزی شبیه یک کاپوچینو خوب نیست ، اما حالت سرد من پیش فرض من است. این روزها روش های زیادی برای دم کشیدن و خرید قهوه سرد وجود دارد.

دمکرده سرد – قهوه ای که در خاک سرد به مدت ۱۲ ساعت یا بیشتر تهیه می شود – به عنوان مثال محبوب گردیده است. فرقه گرای سرد می گویند فرآیند نیم روز یک نوشیدنی قوی تر و نرم تر تولید می کند و به نظر می رسد طرفداران آن آن را دوست دارند . اما برخی ، از جمله شما واقعاً ، قهوه ملایم تر و سنتی را ترجیح می دهند. آن روش مجموعه مشکلات خاص خود را ارائه می دهد. اگر باید قهوه را بلافاصله یخ بزنید باید منتظر بمانید تا سرد شود-هیچ کدام ایده آل نیست.

Hyperchiller را وارد کنید ، یک دستگاه جمع و جور ۲۵ دلاری که ادعا می کند فقط در یک دقیقه می تواند تقریباً هر نوشیدنی ، کافئین دار ، الکلی ، داغ ، یا در دمای اتاق یا غیره را خنک کند.

 hyper-in-freezer

Hyperchiller در زیستگاه طبیعی آن.


دیوید واتسکی/CNET

بیشتر بخوانید: قهوه سرد به سبک ژاپنی در مقابل دمکرده سرد: کدام بهتر است؟

این چیز چگونه کار می کند؟

Hyperchiller تقریباً به اندازه یک کوزه بزرگ است سس پاستا. دارای یک محفظه خنک کننده داخلی با دو لایه یخ در دو طرف محفظه است. لایه های یخ در ظروف ضد زنگ داخلی قرار دارند ، بنابراین وقتی مایع را داخل آن بریزید بدون ذوب گردیدن و رقیق کردن آن ، سرد می شود. محفظه مایع داغ نیز نازک است بنابراین نوشیدنی داغ را به بیرون پخش می کند و آن را سریعتر از کورسیکول یا سنگهای ویسکی منجمد .

 اتاقهای هایپرکلر

نمای پرندگان از Hyperchiller.


دیوید واتسکی/CNET

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که شما باید دستگاه را بعد از هر بار استفاده مجدداً یخ بزنید (مانند تقریباً با هر دستگاه دیگری در این رده) پس از استفاده از Hyperchiller برای نوشیدنی های داغ ، باید آن را برای چند بار دوباره فریز کنید. ساعت – در حالت ایده آل ۸ یا بیشتر برای نوشیدنی های دمای اتاق از جمله شراب و ویسکی ، آنقدر آب نمی شود و بنابراین زمان کمتری برای تازه گردیدن نیاز دارد. اما آنچه جالب است این است که شما هرگز مجبور نیستید آب را تغییر دهید یا دوباره پر کنید ، زیرا تنها محفظه ای که کثیف می شود اتاق بین آن است. و حتی برای این کار فقط به شستشوی سریع نیاز دارید و سپس می توانید آن را دوباره وارد کنید. have؟

تست سرد کردن قهوه سرد

Hyperchiller برای بسیاری از موارد عالی است ، اما قهوه سرد هدف شماره یک من بود ، بنابراین من یک دیگ بزرگ جاوا مورد علاقه خود را داغ دم کردم. قهوه تازه دم کرده ۱۷۵ درجه فارنهایت بود اما وقتی ۱۲ اونس را از طریق Hyperchiller دویدم و آن را به مدت یک دقیقه رها کردم ، چیزی که بیرون آمد ۱۰۰ درجه خنک تر بود ، تا دمای اتاق ۷۵ درجه. بقیه قهوه داغ را یک دقیقه دیگر (در مجموع دو عدد) گذاشتم و آنچه از دستگاه بیرون آمد ، لرز داشت ، تا ۵۹ درجه. من محفظه های داخلی را بررسی کردم و هنوز مقدار کمی یخ وجود داشت ، به این معنی که می توانم نیمه دیگر گلدان را خنک کنم – البته نه به این خوبی – یا فقط در چند ساعت Hyperchiller را مجدد فریز کنم.

این خوب بود به خیلی خوب.

 قهوه یخ زده

یک دقیقه پس از مونتاژ ، ذوب یخ بسیار کمی در قهوه فوق سرد من وجود داشت.


دیوید

از آنجا که چای در دمای مشابه داغ دم می کند و اغلب در دمای سرد مشابه قهوه سرد مصرف می شود ، این آزمایش قهوه تقریباً در مورد چای کاربرد دارد.

آزمایش شراب

کارشناسان می گویند ۴۸ تا ۵۵ درجه فارنهایت برای نوشیدن شراب سفید بهینه است. در دمای اتاق ، شراب من در دمای ۷۵ درجه خوب اندازه گیری گردید. اما یک ۴۵ ثانیه از طریق Hyperchiller چرخید و در دمای کامل ۴۵ درجه قرار داشت و آماده نوشیدن بود (من هم چنین کردم.) با شراب ، Hyperchiller هیچ تقریباً به اندازه قهوه داغ کار می کرد و بنابراین اتاقهای داخلی هنوز عمدتا یخ زده بودند. من به راحتی می توانم شراب بیشتری (با پذیرش چالش) یا فقط ۲۵ دقیقه دیگر در فریزر سرد کنم و دوباره به حالت جامد درآید.

 hyerchiller-wine

جوانه های ساعت خوش خانه جدید.


دیوید واتسکی/CNET

بسیار شبیه به مقایسه چای و قهوه ، Hyperchiller با ویسکی همان کاری را می کند که برای شراب سفید در دمای اتاق انجام می دهد ، و بنابراین اگر شما یک نوشیدنی بوربونی یا اسکاتلندی سرد هستید که اثر رقیق کننده را دوست ندارد ، این فوق العاده کار خواهد کرد فقط مطمئن شوید که خوب و تمیز است تا طعم کباب تیره کلمبیایی ناخواسته در Pappy 20 ساله شما به دست نیاید. یا شاید این خوب باگردید. هوم …

به هر حال ، من این چیز کوچک را دوست دارم. شما می توانید یک Hyperchiller را در یکی از چهار رنگ تنها با ۲۵ دلار خریداری کنید و در زمان لازم برای سفارش در Starbucks قهوه سرد بدون آب را میل کنید.

تابستان مبارک (هنوز) ، همه!

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت