در اینجا نرخ وام مسکن ۲۰ اوت ۲۰۲۱ آمده است: نرخ ها کاهش می یابد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 030-cnet-finance-وام مسکن-خرید خانه

جیم لین/گتی

امروز چند نرخ وام مسکن مهم کاهش یافت. در حالی که متوسط ​​نرخ های وام مسکن ۱۵ ساله ثابت بود ، میانگین نرخ سود وام مسکن ثابت ۳۰ ساله کاهش یافت. ما همچنین شاهد کاهش نرخ متوسط ​​۵/۱ وام مسکن با نرخ قابل تنظیم بودیم. نرخ بهره وام مسکن هرگز سنگ نمی شود ، اما نرخ بهره از نظر تاریخی پایین است. اگر قصد تأمین مالی یک خانه را دارید ، اکنون ممکن است زمان ایده آل برای دریافت نرخ ثابت باگردید. قبل از خرید خانه ، به یاد داشته باشید که نیازهای شخصی و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید و برای یافتن بهترین وام برای چند وام گیرنده خرید کنید.

مقایسه نرخ وام مسکن در سراسر کشور از وام دهندگان مختلف

وام مسکن ۳۰ ساله با نرخ ثابت

برای وام مسکن ۳۰ ساله با نرخ ثابت ، متوسط ​​نرخ پرداختی شما ۳٫۰۳، است که یک کاهش است نسبت به یک هفته قبل از ۱ امتیاز پایه (امتیاز پایه معادل ۰٫۰۱٫ است.) بیشترین مدت استفاده از وام ، وام مسکن ثابت ۳۰ ساله است. وام مسکن ثابت ۳۰ ساله اغلب دارای نرخ بهره بالاتری نسبت به وام مسکن ۱۵ ساله با نرخ ثابت است-اما پرداخت ماهیانه کمتری نیز دارد. شما نمی توانید به سرعت خانه خود را پرداخت کنید و سود بیشتری را در طول زمان پرداخت خواهید کرد ، اما اگر به دنبال به حداقل رساندن پرداخت ماهانه خود هستید ، وام مسکن ثابت ۳۰ ساله گزینه خوبی است.

وام مسکن ۱۵ ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ برای وام مسکن ۱۵ ساله و ثابت ۲٫۳۲ است که از نرخ مشابه هفته گذشته مشابه است. شما قطعاً پرداخت ماهانه بیشتری با وام مسکن ۱۵ ساله در مقایسه با وام مسکن ثابت ۳۰ ساله خواهید داشت ، حتی اگر نرخ بهره و مبلغ وام یکسان باگردید. اما یک وام ۱۵ ساله معمولاً معامله بهتری خواهد بود ، به شرطی که بتوانید پرداخت های ماهانه را بپردازید. از جمله این موارد می توان به نرخ بهره پایین تر ، بازپرداخت زودتر وام مسکن و پرداخت سود کل کمتر در بلند مدت اشاره کرد.

وام مسکن با نرخ قابل تنظیم ۵/۱

وام مسکن با نرخ قابل تنظیم ۵/۱ دارای نرخ متوسط ​​۳٫۰۴، است که نسبت به هفته گذشته ۲ واحد پایه کاهش یافته است. در پنج سال اول ، معمولاً نرخ بهره کمتری با ARM 5/1 در مقایسه با وام مسکن ثابت ۳۰ ساله دریافت خواهید کرد. با این حال ، از آنجا که نرخ با نرخ بازار تنظیم می شود ، می توانید پس از آن زمان هزینه بیشتری بپردازید ، همانطور که در شرایط وام شما توضیح داده گردیده است. اگر قصد دارید خانه خود را قبل از تغییر نرخ بفروشید یا دوباره تأمین مالی کنید ، وام مسکن با نرخ قابل تنظیم ممکن است برای شما منطقی باگردید. در غیر این صورت ، تغییرات در بازار به این معناست که با تنظیم نرخ بهره ، نرخ بهره شما می تواند معامله خوبی باگردید.

روند نرخ وام مسکن

ما از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به همان شرکت مادر CNET است ، برای پیگیری روند روزانه نرخ وام مسکن استفاده می کنیم. این جدول به طور میانگین نرخ های ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر ایالات متحده را خلاصه می کند:

نرخ بهره وام مسکن امروز

مدت وام نرخ امروز هفته گذشته تغییر
نرخ وام مسکن ۳۰ ساله ۳٫۰۳ [ ۳٫۰۴ [ -۰٫۰۱
نرخ ۱۵ ساله ثابت ۲٫۳۲ [ ۲٫۳۲ [ N/C
نرخ وام مسکن ۳۰ ساله ۳۰ ساله ۲٫۸۰ ۲٫۸۱ [ -۰٫۰۱
نرخ بازپرداخت وام مسکن ۳۰ ساله ۳٫۰۲ [ ۳٫۰۳ [ -۰٫۰۱

نرخ های دقیق از ۲۰ اوت ۲۰۲۱٫

نحوه یافتن نرخ وام مسکن شخصی

هنگامی که آماده درخواست وام هستید ، می توانید با یک کارگزار وام مسکن محلی ارتباط برقرار کرده یا به صورت آنلاین جستجو کنید. هنگام بررسی نرخ وام مسکن ، به اهداف و وضعیت مالی فعلی خود فکر کنید. طیف وسیعی از عوامل-از جمله پیش پرداخت ، امتیاز اعتبار ، نسبت وام به ارزش و نسبت بدهی به درآمد-همه بر نرخ بهره وام مسکن شما تأثیر می گذارد. داشتن امتیاز اعتباری بالاتر ، پیش پرداخت بالاتر ، DTI پایین ، LTV پایین یا هر ترکیبی از این عوامل می تواند به شما در کاهش نرخ بهره کمک کند. علاوه بر نرخ وام مسکن ، هزینه های دیگر از جمله هزینه های بسته گردیدن ، هزینه ها ، امتیازات تخفیف و مالیات نیز می تواند در هزینه خانه شما نقش داشته باگردید. مطمئن شوید که فروشگاه را با چند وام دهنده – مانند اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان آنلاین به علاوه بانک های محلی و ملی – مقایسه می کنید تا بتوانید وامی را که برای شما مناسب است دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: ۷ کاری که باید قبل از مهاجرت به خانه جدید خود انجام دهید

مدت وام چگونه بر وام مسکن من تأثیر می گذارد؟

هنگام انتخاب وام مسکن ، به یاد داشته باشید که مدت وام را در نظر بگیرید ، یا زمان بندی پرداخت. شرایط وام اغلب ۱۵ سال و ۳۰ سال است ، اگرچه می توانید وام مسکن ۱۰ ، ۲۰ و ۴۰ ساله نیز پیدا کنید. تمایز مهم دیگر بین وام های مسکن با نرخ ثابت و نرخ قابل تنظیم است. نرخ بهره در وام مسکن با نرخ ثابت برای مدت زمان وام تعیین می شود. برای وام های مسکن با نرخ قابل تنظیم ، نرخ بهره برای تعدادی از سالها یکسان است (اغلب پنج ، هفت یا ۱۰ سال) ، سپس نرخ سالانه بر اساس نرخ بازار تعدیل می شود.

هنگام انتخاب بین وام مسکن با نرخ ثابت و نرخ قابل تنظیم ، باید به مدت زمانی که قصد دارید در خانه خود زندگی کنید فکر کنید. وام مسکن با نرخ ثابت ممکن است برای کسانی که قصد دارند مدتی در خانه زندگی کنند مناسب تر باگردید. وام های مسکن با نرخ ثابت در مقایسه با وام های مسکن با نرخ قابل تنظیم ثبات بیشتری را ارائه می دهند ، اما وام های مسکن با نرخ قابل تنظیم گاهی اوقات می توانند نرخ بهره پایین تری را ارائه دهند. اگر قصد ندارید خانه جدید خود را بیش از سه تا ۱۰ سال نگه دارید ، با این حال ، وام مسکن با نرخ قابل تنظیم می تواند معامله بهتری به شما بدهد. بهترین مدت وام همه بستگی به موقعیت و اهداف شما دارد ، بنابراین هنگام انتخاب وام مسکن ، آنچه را برای شما مهم است ، در نظر بگیرید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت