۲۰۲۲ فورد موستانگ ، Mach-E با بسته های Ice White Edition بسیار زیبا به نظر می رسد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

نقطه مقابل بسته خاموشی.


فورد

بسته های خاموشی ممکن است در حال حاضر مورد توجه مشتریان و خودروسازان واقع شود ، اما فورد می خواهد این روند را با بسته های جدید نسخه یخ سفید برای کوپه ۲۰۲۲ موستانگ و موستانگ ماچ ۲۰۲۲ [۲۰۲۲] تغییر دهد. E SUV برقی. نام تجاری نسخه های جدید عصر پنجشنبه را فاش کرد و همانطور که از نام آنها مشخص است ، همه چیز در مورد روشن کردن رنگها با رنگهای سفید روشن است. رنگ بیرونی فلزی سفید. تزئینات بیرونی نیز رنگ های تیره را به نفع لهجه های سفید ، از جمله نشان اسب ، کنار می گذارد و چرخ های ۱۹ اینچی با جیب های سفید رنگ ، ظاهر را کامل می کند. فورد مدام سعی می کرد از عبارت “ice-out” برای توصیف ظاهر استفاده کند ، اما بیایید سعی نکنیم این کار را بکنیم؟

داخل SUV تودوزی خاکستری روشن دارد و یک الگوی نقره ای شش ضلعی جزئیات جالبی را ارائه می دهد. تابلو ابزار همانند نمای بیرونی ، کابین خلبان نیز دارای نشانهای اسب سفید است. رنگ بیرونی آکسفورد سفید با عناصر سفید یخی در اطراف چراغ های عقب و چرخ های ۱۹ اینچی است که آن را در طراحی خود به دهه ۹۰ باز می گرداند. فضای داخلی نمای سیاه و سفید با درج چرم سفید در و صندلی دارد ، در حالی که دوخت سفید متضاد رنگ مشکی را روی قطعات مختلف تزئین می کند. لهجه آلومینیومی روی خط داش کمک می کند تا حالت خنک تر خودرو پونی همچنان پابرجا بماند. در حال حاضر ، برخلاف Triple White Fox Bodies که چند دهه قبل همه قابل تبدیل بودند ، فقط برای کوپه ها در دسترس است.

خریداران می توانند مدلهای Mustang Mach-E Ice White خود را از پاییز امسال سفارش دهند تا اوایل سال آینده در نمایندگی ها فرود آیند. موستانگ کوپه در آغاز سال ۲۰۲۲ به آن ملحق می شود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت