Madden 2022 بازگشته و شاید این بار واقعاً نسل بعدی باشد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 image8

آیا امسال سال جت ها خواهد بود؟ آیا این مربوط به Madden خواهد بود؟


EA Sports

یک سال دیگر است ، اواخر آگوست دیگر که Madden EA Sports دوباره می آید ، مانند اولین برگهای پاییز. EA Sports امسال وعده تغییرات بزرگی را در حالت Franchise بازی و عملکرد بازیکنان بر اساس آمار آن داده است. (هر چند همیشه اینطور نیست؟) ما بازی کرده ایم و این برداشت های ما تا کنون است: اسکات استاین برای Jets angle و Eli Blumenthal برای Giants. درست مانند ما در سال گذشته ، ما می بینیم که چگونه اوضاع تغییر کرده است زیرا ما برای یک فصل واقعی NFL آماده می شویم. (بیایید امیدوار باشیم که جت ها و غول های واقعی نیز وضعیت بهتری داشته باشند.)

اسکات: نیم قدم دیگر نسبت به به روز رسانی نسل بعدی پاییز گذشته

من یک سال و نیم گذشته را صرف بازی بی پایان بازی New York Jets در Madden 20 و ۲۱٫ در حال حاضر من در فصل ۲۰۳۷ در Madden 21 هستم. هیچ اسمی در حال حاضر قابل تشخیص نیست: ستاره QB من کریس آبراهام است. RB شگفت انگیز من ، دارن آلن. WR آینده ران مورهد و بلن اوربان کهنه کار. بازی تمام ستاره من ، اوون تاد. اکنون که Madden 22 اینجاست همه باید بروند: EA هنوز حق نسخه های جدید بازی را ندارد.

ای کاش می کردند. من این مراسم را برای مدت طولانی ادامه دادم ، با آنها آشنا گردیدم. چهارده قهرمانی سوپربول و شمارش! Madden 22 ارتقاء های زیادی دارد که من یاد می گیرم از آنها قدردانی کنم ، هر چند ، مخصوصاً در حالت حق رای دادن. این تنها حدی است که من واقعاً بازی می کنم و در بیشتر موارد پیشرفت می بینم – امیدوارم با کمی ناخوشایندی برطرف شود.

بزرگترین تغییر مادن ، یک متر حرکت ، باعث می شود هر بازی کمی شبیه فوتبال کالج باگردید. همچنین به این معنی است که نوسانات انرژی بازی بسیار واقعی است. مادن قبلاً این ویژگی را داشت ، به یک معنا: من دیدم که تیم من در یک بازی رو به رو می شود و حریفان در حین ضربات شکست می خورند. اندازه گیر حرکت اثرات خاصی را باز می کند که روی تیم دیگر تأثیر می گذارد ، که گاهی اوقات کمی مصنوعی تحمیل می شود (لرزش دوربین یا آیکون های گیرنده گسترده به طور تصادفی پس از ضربه محکم و ناگهانی ناپدید می شوند). فکر می کنم هر چند آن را دوست دارم؟

 mad22-brady-16x9-2

گرافیک قوی به نظر می رسد ، اما در بازی بسیار شبیه به نسل بعدی Madden پاییز گذشته است نسخه ۲۱٫


EA Sports

ارتقاء گرافیک و فیزیک که سال گذشته Madden 21 برای PS5 و Xbox Series X در پاییز به دست آمد ، در حال حاضر بسیار صیقلی تر گردیده است و حرکات بازیکنان بیشتر از شتاب معمولی به نظر می رسد … من فکر می کنم در حال حاضر از رفتارها سوء استفاده می کنم. من بیشتر مورد رهگیری قرار می گیرم ، اما یاد می گیرم که بیشتر فشار بیاورم. و نقاط خشن زیادی وجود دارد. روبرت صالح ، مربی جتز ، شبیه نسخه عجیب و غریب آخرین نسل خود است. من همچنین از واکنش های مکرر طرفداران در غرفه ها و انیمیشن های پخش کننده بسیار آگاه هستم.

کنفرانس های مطبوعاتی جدید حتی عجیب تر از این است که چگونه بازی سعی می کند برخی درختان تصمیم گیر را به آمادگی قبل از بازی تزریق کند. آنها همان تعهدات تعیین هدف در بیشتر موارد به عنوان Madden 21 (و ۲۰) هستند ، و پاداش XP بسته به نحوه موفقیت شما داده می شود. اما سبک ناخوشایند حالت داستان در لحظات کنفرانس مطبوعاتی بسیار کند به نظر می رسد. از آنها گذشتم بسیاری از براق های جدید احساس کندی می کنند. من بسیاری از بازی های Madden را بازی می کنم: اعلان های سریع را بر سینماتیک های مفصل ترجیح می دهم.

نسخه های PS5 و Xbox Series X تقریباً یکسان هستند ، اما PS5 حداقل صدای بلندتری از کنترلر دارد (که برای من مفید بود) “احساس” در حال اجرا و بازیکن تکل). همچنین ، بلندگوی DualSense برخی از جلوه های محیط و صداهای QB را بیان می کند. به نظر می رسد مانند صدای سه بعدی است ، اما اگر با صدای ضعیف بازی کنم ، آن کنترلر همچنان پر سر و صدا است.

من ترجیح می دهم آمارهای بهتری در فصل داشته باشم. بسیاری از مادن هنوز بسیار آشنا احساس می کنند. مانند همیشه ، احتمالاً نیازی به ارتقا ندارید … البته ، البته ، اینگونه است که آمار بازیکنان جدید را برای فصل آینده بدست می آورید. و فرصتی برای بازی در یک فصل واقعی ۱۷ بازی واقعی. آه ، EA Sports ، برخی چیزها هرگز تغییر نمی کنند.

من هنوز آرزو می کنم که بتوانم تیم فوق العاده ۲۰۳۷ Jets خود را وارد کنم.

اما جت های ۲۰۲۱ چگونه هستند؟ تا اینجا ۶-۳ شوکر! دفاع خوب است. من گونی ها را آسان می بینم ، پوشش آن سخت است. بازی دویدن چیزی است که من در آن موفق هستم. زک ویلسون بسیار رهگیری می شود. نمی توانم بگویم که این من هستم ، هوش مصنوعی بازی یا زاچ. احتمالاً کمی از هر سه مورد.

 mad22-giantflag-16x9-2

فعالیت طرفداران در سال جاری به عامل بزرگتری در تغییر حرکت تبدیل می شود. این شاید بزرگترین تغییر باگردید.


EA Sports

Eli: اصلاحات گیم پلی کوچک ، تقریباً مشابه

EA در یک بازی بزرگ از ویژگی های جدید gameday در Madden 22 صحبت کرده است ، که برای تکرار دقیقتر یک تجربه واقعی از زندگی واقعی در یک استادیوم مملو از کنسول های نسل بعدی طراحی گردیده است. به یک ضامن جدید “M-Factor” روی تابلوی امتیاز قرار دارد و بعد از هر بازی به سمت تیم میزبان یا خارج از خانه حرکت می کند.

تیم های خانگی دارای سه مورد از این عوامل M هستند-که می توانند همه چیز را از جمله افزایش استقامت ، کمک به QB ها برای تحمل فشار ، بازی های یخ شکن یا بازی های دفاعی برای دیدن مسیرهای گیرنده پیش از موعد انجام دهند-و در عمل آنها یک عنصر جدید خوب برای بازی های ویدئویی

بازی در نقش غول ها در برخی از بازی های آنلاین ، این تأثیرات قابل توجه بود. دیدن عصبانی گردیدن بازیکنان با یک استادیوم متلای متراکم روی پای مجازی اش بیشتر شبیه زندگی واقعی بود (حتی اگر زندگی واقعی لزوماً در این فصل از هنر تقلید نکند). M-Factors نیز با هر بازی تغییر می کند و از تنوعی برخوردار است که من به عنوان بازیکن مدن مدت ها از آن لذت می بردم.

در مورد خود گیم پلی ، خوب ، همانطور که اسکات اشاره کرد ، کمی صیقلی تر است اما هنوز هم در هسته اصلی آن Madden است. ضربات جانبی و حرکت حامل توپ بهبود یافته است ، اما دویدن با توپ بسیار راحت تر از برخورد است. بازی در Xbox Series X ، از لحاظ گرافیکی نسبت به بازی سال گذشته تغییر چندانی در من ایجاد نکرده است.

 image12.png

EA Sports

تمایلات جدیدی برای برنامه بازی وجود دارد که می توانید قبل از بازی و در نیمه اول تنظیم کنید ، اما هیچ راهی برای تنظیم آنها به صورت مجموعه ای وجود ندارد. ای کاش این اجازه را می داد زیرا بعد دیگری را به بازی می آورد ، به ویژه هنگام بازی با افراد دیگر.

EA می گوید تمایلات بازیکنان بر اساس NFL Next-Gen Stats تعدیل می شود ، اما من هنوز هیچ تغییری واقعی ندیده ام. خواهیم دید که چگونه این روند در طول فصل آینده تنظیم می شود.

همه نکات کوچک واقع گرایانه من از بازی سال گذشته به طور مشابه هنوز در اینجا هستند. در حالی که بازی های ۲K NBA سال به سال با بازیکنان خود اصلاحات مستمری انجام می دهد ، به نظر می رسد EA از جایی که در آن قرار دارد راضی است. به نظر می رسد خالکوبی تعدادی از بازیکنان MIA است ، از جمله برای نامهای بزرگی مانند ستاره جلد سال گذشته ، لامار جکسون.

داورها به دلایلی خارج از زمین باقی می مانند (نه به هر حال در بازی Madden پنالتی های زیادی گفته می شود) و جشن ها نیز تغییر چندانی نداشت. شما هنوز نمی توانید کل دفاع را برای جشن یک توقف بزرگ یا یک پیک-شش لوگان رایان جمع کنید.

به نظر می رسد بازیکنان کناری دیگر چندان عمومی نیستند ، این خوب است.

مانند سال گذشته ، هیچ یک از اینها برای مدت طولانی طرفداران NFL نیستند که به دنبال رفع مشکلات مجازی فوتبال خود هستند. با این وجود ، این میوه هنوز برای به پایان رساندن یک تجربه NFL واقع بینانه بسیار کم است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت