نقض داده های T-Mobile: اکنون بیش از ۵۰ میلیون نفر تحت تأثیر قرار گرفته اند

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1229686353

T-Mobile به روز رسانی را در روز چهارشنبه منتشر کرد.


Jakub Porzycki/NurPhoto از طریق Getty Images

پیامدهای آخرین نقض داده های T-Mobile از بد به بدتر می شود. در به روز رسانی روز جمعه ، شرکت مخابراتی تلفن همراه گزارش داد که هکرها به طور غیرقانونی به یک یا چند نام مشتری مرتبط ، آدرس ، تاریخ تولد ، شماره تلفن ، IMEI و IMSI از ۵٫۳ میلیون مشتری فعلی پس از پرداخت دسترسی داشته اند. T-Mobile همچنین اعلام کرد ۶۶۷،۰۰۰ حساب دیگر از مشتریان سابق که به آنها دسترسی داشته است شناسایی گردیده است ، نام مشتریان ، شماره تلفن ها ، آدرس ها و تاریخ تولد به خطر افتاده است. ۵۰ میلیون.

T-Mobile خاطرنشان کرد که در بیشترین کشفیات خود ، جزئیات گواهینامه رانندگی مشتریان و شماره های تامین اجتماعی به طور غیرقانونی مورد دسترسی قرار نگرفته است.

روز چهارشنبه ، شرکت در یک پست اعلام کرد که اطلاعات شخصی بیش از ۴۰ میلیون مشتری توسط هکرها سرقت گردید. این اطلاعات که متعلق به مشتریان سابق و احتمالی بود ، شامل نام ، تاریخ تولد ، مشخصات گواهینامه رانندگی و شماره های تامین اجتماعی بود.

علاوه بر این ، شرکت گفت که هکرها داده های مربوط به تقریباً ۷٫۸ میلیون مشتری کنونی پس از پرداخت را جابجا کرده اند. همچنین تأیید گردید که ۸۵۰٫۰۰۰ نام مشتری پیش پرداخت T-Mobile ، شماره تلفن و پین های حساب فاش گردیده است.

معاون روز جمعه گزارش داد که این شرکت اکنون بر اساس اسناد و مدارک ثبت گردیده در دادگاه واشنگتن با یک پرونده شکایت از طریق نقض پرونده روبرو است. .

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

نقض داده های T-Mobile: آنچه شما نیاز به دانستن۲:۴۲

این نقض ، که اولین بار در روز یکشنبه گزارش گردید ، یکی از حداقل چهار موردی است که از سال ۲۰۱۵ به حامل تلفن همراه برخورد کرده است. به همین مناسبت ، معاون گزارش داد که فروشنده ای در انجمن زیرزمینی پیشنهاد فروش داده های مشتری برای ۶ بیت کوین (تقریبا ۲۷۷،۰۰۰ دلار). T-Mobile بعداً تأیید کرد که قربانی حمله سایبری گردیده است و اکنون در حال بررسی چند مشتری است که چند روز تحت تأثیر قرار گرفته است. مشتریان تحت تأثیر قرار گرفته و با نیروی انتظامی در حال هماهنگی است.

“ما حفاظت از مشتریان خود را بسیار جدی می گیریم و به طور شبانه روزی در این تحقیقات پزشکی قانونی به کار خود ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که از مشتریان خود در برابر این حمله مخرب مراقبت می کنیم. “، گفت این شرکت. “در حالی که تحقیقات ما در حال انجام است ، ما می خواستیم این یافته های اولیه را به اشتراک بگذاریم ، حتی اگر در تحقیقات خود حقایق بیشتری را بیاموزیم که باعث تغییر یا تکامل جزئیات بالا می شود.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت