مایک ریچاردز به عنوان مجری جیوپاردی کناره گیری می کند

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1325495789

جوایز امی روز ۲۰۲۱/گتی ایماژ

مایک ریچاردز پس از اعلام به دلیل اظهارات قبلی “جنسیت گرا” کمی بعد از یک هفته به عنوان مجری جیوپاردی کناره گیری می کند.

ریچاردز با عذرخواهی اعلام کرد که “حوادث و نظرات گذشته” او “برای طرفداران بیش از حد حواس پرتی است” و این که جستجو برای میزبان دائمی از سر گرفته می شود.

“ما از تصمیم مایک برای کناره گیری از میزبانی حمایت می کنیم. این هفته از دانستن … زبان توهین آمیزی که او در گذشته استفاده می کرد شگفت زده گردیدیم. ما در مورد نگرانی ها و انتظارات خود با او صحبت کرده ایم در حال حرکت به جلو است. ” ۱۹۶۵۹۰۰۸] گفته می شود که نظرات در پادکست سال ۲۰۱۴ ریچاردز به نام The Randumb Show برگزار گردید ، جایی که طبق گفته The Ringer به یک زن به عنوان “غرفه هو” اشاره کرد.

عذرخواهی کامل مایک ریچاردز به شرح زیر است: [۱۹۶۵۹۰۱۱] تیم عزیز ،

برای من ناراحت کننده است که این حوادث و اظهارنظرهای گذشته چنین سایه ای بر خطر انداخته است! همانطور که به دنبال شروع فصل جدیدی هستیم.

همانطور که در هفته گذشته اشاره کردم ، بسیار مفتخرم که از من خواسته گردید میزبان نمایش مشترک باشم و از فرصتی برای گسترش نقش خود بسیار خوشحال گردیدم. با این حال ، طی چند روز گذشته مشخص گردیده است که پیش رفتن به عنوان مجری برای هواداران ما بسیار مزاحم خواهد بود و حرکت درستی برای نمایش نیست. به این ترتیب ، من بلافاصله از سمت میزبانی کناره گیری می کنم. در نتیجه ، ما امروز تولید را لغو می کنیم.

SPT اکنون جستجوی میزبان دائمی سندیکا را از سر می گیرد. در همین حال ، ما میزبانان مهمان را برای ادامه تولید در فصل جدید ، که جزئیات آن هفته آینده اعلام می شود ، باز می گردانیم. در چند هفته گذشته و برای سردرگمی و تاخیرها این باعث گردیده است. می دانم که کارهای زیادی باید انجام دهم تا اعتماد و اطمینان شما را جلب کنم.

مایک

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت