ایلان ماسک از تسلا بات ، یک ربات انسان نما که از AI وسیله نقلیه استفاده می کند ، رونمایی کرد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 teslarobot1.png

Tesla Bot ، یک روبات انسان نما که خودروساز عصر پنجشنبه از آن رونمایی کرد.


تسلا

ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا ، روز پنجشنبه از یک ربات انسان نما به نام Tesla Bot رونمایی کرد که بر اساس همان هوش مصنوعی که توسط ناوگان خودروهای خودران تسلا استفاده می شود ، کار می کند. یک نسخه عملکردی از این ربات در هنگام افشای ماسک ظاهر نگردید ، هرچند یک رقص کمی عجیب توسط یک مجری که مانند یک تسلا بات لباس پوشیده بود.

افشای غیرمنتظره در پایان روز هوش مصنوعی تسلا رخ داد ، در حالی که ماسک جزئیات کمی در مورد ربات کمی وحشتناک و شبیه به اسلندرمن در چند اسلاید پاورپوینت ارائه کرد. او گفت که انتظار می رود این ربات ۵ پا و ۸ اینچی ۱۲۵ پوند وزن داشته و از “مواد سبک” ساخته شود.

سر آن با دوربین های خلبان خودکار که توسط وسایل نقلیه تسلا برای درک محیط استفاده می شود مجهز گردیده و دارای صفحه ای برای نمایش اطلاعات است. به صورت داخلی ، از طریق کامپیوتر خودران کامل تسلا کار می کند.

“ماسک به شوخی گفت” این دوستانه است و در دنیایی که برای انسان ساخته گردیده است حرکت می کند. “

ظاهر این ربات پس از ارائه ۹۰ دقیقه ای با جزئیات برخی از ارتقاء هوش مصنوعی در رانندگی وسایل نقلیه الکتریکی تسلا ، از جمله ابر رایانه Dojo ، که به خودروها برای آموزش حرکت در خیابان های شهر بدون انسان کمک می کند ، ظاهر گردید. معاونت. ماسک گفت: “منطقی است که آن را روی شکل انسان نما قرار دهیم.”

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

ایلان ماسک از تسلا بات رونمایی می کند۶:۳۵

سه اسلاید مشخصات پیشنهادی ربات را به تفصیل توضیح داد و ماسک مطمئن گردید که وی اشاره کرد که شما می توانید از تسلا ربات پیشی گرفته و بر آن “غلبه کنید”. او در گذشته از استفاده از روبات ها به عنوان سلاح انتقاد کرده بود و درباره خطرات احتمالی هوش مصنوعی هگردیدار داده بود – زمانی آن را “بزرگترین خطری که ما به عنوان یک تمدن با آن روبرو هستیم” نامید. من حدس می زنم اگر آنها روبات های شما فوق العاده آهسته و قدرتمند هستند ، خطرات کاهش می یابد.

“ما باید نگران هوش مصنوعی باشیم” ، ماسک در جلسه پرسش و پاسخ پس از ارائه “آنچه ما در اینجا در تسلا انجام می دهیم این است که از هوش مصنوعی مفیدی استفاده کنیم که مردم آن را دوست دارند و … بی چون و چرا خوب است.”

 techdetails.png

تسلا

در یک اسلاید خاص آمده بود که تسلا ربات “کارهای خطرناک ، تکراری و خسته کننده” را حذف می کند ، و ماسک با ارائه مثال ، پیشنهاد می کند که به ربات گفته شود “به فروشگاه بروید و مواد غذایی زیر را تهیه کنید.” نه اینکه چنین کاری به ویژه خطرناک باگردید ، اما ممکن است شما آن را تکراری و خسته کننده بدانید. وی گفت: “من فکر می کنم این بسیار عمیق خواهد بود.” “اساساً ، در آینده ، کار بدنی یک انتخاب خواهد بود. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، می توانید ، اما نیازی به انجام آن ندارید.”

گفتن اینکه چنین آینده ای چقدر دور است دشوار است. ، اما بین نشان دادن چند اسلاید پاورپوینت و ارائه یک ربات انسان نما واقعی و کارساز فاصله زیادی وجود دارد. احتمالاً زمان زیادی طول می کگردید تا نان و شیر خود را از طریق تسلا بات تهیه کنید ، اما ، ماسک گفت ، نمونه اولیه آن احتمالاً سال آینده آماده خواهد گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت