مایک ریچاردز پس از دوباره شدن نظرات قبلی از مجری جیوپاردی کنار می رود

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1325495789

جوایز امی روز ۲۰۲۱/گتی ایماژ

مایک ریچاردز پس از اعلام به دلیل اظهارنظرهای بحث برانگیز در گذشته ، کمی بیش از یک هفته به عنوان مجری جیوپاردی کناره گیری می کند.

ریچاردز صبح جمعه عذرخواهی کرد و گفت که “حوادث و اظهارات گذشته” او “برای طرفداران حواس پرتی خواهد بود” و جستجو برای میزبان دائمی از سر گرفته می شود.

“ما از تصمیم مایک برای کناره گیری از میزبانی حمایت می کنیم. این هفته از یادگیری زبان … در گذشته. ما با او در مورد نگرانی ها و انتظارات خود در جهت پیشرفت صحبت کرده ایم. ”

ریچاردز هفته گذشته پس از خدمت به عنوان تهیه کننده در دوران انتصاب الکس تربک ، به عنوان مجری انتخاب گردید. ماییم بیالیک از تئوری بیگ بنگ اعلام کرد که میزبان برنامه های ویژه است.

بنا به گزارش The Ringer ، نظرات در پادکست سال ۲۰۱۴ ریچاردز به نام The Randumb Show ارائه گردید ، جایی که او از یک زن به عنوان “غرفه هو” یاد کرد.

در اینجا عذرخواهی کامل ریچاردز آمده است:

تیم عزیز ،

برای من درد آور است که این حوادث و اظهارنظرهای گذشته چنان سایه ای بر روی خطر ایجاد کرده است که ما به دنبال شروع فصل جدیدی هستیم.

همانطور که در هفته گذشته اشاره کردم ، بسیار مفتخرم که از من خواسته گردید میزبان نمایش مشترک باشم و از فرصتی برای گسترش نقش خود بسیار خوشحال گردیدم. با این حال ، طی چند روز گذشته مشخص گردیده است که پیش رفتن به عنوان مجری برای هواداران ما بسیار مزاحم خواهد بود و حرکت درستی برای نمایش نیست. به این ترتیب ، من بلافاصله از سمت میزبانی کناره گیری می کنم. در نتیجه ، امروز تولید را لغو می کنیم.

SPT اکنون جستجوی میزبان سندیکای دائمی را از سر می گیرد. در همین حال ، ما میزبانان مهمان را برای ادامه تولید در فصل جدید باز می گردانیم ، جزئیات آن هفته آینده اعلام می شود.

من می خواهم از هرکدام از شما بخاطر توجه منفی ناخواسته ای که در چند هفته گذشته به Jeopardy وارد گردیده است و برای سردرگمی و تاخیرهایی که در حال حاضر ایجاد می شود ، عذرخواهی کنم. می دانم که کارهای زیادی باید انجام دهم تا اعتماد و اطمینان شما را جلب کنم.

مایک

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت