فیس بوک از ابزارهایی برای محافظت از مردم افغانستان که از تبدیل شدن به اهداف طالبان می ترسند رونمایی کرد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1086354772

کنترل های جدید کاربران فیس بوک برای کمک به افغان های نیازمند طراحی گردیده است.


Jaap Arriens/Getty Images

در حالی که بسیاری از افغان ها از ترس پروفایل رسانه های اجتماعی خود از ترس اینکه پروفایل آنها را مورد هدف خشونت طالبان قرار دهد ، عجله می کنند ، فیس بوک ابزارهای جدیدی را برای کمک به آنها در حذف رد پای دیجیتالی خود راه اندازی می کند. این حرکت تنها چند روز پس از آن صورت گرفت که طالبان روز یکشنبه کابل ، پایتخت افغانستان را پس گرفت و اعلام کرد که برای اولین بار در ۲۰ سال آینده قدرت را در این کشور به دست خواهند گرفت.

مجموعه جدید ابزارهای فیس بوک شامل یک کلیک است دکمه ای که به افراد اجازه می دهد حساب های خود را قفل کنند و همچنین از سایر افرادی که قبلاً با آنها دوست نیستند از بارگیری تصاویر نمایه یا مشاهده پست های آنها جلوگیری می کند. در اینستاگرام ، هگردیدارهای پاپ آپ برای مردم در افغانستان ظاهر می شود که مراحل خاصی را برای کمک به آنها در جهت ایمن سازی حساب های خود شرح می دهد. همچنین توانایی مشاهده و جستجوی لیست دوستان شخصی به طور موقت در افغانستان محدود گردیده است تا افراد مورد هدف قرار نگیرند. تحویل در روزهای هفته.

ایجاد بسیاری از ابزارهای جدید با بازخورد فعالان ، روزنامه نگاران و گروه های جامعه مدنی ، ناتانیل گلیچر ، رئیس سیاست امنیتی فیس بوک ، در یک موضوع توئیتری توضیح داد. تغییر می کند. وی همچنین به مردم خارج از افغانستان توصیه کرد که اگر در داخل کشور دوستان خود را دارند ، باید به فکر تقویت محدودیت های دید خود نیز باشند. ما می توانیم به حفاظت از مردم کمک کنیم. ” وی افزود: “ما یک مرکز عملیات ویژه برای پاسخگویی به تهدیدهای جدید ایجاد کرده ایم. ما می دانیم که هیچ مرحله ای به تنهایی در چنین بحرانی کافی نیست ، اما ما از نزدیک اوضاع را دنبال می کنیم و گام هایی را برای به محافظت از مردم در زمان واقعی کمک کنید. “

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت