خبر : ربات انسان نمای تسلا بات در رویداد AI Day به نمایش گذاشته شد

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا ربات انسان نمای تسلا بات در رویداد AI Day به نمایش گذاشته شد ایلان ماسک نوعی ربات انسان نما به نام تسلا بات را در مراسم آنلاین  AI Dayرونمایی کرد. وی اعلام کرد تمرکز این شرکت در سال ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از تکنا

ایلان ماسک نوعی ربات انسان نما به نام تسلا بات را در مراسم آنلاین  AI Dayرونمایی کرد. وی اعلام کرد تمرکز این شرکت در سال آینده میلادی بر روی توسعه ربات انسان نما خواهد بود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، ربات تسلا بات محصول جدید تسلا است که در آینده نزدیک به طور رسمی رونمایی خواهد شد. ایلان ماسک پس از نمایش ماکتی از ربات تسلابات آن را جهت استفاده در کارهای تکراری و خسته کننده و یا خطرناک مناسب دانست.

 احتمال می رود این ربات در خودروهای خودران این شرکت نیز مورد استفاده قرار بگیرد. ربات انسان‌نمای تسلا بات در داخل شرکت تسلا ساخته خواهد شد. این ربات حدود ۱۷۲ سانتی متر قد و وزن آن ۵۶ کیلوگرم و از جنس نمایشگر خواهد بود.

به گفته شرکت تسلا ربات تسلا بات می تواند کارهایی را با ایمنی پرخطر به راحتی انجام دهد. همچنین برنامه‌ریزی برای انجام کارهای تکراری و خسته کننده نیز از وظایف این ربات خواهد بود. ایلان ماسک در مورد آن گفته است: این ربات در آینده گزینه مناسبی در انجام کارهای فیزیکی خواهد بود و کارایی آن با انجام دادن چنین فعالیت هایی تغییر نخواهد کرد.

در انتهای مراسم ماکت طرح هایی از ربات انسان نمای تسلا نمایش داده شد. هدف از ساختم آن را نیز به کار گیری در خودروهای خودران دانسته اند.

 

دیدگاه کاربر


منبع : تکنا
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت