مرور خاطرات: هیو جکمن درگیر یک فیلم مهیج و جذاب می شود

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 یادآوری

بن روتشتاین/برادران وارنر

آنها دیگر آنها را اینگونه نمی سازند. Reminiscence نه تنها بازسازی دقیق تریلرهای نوآر مدرسه قدیمی است ، بلکه نوعی داستان اصلی متوسط ​​است که در سال های اخیر توسط دنباله ها و فرانچایزها از چندبلکس خارج گردیده است. بنابراین ، شایسته است که خاطره گویی نیز داستانی درباره خاطرات است ، که شما را به یاد زمان هایی می اندازد که در حین ارائه تکه ای سرگرم کننده از فیلم های علمی تخیلی ستاره دار بودید.

هیو جکمن ، ربکا فرگوسن و تاندیو نیوتن در فیلم خاطرات ، تئاترها در حال حاضر مانند دیگر فیلم های برادران وارنر مانند گروه خودکشی و دون ، نیز در همان روز اکران در تئاتر و در سرویس پخش HBO Max در دسترس قرار گرفت. به مدت یک ماه باقی می ماند

در آینده نزدیک ، موج با آسمان خراش ها در حالی که شهر میامی غرق گردیده است برخورد می کند. جنگ و ویرانی های زیست محیطی جهان را از سر گذرانده است ، اما این یک دیستوپیا پس از آخرالزمانی نیست: همه چیز عمدتاً یکسان ادامه می یابد ، به ویژه در حالی که ثروتمندان به بهره برداری از فقرا ادامه می دهند. جکمن در حال پاشیدن در خیابان های پرآب ، نقش یک آدامس سگ را بازی می کند که به مردم کمک می کند تا خاطرات شادتری را زنده کنند ، اما با دیدن یک ربکا فرگوسن با یک لباس قرمز فراموش نگردیدنی از در ورودی وی چشم بسته است.

نویسنده و کارگردان لیزا جوی با بازآفرینی قالب کلاسیک فیلم نوآر بسیار سرگرم کننده است: یک زن fatale وسوسه می کند که مردی مشکل دار را با کت و شلوار مخفی انتخاب کند و از رازی که می داند نباید بگیرد ، پرده بردارد ، و فساد را در میان افراد کم زندگی و جامعه بالا به طور یکسان اما جوی همچنین خالق HBO hit Westworld است و Reminiscence بیانگر آن است که در آینده نزدیک فناوری جدیدی برای بشریت فرار می کند-فقط برای این که عشق و نفرت ، ضرب وشتم و قتل می تواند ” به این راحتی ها نمی توان از آن فرار کرد.

همانطور که از افراد پشت وست ورلد انتظار داشتید ، یک یا دو پیچ و تاب فرش در طرح پرده های دقیق ساخته گردیده وجود دارد که در سبک کلاسیک نوآر کلاسیک پیچیده تر می شود. باز هم ، این خاطرات همه چیز را از خداحافظ دوست داشتنی من گرفته تا محله چینی ها به نمایش می گذارد. در قلب این راز ربکا فرگوسن به عنوان یک زن فریبنده فریبنده قرار دارد ، با تغییراتی شکننده و جذاب ، با نور طلایی.

جکمن خاطرات ارزشمند مردم را از طریق دستگاهی به نام Tank پخش می کند ، که خود فن آوری تهاجمی رویاها را در آغاز به یاد می آورد. در توضیح چگونگی کارکرد ابزار استخراج حافظه تزلزل های مشخصی وجود دارد-به عنوان مثال ، خاطرات نه از نظر شخصی که به خاطر می آورد ، بلکه گویا سوژه توسط گروهی از دوربین فیلمبرداری گردیده است که مواردی را که سوژه می تواند ضبط کند ، ضبط کرده است. در آن زمان ندیده بودم این تانک وسیله ای جذاب برای کشف سرنخ ها است ، اگرچه جکمن را برای ناظرهای منفعل در قسمت های طولانی فیلم کاهش می دهد. با این اوصاف ، این قسمت از داستان به موضوعی برای فضول گرایی می پردازد که به عنوان بیننده به ما باز می گردد. و در شکل زن مرگبار ، موضوعی جذاب برای دیدن آنچه می خواهید ببینید وجود دارد.

در بین خاطرات ، جکمن در ساختمان های ویران گردیده پاشیده می شود و پاسخ می خواهد و مشت می زند ، در حالی که صدای بلند شن هایش روی “گذشته” پخش می شود. “و چگونه” ما را شکار می کند. ” پشتیبان او Thandiwe Newton ستاره Westworld است که در نقش جانشین کمی سپاسگزار حضور دارد. بازیگران مکمل گروهی عمدتاً ناشناس از شخصیت های ثانویه (بدخلق DA ، پلیس خمیده ، بارون سرزمین نازک) هستند ، اما دانیل وو به عنوان یک شاهزاده جنایی با خط خوب در کت های براق برجسته می شود.

چند زن شیک صحنه های کبود کتک کاری اوضاع را بهتر می کند ، در حالی که نقشه های پیچیده نوآر فیلم به واسطه فیلمبرداری آفتاب گیر ، از نظر بصری شیک به نظر می رسد. مردم شبها زندگی می کنند و این نشان می دهد که تعادل بشریت با طبیعت نامتعادل است ، بنابراین خورشید بی رحمانه ، قسمت های نوری از نور را بر روی صحنه های درخشان می فرستد. فیلمبرداری پل کامرون با صدای جیغی از آهنگساز بازی تاج و تخت ، رامین جوادی تکمیل می شود ، اگرچه موسیقی گاه به گاه در مالیخولیا پیچیده می شود ، جایی که یک فوریت اضطراری قسمت های کندتر داستان را شعله ور می کند.

خاطره نویسی اولین حضور مطمئن لیسا جوی در صفحه بزرگ است ، که با بازی مدرن تروپ های کلاسیک سینمایی را با پیچشی مدرن بازسازی می کند. ممکن است این روزها آنها را چنین نکنند ، اما واقعاً این کار را می کنند.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت