چین قانون گسترده حفظ حریم خصوصی داده ها را تصویب کرد که از ۱ نوامبر اجرایی می شود

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 صفحه کلید ترکیبی-قفل

آنجلا لانگ/CNET

به گزارش خبرگزاری دولتی شینهوا ، قانونگذاران چینی روز جمعه قانون جدید حفظ حریم خصوصی داده ها را تصویب کردند که بر نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی محدودیت هایی وضع کرده است. طبق قانون جنوب چین ، قانون داده های شخصی ، که گفته می شود یکی از سخت ترین قوانین در جهان است ، از تاریخ ۱ نوامبر به اجرا در می آید. پست صبح. گفته می شود به مردم این امکان را می دهد که تبلیغات هدفمند را خاموش کرده و راهی برای رد “جمع آوری داده های بیش از حد” به آنها بدهند. تحویل سه شنبه ها و پنج شنبه ها.

این قانون همچنین از شرکت ها می خواهد که هنگام پردازش اطلاعات شخصی حساس مانند بیومتریک ، داده های پزشکی ، حساب های مالی و مکان ، رضایت فردی را دریافت کنند.

مقامات چینی در اوایل این هفته گفتند که دریافتند ده ها برنامه تلفن هوشمند ، از جمله برنامه محبوب WeChat ، اطلاعات مخاطب و مکان افراد را به طور نامناسب منتقل کرده است. WeChat یکی از چندین برنامه چینی بود که تحت نظارت در ایالات متحده تحت مدیریت ترامپ با توجه به نگرانی های احتمالی امنیت ملی مواجه گردید. در اوایل سال جاری ، رئیس جمهور جو بایدن برخی از فرمانهای دولت قبلی علیه TikTok و WeChat را لغو کرد ، در عوض از وزارت بازرگانی خواست تا برنامه های مرتبط با دشمنان خارجی مانند چین را به طور مرتب ارزیابی کند.

همچنین ببینید: چرا ممکن است iPhone شما هرگز در آمریکا ساخته نشود

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت