فورد اکسپلورر ST 2022 خود را با RWD یا همه نمایش دهید ، بدون ST Line جدید پیش بروید

2021-08-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

ST یا ST خط است؟ این دومی است.


فورد

فورد اکسپلورر ۲۰۲۲ اولین روز جمعه خود را آغاز کرد و بزرگترین تغییرات مربوط به تریم ST با عملکرد است. فورد اکنون یک Explorer ST با دیفرانسیل عقب به شما می فروگردید ، یا اگر نیازی به نیروی اضافی ندارید ، Explorer ST Line برای همه نمایش ها بدون حرکت می آید.

قبلاً ، Explorer ST مجهز به سیستم چهار چرخ محرک استاندارد بود ، اما فورد گفت همه مالکان از SUV های خود به یک شکل استفاده نمی کنند. بنابراین ، می خواست یک گزینه RWD را برای مسافران سریع السیر ارائه دهد. RWD در حال حاضر به طرح استاندارد SUV تبدیل می شود ، اگرچه هنوز قیمت آن را نمی دانیم. احتمالاً با ۴WD اختیاری خودرو را کمی ارزان تر می کند. صرف نظر از این که قدرت در کجا جریان دارد ، یک V6 3.0 لیتری دو توربو و گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک باقی می ماند. قدرت ۴۰۰ اسب بخار و ۴۱۵ پوند فوت گشتاور کاملاً سالم است.

سربازان معمولی ST روشن هستند ، اما با RWD در دسترس هستند.


فورد

مطمئناً مشتریانی Explorer بوده اند که ظاهر ST را بدون تمام قدرت اضافی می خواهند. نگران نباشید زیرا فورد راه حلی در Explorer ST Line 2022 دارد. ظاهر این SUV شبیه ST واقعی است (به جز نشان های ST Line) ، اما از موتور ۲٫۳ لیتری توربو چهار قدرت ۳۰۰ اسب بخار برخوردار است. مدل جدید بین تریم های XLT و Limited قرار دارد و به صورت استاندارد با چرخ های ۲۰ اینچی ، طراحی ST مانند مشبک مشکی ، صندلی های گرم شونده و فرمان و موارد دیگر عرضه می شود. فهرست گزینه ها را ورق بزنید و سیستم صوتی ۱۲ بلندگو Bang & Olufsen ، شارژ بی سیم تلفن و دوربین ۳۶۰ درجه را پیدا کنید. مجموعه سیستم های کمکی راننده و ایمنی فعال فورد برای رانندگی همراه است و رانندگان کابین را با لبه های قرمز رنگ دوخته اند تا ظاهر اسپرت را زنده نگه دارند.

عملکرد واقعی را از خط ST خارج می کند. به گفته فورد ، قیمت آن را ۷،۷۵۰ دلار کاهش می دهد. بنابراین ، به نظر می رسد که مشتری بخواهد ارزش آن را دارد.

این خودروساز همچنین در جاهای دیگر در فهرست اکسپلورر چند تغییر ایجاد کرد. قدرت ۴۰۰ اسب بخار نیز به مدلهای King Ranch و Platinum می رسد و مشتریان می توانند صندلی های کاپیتان یا نیمکت در ردیف دوم را بدون هیچ هزینه ای انتخاب کنند. مدلهای دامنه دار King Ranch و Platinum نیز اکنون به صورت استاندارد با صفحه لمسی ۱۰٫۱ اینچی ، صندلی های چند کانتور و سیستم صوتی B&O با ۱۴ بلندگو عرضه می شوند. چند رنگ بیرونی جدید تغییرات را به پایان می رساند.

فورد قصد دارد اولین کاوشگران ۲۰۲۲ را در اواخر امسال به نمایندگی های فروش بفرستد ، جایی که خریداران همچنین یک محصول جدید دیگر در Explorer Timberline پیدا خواهند کرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت