Halo Infinite با همکاری کمپین Forge راه اندازی نمی شود

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 Halo Infinite هنوز در حال بیرون آمدن است ، اما در مورد موارد اضافی کمی روشن می شود

Halo Infinite هنوز در حال انتشار است ، اما در مورد موارد اضافی کمی روشن خواهد بود.


۳۴۳ صنایع

مایکروسافت می خواست Halo Infinite یک بازی Xbox Series در نوامبر گذشته باگردید ، اما توسعه دهنده ۳۴۳ Industries بازی را تا سال ۲۰۲۱ به تاخیر انداخت . اکنون توسعه دهنده می گوید بازی به موقع عرضه می شود ، اما دو ویژگی مورد علاقه طرفداران را نخواهد داشت.

Campaign co-op و Forge ، یک ویرایشگر سطح که به بازیکنان اجازه می دهد نقشه های چند نفره خود را بسازند ، طبق گفته جوزف استاتن ، سرپرست خلاقیت بازی ، وقتی Halo Infinite در این فصل تعطیلات راه اندازی شود ، در دسترس نخواهد بود. هر دو ویژگی در سال ۲۰۲۲ وارد می شوند. Staten تأیید کرد که این بازی با کمپین تک نفره و چند نفره عرضه می شود.

“وقتی به این دو تجربه ، همکاری در کمپین و Forge نگاه کردیم ، به این نتیجه رسیدیم که آنها آماده نیستند.” “ما قصد داریم کمی بیشتر کمپین تبلیغاتی و Forge را در فر نگه داریم ، و هنگامی که آنها آماده گردیدند ، آنها را بعنوان بخشی از نقشه راه فصلی خود در سال آینده منتشر خواهیم کرد.

Halo Infinite یک دوره توسعه خشن داشته است. اولین نمایش بازی ، در جولای ۲۰۲۰ ، بسیاری از طرفداران را با گرافیک کمتر ستاره ای آن خنثی کرد. ۳۴۳ Industries بازخورد را شنیدند و تصمیم گرفت بازی را به تاخیر بیاندازد . از آن زمان ، کارگردان بازی نیز از پروژه کناره گیری کرد .

۳۴۳ Industries هنوز تاریخ دقیقی برای Halo Infinite اعلام نکرده است ، اما در Xbox Game Pass [ در دسترس خواهد بود. در روز اول.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت