بهترین کارت های اعتباری برای خرید در مدرسه

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

طبق اعلام فدراسیون ملی خرده فروشی ، خانواده هایی که بچه ها در مدرسه هستند امسال به طور متوسط ​​۸۵۰ دلار برای تأمین هزینه ها پرداخت می کنند. والدین دانش آموزان کالج با پرداخت هزینه سنگین تر – به طور متوسط ​​به ازای هر خانواده ۱۲۰۰ دلار – به جز شهریه ، اتاق و تخت خواب مواجه می شوند. تعدادی دیگر مربوط به بیماری همه گیر وجود دارد که ممکن است امسال این تعداد را بیشتر کند ، زیرا ماسک ها ، دستمال های ضدعفونی کننده و شستن دست ها به عنوان اجزای اصلی کوله پشتی تبدیل گردیده اند.

اگر در حال سفر هستید برای خریدهایی مانند این ، کارتهای اعتباری پاداش می توانند در هر خرید امتیاز ، مایل یا نقدی پس بگیرند. استفاده از پاداش های کارت اعتباری فقط به منظور افزایش سفر رایگان نیست ؛ شما می توانید برای سایر هزینه های کمتر پر زرق و برق از جمله خرید در مدرسه پاداش دریافت کنید. اگر ماهانه موجودی خود را پرداخت نمی کنید ، ممکن است مبلغی که به عنوان سود پرداخت می کنید از هر پاداشی (یا پاداش خوش آمدید) که به دست می آورید ، فراتر رود.

ساندر تام ، مدیر عامل پلت فرم یادگیری E-Student ، همچنین توصیه می کند که بدون هزینه سالانه به دنبال یک کارت باشید-مگر اینکه بدانید با پاداش می توانید این هزینه را جبران کنید. او می گوید: “یک کارت اعتباری بدون هزینه سالانه پیدا کنید. توجیه هزینه اضافی دشوار است و به احتمال زیاد ارزش پول خود را دریافت نمی کنید.” به هر حال ، هزینه سالانه ۹۵ دلار یا بیشتر می تواند بخش بزرگی از لوازم مدرسه شما باگردید.

کارت های اعتباری زیر برای خرید در مدرسه پس از بررسی عمیق در نزدیک به دوجین کارت پاداش انتخاب گردیدند. فینالیست ها بر اساس میزان پاداش ، هزینه ها و شرایط بازخرید پاداش ها انتخاب گردیدند.

بهترین کارت اعتباری برای کسب پاداش در خریدهای مدرسه

نرخ پاداش: ۲٪ پول نقد نامحدود برای همه خریدها (۱٪ هنگام خرید ، ۱٪ هنگام پرداخت موجودی)
هزینه سالانه: ۰ $
پاداش اعضای جدید: هیچکدام
بازخرید پاداش آستانه: هیچکدام
اعتبار مورد نیاز: خوب تا عالی
APR معرفی: ۰٪ خرید (۱۸ ماه)
آوریل خرید: ۱۳٫۹۹٪ تا ۲۳٫۹۹٪ متغیر
APR برای انتقال موجودی: ۱۳٫۹۹٪ تا ۲۳٫۹۹٪ متغیر
هزینه انتقال موجودی: ۳٪ (حداقل ۵ دلار)

کارت نقدی Citi Double Cash یکی از ساده ترین روش ها را برای ارائه به سرعت پول نقد پس بگیرید شما بدون نیاز به نگرانی در مورد خرید از خرده فروشان واجد شرایط یا فکر کردن در مورد هزینه دسته بندی ها ، نرخ ۲٪ دریافت خواهید کرد. سود: ۱ at در زمان خرید و ۱ other دیگر هنگام پرداخت موجودی تعلق می گیرد. خبر خوب این است که این روش مانند دریافت جایزه برای پرداخت کارت اعتباری است.

بهترین کارت اعتباری برای کسب پاداش در خریدهای مدرسه (نایب قهرمان)

بهترین کارت اعتباری برای خرید لوازم مدرسه به مدرسه در آمازون

بهترین کارت اعتباری برگشت به مدرسه برای انعطاف پذیری دسته

بانک ایالات متحده

نرخ پاداش : ۵٪ وجه نقد برای دو دسته به انتخاب شما (اول ۲۰۰۰ دلار خرج گردیده) ، ۲٪ بازگشت به یک دسته روزمره (گاز ، غذاخوری یا خواربار فروشی) و ۱٪ هر چیز دیگر
هزینه سالانه: ۰ دلار
پاداش اعضای جدید : ۱۵۰ دلار
آستانه بازخرید پاداش: ۵۰۰ دلار در ۹۰ روز اول
اعتبار مورد نیاز: خوب تا عالی
APR معرفی: ۰٪ در خریدها (۱۲ ماه)
APR برای خریدها: ۱۳٫۹۹٪ تا ۲۳٫۹۹٪ متغیر
APR برای نقل و انتقالات موجودی: ۱۳٫۹۹٪ تا ۲۳٫۹۹٪ متغیر
هزینه انتقال موجودی: ۵٪ یا ۳ دلار (هر کدام بیشتر باگردید)

اگر می خواهید کنترل خود را بر روی دسته هایی که می خواهید از آنها پول نقد دریافت کنید ، کنترل کنید ، این کارت ارزش توجه دارد. شما می توانید دو دسته را انتخاب کنید تا ۵٪ پول نقد دریافت کنید – گزینه ها شامل فروشگاه های بزرگ ، خدمات عمومی ، فروشگاه های الکترونیکی ، سالن های بدنسازی و موارد دیگر است. سپس ، یک دسته روزانه انتخاب کنید تا ۲٪ پول نقد دریافت کنید. سایر خریدها ۱ earn سود خواهند داشت. بازخرید به همین سادگی است – به حساب خود وارد شوید و انتخاب کنید که به عنوان اعتبار صورت حساب ، سپرده مستقیم یا کارت پاداش پول دریافت کنید. هزینه گذاران سازمان یافته می توانند با انتخاب دسته بندی هایی که بیشترین هزینه را برای آنها به همراه دارد ، برای بازگشت به مدرسه پول بیشتری جمع آوری کنند.

گزینه دیگری که باید در نظر بگیرید

نرخ پاداش: ۵٪ برگشت پول نقد برای دسته های نورد مانند مغازه های خواربارفروشی ، آمازون و پمپ بنزین ها (به طور معمول با ۱۵۰۰۰۰ دلار هزینه) ، ۱٪ برای سایر موارد
هزینه سالانه: ۰ $
پاداش اعضای جدید: بازی برگشت نقدی در همه خریدها سال اول
آستانه بازخرید پاداش: هیچکدام
اعتبار مورد نیاز: خوب تا عالی
APR معرفی: ۰٪ خرید (۱۴ ماه)
آوریل خرید: ۱۱٫۹۹٪ تا ۲۲٫۹۹٪ متغیر
APR برای انتقال مانده: ۱۱٫۹۹٪ تا ۲۲٫۹۹٪ متغیر
هزینه انتقال موجودی: ۵٪

اگر مقدار زیادی برگشت دارید خریدهای مدرسه به صف گردیده و به اتاق تنفس احتیاج دارند ، کشف کنید که کارت بازپرداخت آن بیش از یک سال (۱۴ ماه) در اختیار شما قرار می دهد تا خریدهای خود را بدون بهره انجام دهید-تنها کارتی که در این لیست وجود دارد با ۰ AP AP طولانی تر دوره R کارت Cash Double Cash Card با مدت ۱۸ ماه ۰٪ APR است. تا زمانی که در مورد بازپرداخت مانده قبل از ۱۴ ماهگی هوشمند باشید ، به طور م aثری وام رایگان برای تأمین هزینه های مربوط به مدرسه دریافت می کنید. Discover همچنین با پاداش های سال اول شما مطابقت دارد – بنابراین اگر در سال اول خود ۳۰۰ دلار پاداش دریافت کنید ، می توانید تا ۳۰۰ دلار دیگر پاداش از Discover دریافت کنید.

برای استفاده بیشتر از این کارت ، می خواهید به صورت استراتژیک بر اساس دسته بندی های سه ماهه چرخشی خرید کنید که ۵٪ پول نقد به شما باز می گرداند – در همه خریدهای دیگر ۱٪ ​​پس می گیرید. از ماه جولای تا سپتامبر ، رده ها شامل رستوران ها و PayPal است. اگر قصد خرید آنلاین وسایل مدرسه را دارید ، با بررسی PayPal و پیوند دادن کارت Discover خود ، پول نقد خود را حداکثر کنید. در اکتبر ، دسته بندی ها شامل آمازون ، Target و Walmart می شوند-بنابراین اگر PayPal یک گزینه نیست و می توانید تا آن زمان برای خرید بلیط بزرگ منتظر بمانید ، می توانید پاداش بیشتری دریافت کنید. می توانید از پاداش های خود به طور مستقیم در آمازون یا از طریق پرداخت PayPal استفاده کنید ، آنها را به عنوان اعتبار صورت حساب اعمال کنید یا آنها را به حساب بانکی خود منتقل کنید.

بهترین کارت های اعتباری برای خریدهای مدرسه ، در مقایسه

بهترین برای کسب پاداش در خریدهای مدرسه بهترین برای کسب پاداش در خریدهای مدرسه (نایب قهرمانی) بهترین گزینه برای خرید لوازم الکترونیکی مدرسه بهترین وسیله برای بازگشت به مدرسه در آمازون بهترین گزینه برای خرید آنلاین لوازم مدرسه در Target بهترین کارت بازگشت به مدرسه برای انعطاف پذیری دسته
نام کارت کارت پول نقد دوگانه Citi® تعقیب آزادی نامحدود® کارت اعتباری Cash Ink Business Cash® Amazon Prime به کارت امضای ویزا پاداش می دهد REDcard ™ کارت اعتباری ایالات متحده کارت نقدی بانکی+™ امضای ویزا®
هزینه سالانه ۰ دلار ۰ دلار ۰ دلار ۰ دلار ۰ دلار ۰ دلار
پاداش خوش آمدید هیچکدام ۲۰۰ دلار ۷۵۰ دلار برگشت پول نقد ۱۰۰ دلار گیفت کارت آمازون هیچکدام ۱۵۰ دلار
آستانه هزینه هیچکدام ۵۰۰ دلار در سه ماه اول ۷۵۰۰ دلار در سه ماه اول تصویب هیچکدام ۵۰۰ دلار در ۹۰ روز اول
پاداش ۲٪ پول نقد نامحدود برای همه خریدها بازگشت نامحدود ۱٫۵ cash نقدی در همه خریدها ، ۵ cash بازگشت پول در سفر رزرو گردیده از طریق سایت Chase Ultimate Rewards ، ۵ cash نقدی بازگشت خریدهای مواد غذایی تا ۱۲۰۰۰ دلار در سال اول (بدون احتساب خریدهای Walmart یا Target) ، ۳٪ پول نقد برای غذا خوردن و ۳٪ پول نقد برای خرید داروخانه ۵٪ وجه نقد برای لوازم اداری ، خطوط تلفن ، اینترنت ، تلفن همراه و اشتراک تلویزیون کابلی/خرید تا ۲۵۰۰۰ دلار ، ۲٪ بازگشت نقدی برای غذاخوری و پمپ بنزین ها تا ۲۵۰۰۰ دلار و ۱٪ پول نقد نامحدود برای سایر موارد خریدها ۵ on برای خریدهای آمازون و غذاهای کامل ، ۲ at در پمپ بنزین ها ، رستوران ها و داروخانه ها ، ۱ everywhere در همه جا و تا ۲۵ back برای محصولات منتخب Prime ۵ off تخفیف برای همه فروشگاه های خرده فروشی Target و خریدهای آنلاین ۵٪ وجه نقد برای دو دسته به انتخاب شما (اول ۲۰۰۰ دلار خرج گردیده) ، ۲٪ بازگشت به یک دسته روزانه (گاز ، غذاخوری یا مواد غذایی) و ۱٪ برای سایر موارد
آوریل ۱۳٫۹۹٪ تا ۲۳٫۹۹٪ متغیر ۱۴٫۹۹٪ تا ۲۳٫۷۴٪ متغیر ۱۳٫۲۴ to تا ۱۹٫۲۴ متغیر ۱۴٫۲۴٪ تا ۲۲٫۲۴٪ متغیر ۲۲٫۹۰ ۱۳٫۹۹٪ تا ۲۳٫۹۹٪ متغیر
APR معرفی ۰٪ خرید (۱۸ ماه) ۰٪ خرید (۱۵ ماه) ۰٪ خرید (۱۲ ماه) هیچکدام هیچکدام ۰٪ خرید (۱۲ ماه)

نکاتی برای صرفه جویی در هنگام خرید در مدرسه

تا زمانی که کمی از قبل برنامه ریزی نکرده اید ، خرید را شروع نکنید. ایده های زیر را در نظر بگیرید تا میانگین کشوری در هزینه های مدرسه را پایین بیاورید. به برنامه خود پایبند باشید و از تحت تاثیر قرار گرفتن مد روز مدرسه یا وسایل مورد نیاز خود جلوگیری کنید. بودجه بهترین راه برای جلوگیری از هزینه بیش از توان شما است – وقتی به آن پایبند هستید.

از کارت های هدیه استفاده کنید

برای به حداکثر رساندن هک پاداش ها و به حداقل رساندن هزینه های اضافی ، با خرید یک کارت هدیه از کارت های هدیه استفاده کنید. میزان بودجه تأمین مدرسه شما شما نمی توانید از محدودیت فراتر رفته و به شما کمک می کند هزینه های خود را کنترل کنید. و اگر در مورد محل خرید کارت هدیه هوشمند هستید ، می توانید پاداش های نقدی بیشتری نیز دریافت کنید. یک کارت هدیه برای خرید از مدرسه در فروشگاههای دارای پاداش بالا ، مانند یک فروشگاه مواد غذایی.

“از آنجا که کارت های هدیه آمازون [and other types of] در انواع مختلف خرده فروشان فروخته می شود ، این تاکتیک در مکان های مختلف کار می کند.” “بسیاری از کارت های اعتباری در فروشگاه های لوازم اداری ، داروخانه ها و موارد دیگر امتیاز جایزه ارائه می دهند.”

اساساً ، ممکن است هنگام خرید کارت هدیه در فروشگاه دسته بندی پاداش بالا ، بتوانید امتیاز کسب کنید ، در حالی که هزینه خود را به مقدار کارت هدیه محدود می کنید.

مقایسه معاملات

مقایسه کردن همیشه هوشمند است. به صورت آنلاین ، در فروشگاه و در تبلیغات نگاه کنید تا بهترین قیمت را برای اقلام مورد نیاز فرزندان خود بیابید. ممکن است لازم باگردید که منابع خود را توسط خرده فروش گروه بندی کنید تا بهترین معاملات را بدست آورید – ممکن است شامل خرید برخی اقلام به صورت آنلاین و برخی دیگر از خرده فروشان خاص باگردید ، اما تلاش اضافی ممکن است ارزش پس انداز را داشته باگردید.

از این پول نقد استفاده کنید

اگر شما در حال حاضر یک کارت اعتباری با پول نقد دارید ، فراموش نکنید که از پاداشهایی که با استفاده از آنها در خریدهای خود در هنگام پرداخت یا به عنوان اعتبار صورتحساب در زمان سررسید صورت حساب استفاده کرده اید ، استفاده کنید.

کارت های بازبینی گردیده

 • Amazon Prime Rewards Visa Signature
 • Apple Card
 • Bank of America® Customized Cash Rewards Secured Credit Card
 • Best Buy® Card Store
 • Blue Cash Everyday® Card از American Express
 • کارت اعتباری Capital One Platinum
 • Capital One Walmart Rewards® Mastercard®
 • کارت اعتباری Capital One Venture Rewards
 • Chase Freedom Flex℠
 • Chase Freedom Unlimited
 • Chase Sapphire Preferred 19659173] Citi Custom Cash℠ Card
 • Citi® Double Cash Card
 • Costco Anywhere Visa® Card by Citi
 • Discover it® Cash Back
 • Ink Business Cash® Credit Credit Card
 • SimplyCash® Plus Business Credit کارت از American Express
 • Staples® More Account
 • Target REDcard ™ Credit Card
 • US کارت Visa® Platinum Card
 • Wells Fargo Active Cash℠ Card
 • Wells Fargo Platinum Card

محتوای سرمقاله در این مورد صفحه فقط بر اساس ارزیابیهای عینی و مستقل نویسندگان ما است و تحت تأثیر تبلیغات یا مشارکت ها قرار نمی گیرد. این توسط شخص ثالث ارائه یا سفارش داده نگردیده است. با این حال ، هنگامی که روی پیوندها به محصولات یا خدمات ارائه گردیده توسط شرکای ما کلیک می کنید ، ممکن است غرامت دریافت کنیم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت