جاستین گلز فینالیست فارغ التحصیلان دوره لیسانس از زندگی جدید خود به عنوان یک الگوی رفتاری تأمل می کند

2021-08-21
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در یک GIF ، فینالیست Bachelorette جاستین گلز مات و مبهوت به نظر می رسد ، چشمانش باز و دهانش باز است. در یکی دیگر ، گوش دادن به چیزی که ظاهراً دوست ندارد ، چشمانش باریک می شوند و سپس وقتی نفس عمیقی می کگردید ، می چرخند.

اینها تنها دو مورد از بسیاری از چهره های گلیز ، ۲۷ ساله هستند. مشاور فروش سرمایه گذاری یک ساله از بالتیمور که عبارات رنگارنگش توجه اینترنت را در فصل هفدهم برنامه واقعیت دوستیابی ABC جلب کرد. که هفته گذشته به پایان رسید. در حالی که ترستون سرانجام با بلیک مینز نامزد کرد- یکی از تازه واردان این برنامه که در فصل The Bachelorette کلر کراولی و تایشیا آدامز حضور داشت- گلیز با تمایز دور می شود که هیچ مرد دیگری در خانه نمی تواند ادعا کند: شهرت میم.

“مدتی است که با حالات چهره تماس گرفته می شود.” گلیز پنجشنبه در زوم به من گفت. “اما تا زمانی که خودم را در تلویزیون ندیدم ، می گفتم:” خوب ، این همان چیزی است که مردم در مورد آن صحبت می کنند. ” از عبارات بیش از حد بالا در یک عکس ، که از یک اعتراف گرفته گردیده است ، فک گلیز باز است . یکی دیگر از او در یک قرار دسته جمعی از سه راه نگاه می کند ، در حالی که دستش را زیر چانه اش گذاشته و چشمانش مستقیماً به دوربین نگاه می کند .

و همانطور که نمایش پیش می رفت ، طرفداران نمی توانستند به اندازه کافی سیر کنند. یکی از کاربران توییتر نوشت: “متأسفم ، اما چهره جاستین همه صحنه ها را می دزدد ، این کاملاً باورنکردنی است.” دیگری نوشت: “در این مرحله فقط تماشای عکس العمل های جاستین”.

برخی حتی اظهار داشتند که اظهارات جاستین چهره هایی مناسب برای ستاره بعدی فیلم لیسانس است. “آیا جاستین می تواند لیسانس باگردید ؟؟؟ من به یک فصل کامل با این چهره ها نیاز دارم” یکی از کاربران نوشت.

با بزرگنمایی ، Glaze به عنوان دوستانه و آسان ظاهر می شود. ابروهایش متغیر است و با دستانش صحبت می کند و این ترکیب حداقل به یک لحظه ارزشمند برای میم منجر می شود. او هنگام توصیف نحوه واکنش او به نمایشنامه در خانه ، یک فنجان چای خیالی را تا دهان خود نگه می دارد ، “شما مرا در گوشه ای می دیدید که فقط چایم را می نوشید و درگیر آن نمی گردیدم.”

گلیز می گوید عبارات رنگارنگ به طور طبیعی به وجود می آیند مردم او را در ملاء عام می بینند و اظهار می دارند که چهره های او را در برنامه دوست داشتند و او بدون توجه به آنها واکنش نشان می دهد.

“آنها می گویند ،” آنجا! این چهره است! این چهره است! ” و من حتی نمی دانم چه کار می کنم. “

میمی که همه چیز را شروع کرد (یا حداقل اولین الگوی رفتاری که گلیز از خودش دید) از قسمت دوم آمد. در آن ، کارل اسمیت شرکت کننده در یک قرار گروهی روی صحنه می رود و برش مقوایی کتی را در دست می گیرد. او با موز آن را نوازش می کند و می گوید که لیسانس به کسی نیاز دارد که بعد از یک روز طولانی “قایقش را تکان دهد”. “بچه ها متوجه حرف من می شوید؟” او می پرسد.

“نه” ، گلیز محکم روی دوربین می گوید ، ابروهایش به شکل حماسی روی هم رفت. گلز گفت: “این اولین موردی است که به نوعی دیوانه گردیده است.”

گلیز گفت که دوستانش در چت های گروهی خود GIF هایی از برنامه برای او ارسال کرده اند ، اما او زیاد مشتاق به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری از خودش نبوده است. گلیز ، که خود را هم مسخره می کند ، می گوید: “من آن را با نزدیکترین گروه دوستانم فقط برای دوست داشتن ، آزمایش آبها امتحان کردم ، و آنها خیلی مرا مسخره کردند.”

“من مطمئن نیستم چه کسی سریعتر کار می کند ، توییتر یا دوربین عکاسی که روی صورت من تعیین گردیده است” ، او هنگام پخش برنامه توییت کرد .

قبل از این که صورت گلیز در رسانه های اجتماعی گچ بری شود ، او در دوران همه گیری فقط یک پسر مجرد بود. با تعطیل گردیدن کارها ، او به دفتر یا کافه ها نمی رفت و با مردم ملاقات نمی کرد. او گفت که این برنامه به نظر می رسد “واقعاً راهی جالب برای تلاش برای ملاقات با شخص متفاوتی است.”

اکنون که به عقب نگاه می کند ، می گوید تجربه به او نشان می دهد که چقدر می تواند به خودش فشار بیاورد. او گفت: “اگر من می توانم این کار را انجام دهم – خود را در آنجا بگذارید تا همه جهان مرا ببینند و نظرات خود را درباره من اعلام کنند و می دانید ، با این کار خوب باشید ، پس من می توانم خیلی بیشتر از آنچه قبلا فکر می کردم می توانم انجام دهم.” به

در ماه ژوئیه ، همچنان که فصل پخش می گردید ، توییت های قدیمی Glaze که بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ نوشته بودند دوباره ظاهر گردید و سروصدایی ایجاد کرد. گلیز برای اولین بار توییت هایی را که همجنسگرا و نژادپرست خوانده می گردید در نوجوانی منتشر کرد.

هنگامی که این توییت ها دوباره ظاهر گردید ، گلز گفت که “بلافاصله احساس وحشتناکی کرد … من نمی دانستم که این توییت ها زمانی بود که من منتشر می کردم. ۱۴٫ ”

جاستین گلز و کتی ترستون در آخرین فصل سریال The Bachelorette دوست جدیدی پیدا می کنند.


ABC

گلز به دلیل توئیت های پادکست سابق Becca Kufrin's Bachelor Hour در ۱۲ ژوئیه عذرخواهی کرد. او گفت که از چیزهایی که گفته است فرار نمی کند ، اما اکنون آنها را “بی حس” و “مضر” می داند.

“من نمی خواهم از خودم دفاع کنم و برای کسی که به من حرارت داد یا به طرف من آمد بهانه آورد.” گلز گفت. “می خواهم اجازه دهم اعمال من ، بلندتر از کلمات من صحبت کنند. و من فقط امیدوارم مردم نوع شخصیتی را که من هستم ببینند.” زندگی به عنوان دانش آموخته کارشناسی (جدیدترین پست وی در اینستاگرام نشان می دهد که او با شرکت کنندگان دیگر گرگ گریپو و اندرو اسپنسر در نیویورک در حال ملاقات است.) او کمی مسافرت کرده است ، به کارهای هنری خود باز می گردد و از دوستان خود لذت می برد. گلیز می گوید: “من به نوعی سعی می کنم به شیار همه چیز برگردم.”

و خبر خوب برای کسانی که نمی توانند از چهره گلیز سیر شوند. او هنوز مجرد است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت